Vaše destinace

Srí Lanka

Poloha a terén

Počasí

Úřední jazyk

Sinhálština a Tamilština

Měna

Šrílanská rupie (LKR)

Výpis exotických pobytů pro Srí Lanka

Celkem nalezeno 15 hotelů

OZDRAVNÝ POBYT S AJURVÉDOU - SRÍ LANKA 2019

Pojďte si s námi zacvičit jógu na slunnou Srí Lanku s instruktorkou jógy a fyzioterapeutkou! 12 dní nabitých cvičením, meditací, zdravou stravou a ajurvédou. **Termín: 31.3. - 12.4.2019**

více informací

Anantara Peace Haven Tangale Resort

Krásný hotel zajistí jedinečný zážitek z tropické pláže na Srí Lance. Pojeďte za delfíny a velrybami. Nebo se chcete proletět balonem?

více informací

RIU Ahungalla Srí Lanka

Od listopadu 2016 nově postavený all inclusive plážový rezort.

více informací

The Fortress - Galle

Luxusní plážový hotel na jihu ostrova, který v sobě mísí moderní a koloniální architekturu. Je členem prestižních Small Luxury Hotels. Vynikající klidná lokalita u dlouhé písečné pláže, a nádherné interiéry...

více informací

Jetwing Lighthouse

Luxusní plážový hotel v koloniálním stylu na jihu ostrova.

více informací

Saman Villas - Galle

Dokonalý hotel s nádherným výhledem přímo na jihozápadním pobřeží ostrova s nekonečnými plážemi.

více informací

Reef villa & Spa

Výjimečný butikový resort s pouhými 7 exkluzivními pokoji, ponořený do vlastních nádherných zahrad. Reef vila leží u malebného pobřeží na jihovýchodě Srí Lanky u města Wadduwa. Přímo u vily se rozprostírá úchvatná písečná pláž omývaná hřejivým oceánem.

více informací

Shinagawa Beach resort

Moderní butikový hotel, který se nachází ve velmi klidné a odlehlé lokalitě, přímo na nádherné písečné pláži. Slibuje intimní rodinnou atmosféru malého hotýlku. Všechny pokoje jsou prostorné a mají vlastní balkon s krásnými výhledy na moře.

více informací

Serene Pavilions (Adults only)!

Nádherný charismatický resort na západním pobřeží Srí Lanky, člen "Small Luxury Hotels of the World". Pouhých 12 samostatně stojících vil ponořených do vlastních tropických zahrad, přímo u nádherné písečné pláže!

více informací