Letní cestovní boom nestačí k nastartování příjmů leteckých společností.

Letní cestovní boom nestačí k nastartování příjmů leteckých společností.

24. červenec, 2024 číst více

Letištní salonky zdarma. Co nabízejí banky a jak je nahradit, když jsou plné?

Letištní salonky zdarma. Co nabízejí banky a jak je nahradit, když jsou plné? Oblíbený benefit je dostupnější pro čím dál víc lidí. Teoreticky. Jenže salonky jsou rok od roku plnější, hlavně během dovolených. Provozovatelé salonkových sítí proto začali nabízet alternativní možnost: slevy v restauracích na letišti.

23. červenec, 2024 číst více

Lázeňský resort Therme Laa

2. srpna 2024 se na ploše téměř 12 000 metrů čtverečních – přímo u vlastního koupacího jezera – otevře privátní hideaway „Silent Villas“.

22. červenec, 2024 číst více

Chorvatsko poskytuje turistům zdravotní služby zdarma

Chorvatsko poskytuje turistům zdravotní služby zdarma. Pro domácí i zahraniční turisty bylo pro letní sezonu 2024 v rámci sítě zdravotnických zařízení Chorvatského institutu pro zdravotní pojištění (HZZO) zajištěno 51 dodatečných míst, kde dočasné zdravotnické týmy budou až do 30. září poskytovat své služby.

19. červenec, 2024 číst více

Dědictví dinosaurů a poušť Gobi. Dopravce Eznis Airways nabídne přímé lety z Prahy do Mongolska

Letiště Václava Havla Praha nabídne poprvé v historii pravidelné přímé lety do Ulánbátaru. Dopravce Eznis Airways bude do mongolské metropole létat od 10. července dvakrát týdně vždy ve středu a v sobotu. Lety bude obsluhovat širokotrupý Airbus A330 s kapacitou pro 256 cestujících. Teprve třetí přímá evropská linka do Mongolska nabídne i zajímavé možnosti pro navazující lety například do Vietnamu.

12. červen, 2024 číst více

Letiště Praha – letní letový řád 2024

V neděli 31. března 2024 začal na celém světě, pražské Letiště Václava Havla (PRG) nevyjímaje, platit letní letový řád. Ten s sebou tradičně přináší množství, ve většině případů pozitivních, změn – zcela nová spojení, obnovený provoz na sezónních linkách nebo navyšování počtu rotací na linkách stávajících. Pojďme se proto společně podívat, jaký bude letní letový řád na Letišti Praha v roce 2024. Letiště Praha v počtu destinací a dopravců dosáhne na téměř 90 % nabídky z rekordního roku 2019. Jiří Pos, předseda představenstva Letiště Praha, přibližuje záměry rozvoje do konce roku: „Prioritou dalšího rozvoje leteckých spojení nadále zůstávají dálkové linky do Asie a Severní Ameriky. Konkrétně jednáme s dopravci o pravidelných spojeních s Hanojí, Pekingem, Dillí, Bangkokem nebo New Yorkem. Všechny tyto destinace mají svůj obchodní potenciál nejen v případě příjezdového cestovního ruchu, ale jsou zajímavé i z pohledu dovolenkového segmentu, přepravy zboží a poptávky obchodní klientely.“ V letní sezoně 2024 budou moci cestovatelé z České republiky využít nabídku přímých letů do 168 destinací od 69 dopravců.

02. duben, 2024 číst více

SunExpress spojuje národy, země a kultury již více než 30 let

SunExpress spojuje národy, země a kultury již více než 30 let! Společnost SunExpress, založená v roce 1989 jako společný podnik společností Lufthansa a Turkish Airlines, je skutečným specialistou na lety za sluncem a nabízí četná přímá spojení mezi Evropou a Tureckem.

