Saman Villas - Galle

Srí Lanka / Srí Lanka

Destinace

SRÍ LANKA:

Srí Lanka, přezdívaná také perla Indického oceánu. Nachází se těsně u rovníku, jihovýchodně pod Indií. Je to neuvěřitelně pestrá země, kde si snad každý přijde na své. Vyznačuje se zejména: nádhernými písečnými plážemi se zlatým jemným pískem, velmi teplým mořem, spoustou tropické zeleně, exotickými zvířaty (sloni, leopardi, makakové, chameleoni, spousta druhů ptáků...). Běžně zde můžete spatřit mořské želvy, velryby či delfíny (zejména na jihu a jihozápadě ostrova. Srí Lanka je buddhistická země - buddhismus zde má velmi dlouhé a pevné kořeny. Jako důkaz je spousta charismatických buddhistických chrámů, kde lze ještě dodnes spatřit typické mnichy v rudém rouchu.

Ve vnitrozemí je terén spíše hornatý, přinášející příjemné ochlazení (například v oblasti Nuwara Eliya, která je posetá nekonečnými čajovými plantážemi a vodopády). Ujít si také nemůžete nechat adrenalinový rafting uprostřed džungle! Shrneme-li to, na Srí Lance na vás čekají nádherné pláže, překrásná příroda, zajímavé historické památky, a velmi milí a srdeční lidé...

GALLE
Město Galle je stará pevnost pocházející z holandského koloniálního období. Holanďany byla postavena v 17. století a dnes zaujímá většinu výběžku, na kterém se rozkládá starší část Galle (zapsaného v UNESCO). Je také bohatou směsí různých stylů a kultur, které se v Galle během staletí vystřídaly. Z hradeb pevnosti je krásný výhled na moře a oceán. Pevnost je i dnes stále živým místem, kde bydlí lidé, jsou tu restaurace, kanceláře a obchody.

Zájezd v detailech

Doprava

Letecky

Strava

Snídaně

Hotel

Saman Villas se nachází na jihozápadním pobřeží Srí Lanky zhruba 65 km od města Colomba, v poklidné rybářské vesnici Aturuwella, uprostřed tropických zahrad a kokosových plantáží. Stojí přímo u pláže na zlatých píscích městečka Bentota a nabízí nekonečný bazén nebo lázně.
Tento hotel si své hosty hýčká, tudíž se můžete těšit na dokonalý odpočinek od stresu a každodenního shonu.
Prostorné apartmá mají balkon, velkou postel s nadýchaným ložní pradlem, elegantní dřevěné podlahy a jsou vybavené luxusním dřevěným nábytkem. Mají lenošku, dostatek místa k sezení a vlastní koupelnu s venkovní vanou a sprchou. Všechny pokoje skýtají úžasný výhled na oceán. Samozřejmostí je Wi-Fi zdarma.

Typy pokojů:
Superior Suite
Deluxe Suite
Deluxe Suite with Pool
Grand Deluxe Suite with Pool
Saman Villa Suite with Pool

Stravování

Saman má hlavní restauraci, která podává k večeři mezinárodní menu a místní speciality a restauraci na terase, která nabízí snídaně a obědy. Hosté si také mohou vychutnat nádherný výhled na oceán u nápojů v baru. Vynalézavý tým kuchařů čerpá inspiraci z celého světa, k vytvoření delikátních pokrmů, které představují multikulturní kuchyni a čerstvé plody moře.

Sport a night life

Bentota zachycuje srdce a duši ostrovního života, představuje bezstarostné rybáře, kouzelné tropické obydlí a mírumilovné místní obyvatele. Město je známé, hlavně díky svému letitému prodeji skořice, který trvá dodnes.
Hotel pořádá mnoho výletů za poznáním i aktivitami. Mezi nejznámější patří, výlet za Safari, návštěva města Galle, safari na řece Maduganga, želví líhně, pozorování velryb a celá řada vodních sportů. Bentota je jako stvořená pro milovníky potápění.

Relaxace a zdraví

Lázně v Saman Villas se drží oblibě hlavně díky celkové regeneraci mysli, těla a duše s řadou jedinečných luxusních procedur.
Nachází se v odlehlém koutě hotelu, ve 2 samostatně stojících vilách a nabízejí tak jedinečný klid pro relaxaci.
Svěřte se do hbitých rukou profesionálních terapeutů, vyzkoušejte jedinečné a ověřené procedury hotelu, odpočinkové masáže nebo se nechte hýčkat zázraky Ajurvédské terapie s konzultací lékaře. Hotel se pyšní prvotřídními službami a lázeňskými balíčky vytvořenými individuálně hostům na míru, které vás určitě dokáží udržet daleko od každodenního stresu a jen podtrhnou dojem z dovolené.
Součástí Spa je i soukromá jacuzzi, sauna, pára nebo květinová vana a mnoho dalšího.

Cena za 1 noc od 7.400,- / osoba

Výše uvedená cena je pouze orientační. Cena zájezdu se mění v závislosti na těchto proměnných:

  • aktuální kurz cizí měny
  • vámi zvolený transfer (VIP transfer, pronájem auta na celý pobyt, minivan...)
  • vámi zvolený typ pokoje
  • vámi zvolený termín dovolené
  • počet osob (zaplatíte méně, sdílí-li auto a pokoj více osob)
  • cena letenky (mění se na denní bázi podle aktuální obsazenosti letu a ceny paliva)
  • speciální nabídky (hotel poskytne slevu při včasné rezervaci, dlouhém pobytu, nebo sezónní nabídky)

Každý z vás je originál, a každý má jinou představu o vysněné dovolené. My jsme tu od toho, abychom vám vaše představy splnili! Kontaktujte nás pomocí formuláře níže, nebo na email office@unitravelgroup.cz. My vaši zprávu uvidíme hned a obratem vás kontaktujeme.

Mapa pobytu

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.