Jetwing Lighthouse

Srí Lanka / Srí Lanka

Destinace

SRÍ LANKA:

Srí Lanka, přezdívaná také perla Indického oceánu. Nachází se těsně u rovníku, jihovýchodně pod Indií. Je to neuvěřitelně pestrá země, kde si snad každý přijde na své. Vyznačuje se zejména: nádhernými písečnými plážemi se zlatým jemným pískem, velmi teplým mořem, spoustou tropické zeleně, exotickými zvířaty (sloni, leopardi, makakové, chameleoni, spousta druhů ptáků...). Běžně zde můžete spatřit mořské želvy, velryby či delfíny (zejména na jihu a jihozápadě ostrova. Srí Lanka je buddhistická země - buddhismus zde má velmi dlouhé a pevné kořeny. Jako důkaz je spousta charismatických buddhistických chrámů, kde lze ještě dodnes spatřit typické mnichy v rudém rouchu.

Ve vnitrozemí je terén spíše hornatý, přinášející příjemné ochlazení (například v oblasti Nuwara Eliya, která je posetá nekonečnými čajovými plantážemi a vodopády). Ujít si také nemůžete nechat adrenalinový rafting uprostřed džungle! Shrneme-li to, na Srí Lance na vás čekají nádherné pláže, překrásná příroda, zajímavé historické památky, a velmi milí a srdeční lidé...

GALLE
Město Galle je stará pevnost pocházející z holandského koloniálního období. Holanďany byla postavena v 17. století a dnes zaujímá většinu výběžku, na kterém se rozkládá starší část Galle (zapsaného v UNESCO). Je také bohatou směsí různých stylů a kultur, které se v Galle během staletí vystřídaly. Z hradeb pevnosti je krásný výhled na moře a oceán. Pevnost je i dnes stále živým místem, kde bydlí lidé, jsou tu restaurace, kanceláře a obchody.

Zájezd v detailech

Doprava

Letecky

Strava

Snídaně

Hotel

Jetwing Lighthouse je vzdálený 146 km od mezinárodního letiště a nachází se na kopci 2 km od centra města Galle. Hotel se může pochlubit krásným výhledem na Indický oceán a starou pevnost s majákem v Galle. Tento luxusní hotel v koloniálním stylu má minimalistický elegantní design. Po příchodu do hotelu váš dokonalý dojem podtrhne nádherné schodiště lemované sochami koňů a bojovníků.
Hotel je členem “Small Luxury Hotels”.
Nabízí 85 luxusních pokojů, 4 restaurační zařízení, 2 venkovní bazény a lázně. Prostorné pokoje hotelu Jetwing mají vlastní balkon a jsou vybavené kabelovou TV, DVD přehrávačem a příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy.
V celém hotelu je zdarma k dispozici Wi-Fi.
Hosté se mohou zúčastnit lekcí jógy, zacvičit si v posilovně nebo si zahrát tenis. Hotel pořádá výlety s pozorováním velryb a prohlídky města.

Typy pokojů:
SUPER DELUXE ROOMS
DELUXE ROOM
THEME SUITES
SUPERIOR SUITES

Stravování

Kavárna Cardamom je otevřená 24 hodin denně a nabízí lehká jídla a občerstvení. V baru s grilem Anchor se podávají sendviče a grilované pokrmy. V baru Coats of Arm se širokým výhledem na oceán čeká na hosty také kulečníkový stůl a knihovna.
Kuchyně je zde velice rozmanitá a na výběr máte jak z typických srílanských pokrmů, tak i těch středomořských.

Sport a night life

Hosté se mohou zúčastnit lekcí jógy, zacvičit si v posilovně nebo si zahrát tenis.
K dispozici jsou 2 bazény, velká zahrada a nádherná pláž. Hotel pořádá mnoho výletů. Jedny z nejnavštěvovanějších jsou výlety Safari, nebo pozorování velryb.
Z hotelu se snadno dostanete k různým turistickým atrakcím, jako je pevnost ve městě Galle, městská tržiště nebo nákupní ulice

Relaxace a zdraví

Lázně v Jetwing Lighthouse se drží oblibě hlavně díky celkové regeneraci mysli, těla a duše s řadou jedinečných luxusních procedur.
Nachází se v odlehlém koutě hotelu a nabízejí tak jedinečný klid pro relaxaci.
Začít můžete například jednoduchou masáží, vyzkoušet jedinečné a ověřené procedury hotelu nebo se nechat hýčkat zázraky Ajurvédské terapie s konzultací lékaře. Hotel se pyšní prvotřídními službami a lázeňskými balíčky vytvořenými individuálně hostům na míru, které vás určitě dokáží udržet daleko od každodenního stresu a jen podtrhnou váš dojem z dovolené.

Cena za 1 noc od 3.430,- / osoba

Výše uvedená cena je pouze orientační. Cena zájezdu se mění v závislosti na těchto proměnných:

  • aktuální kurz cizí měny
  • vámi zvolený transfer (VIP transfer, pronájem auta na celý pobyt, minivan...)
  • vámi zvolený typ pokoje
  • vámi zvolený termín dovolené
  • počet osob (zaplatíte méně, sdílí-li auto a pokoj více osob)
  • cena letenky (mění se na denní bázi podle aktuální obsazenosti letu a ceny paliva)
  • speciální nabídky (hotel poskytne slevu při včasné rezervaci, dlouhém pobytu, nebo sezónní nabídky)

Každý z vás je originál, a každý má jinou představu o vysněné dovolené. My jsme tu od toho, abychom vám vaše představy splnili! Kontaktujte nás pomocí formuláře níže, nebo na email office@unitravelgroup.cz. My vaši zprávu uvidíme hned a obratem vás kontaktujeme.

Mapa pobytu

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.