28. březen, 2024 číst více

Family Holidays in the Indian Ocean

Family Holidays in the Indian Ocean. Jako lídři v oblasti luxusního cestování poskytující ty nejlepší z nejlepších služeb se setkáváme a zvyšujeme laťku očekávání našich vážených partnerů a klientů. Náš měsíční zpravodaj nabízí okamžitý přístup k informacím v reálném čase z každé z našich destinací, zvýraznění hotelových novinek, rekonstrukcí, špičkových itinerářů, zážitků na míru a nadcházejících událostí. Se znalostmi a příležitostmi na dosah ruky, poskytujeme přehled a snadnost vstupu do světa ultra-luxusního cestování.

29. srpen, 2023 číst více

CARAVAN SALON - The World's leading trade fair for mobile travel 2023

CONNECT THROUGH PASSION 26.8. - 3.9.2023. CARAVAN SALON DÜSSELDORF.

11. srpen, 2023 číst více

The Best SPA RESORTS In The World

The best destination spas in the world 2022

22. květen, 2023 číst více

Rozhovor - "V průmyslu plném idiotů nemusíte být génius, abyste uspěli, tvrdí šéf Ryanairu" (FORBES)

Doporučujeme si přečíst rozhovor s tváří nejúspěšnějšího low cost dopravce. "V průmyslu plném idiotů nemusíte být génius, abyste uspěli, tvrdí šéf Ryanairu".

28. duben, 2023 číst více

ENERGYLANDIA je park horských drah číslo 1 v Evropě! 123 atrakcí pro děti od 2 let: kolotoče, skluzavky, aquapark). Otevření sezóny 2023 od 1.4.2023 a zavíráme 29.10.2023.

ENERGYLANDIA je park horských drah číslo 1 v Evropě! 123 atrakcí (včetně inovativních horských drah: Abyssus, Zadra, Hyperion a atrakce pro děti od 2 let: kolotoče, skluzavky, aquapark). Otevření sezóny 2023 od 1.4.2023 a zavíráme 29.10.2023.

21. únor, 2023 číst více

10 největších lyžařských oblastí v Alpách, kde si to nejvíce užijete!

Když jste v nějakém skiareálu poprvé a narazíte na fantastickou sjezdovku, jste nadšení a strávíte na ní hodinu, nebo rychle jedete dál, abyste neztráceli čas a stihli sjet co nejvíc místních tratí? Pokud dáváte přednost průzkumu všech dostupných sjezdovek, pak jsou vaší ideální lyžařskou či snowboardovou destinací velké resorty. Připravili jsme přehled deseti největších lyžařských oblastí v Alpách, které jsou relativně dobře dostupné z českých luhů a hájů. Nechte se inspirovat pro svou příští zimní dovolenou. Debat

16. listopad, 2022 číst více

Třináct nových luxusních hotelů pro příští sezonu 2023. Zavedou vás do hor i na pobřeží oceánů

Třináct nových luxusních hotelů pro příští sezonu 2023. Zavedou vás do hor i na pobřeží oceánů

14. listopad, 2022 číst více

OBJEVTE MADEIRU!

OBJEVTE MADEIRU! Základní informace o Madeiře. Madeira - zahrada Atlantiku - portugalské souostroví o rozloze 740 km2 se statutem autonomní oblasti. Nachází se v Atlantském oceánu asi 1000 km od portugalské pevniny, je 57 km dlouhý a 22 km široký. Žije zde 271 400 obyvatel, hlavním městem je Funchal. Jedinými obydlenými ostrovy jsou Madeira a Porto Santo s velmi rozmanitou krajinou - najdete zde zalesněné a sopečné hory, nejvyšší evropský útes, endemický vavřínový les, hluboká údolí a ohromující květinové zahrady. To vše obklopeno nekonečnou modří Atlantiku. Madeira patří mezi celoročně vyhledávané turistické lokality. Světově proslulé jsou novoroční oslavy s velkolepým ohňostrojem, úchvatné scenérie, madeirské víno a nádherná flóra. Nachází se tu také sopka Pico Ruivo, vysoká 1862 m n. m. (nejvyšší hora souostroví).

15. listopad, 2020 číst více