ZDRAVOTNÍ POBYT S AJURVÉDOU - SRÍ LANKA

Srí Lanka / Srí Lanka

Destinace

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?
* 12ti denní pobyt u moře
* Plná penze formou speciální zdravé stravy včetně nápojů
* Několikrát denně jóga (kombinace hodin s Mgr. Lucií Urbanovou a místním instruktorem)
* Očistný a relaxační program podle ajurvédy (denně ajurvédské procedury na základě předpisu od ajurvédského lékaře)
* 3x za pobyt meditace s buddhistickým mnichem
* 2x za pobyt individuální fyzioterapie
* Příjemný kolektiv - skupinka 8 - 12 podobně naladěných lidí
* Kratké video: https://youtu.be/W2XZ56jj_Yc

...............................................................................

POJEDE S VÁMI: MGR. LUCIE URBANOVÁ
Lucie je velmi uznávaná fyzioterapeutka. Fyzioterapii vystudovala na lékařské fakultě Univerzity Karlovy. Než si otevřela vlastní ordinaci, působila jako fyzioterapeutka na neurologické klinice v Motole, se specializací na těžké úrazy. Lucie se velmi zajímá o tradiční čínskou medicínu, kterou také studuje na Institutu Tradiční Čínské Medicíny. Od roku 2015 je instruktorkou Ashtanga - Vinyasa flow Yogy.

Kompletní profil Lucie můžete shlédnout na webových stránkách: www.fyzio.net
Pro informaci je níže také odkaz na osobní stránky Lucie, která se nám bude také během pobytu věnovat a bude nás mít na starosti. Kromě ajurvédy a jógy v Maha Gedara Lucie bude s každým pracovat individuálně (fyzioterapie, akupunktura).
Osobní webové stránky Lucie jsou: https://www.lucieurbanova.cz.

Zájezd v detailech

Doprava

Letecky

Strava

Plná penze

Hotel

HOTEL HERITANCE MAHA GEDARA

Jeden z nejlepších hotelů na Srí Lance, který se specializuje na léčení pomocí tradiční ajurvédské medicíny. Nachází se na jihozápadním pobřeží Srí Lanky 60 km jižně od Colomba, ve velmi klidné lokalitě. Je ponořen do tropických zahrad, a přímo před hotelem se táhne dlouhá písečná pláž. Udělejte si radost a vyrazte s námi za absolutní relaxací, kdy budete mít čas jen pro sebe! 2-týdenní pobyt nabitý cvičením, zdravou stravou, odpočinkem, a zkrášlujícími či relaxačními procedurami! Cílem pobytu je navodit v každém z vás harmonii těla a duše. Zpět z dovolené se budete vracet nabití energií, odpočatí a krásnější!

Hotel má venkovní bazén, který leží jen pár krůčků od pláže. Design celého hotelu je minimalistický - cílem je splynutí s přírodou a dosažení harmonie těla a duše. Většinu času budete trávit v místním ajurvédském centru, kde budete využívat předepsaných terapií, cvičit jógu a věnovat se meditaci. Samozřejmostí je pečlivě zvolený zdravý jídelníček (v ceně je zahrnuta plná penze).

Hotel má 64 pokojů situovaných v nízké třípatrové budově. Každý má vlastní balkon s výhledem na bazén nebo na moře. Pokoje jsou zařízeny velmi jednoduše, v souladu s přírodou a s použitím přírodních materiálů. Po příjezdu budete uvítáni mísou čerstvého místního ovoce, a na pokojích je k dispozici čerstvá voda pocházející z horských pramenů sesterského hotelu Heritance Tea Factory (v horské oblasti Nuwara Eliya).

Základní kategorií pokoje je Classic, vy budete ubytovaní v pokojích Deluxe o velikosti 41 m2 a větším balkonem. Na výběr buď pokoje s manželskou postelí, nebo dvěma oddělenými lůžky. Vybavení: klimatizace a stropní fén, digitální sejf na cennosti, telefon, fén na vlasy, župan. V koupelně je sprchový kout s dešťovou sprchou a ajurvédské kosmetické doplňky. Za příplatek můžete využít služeb prádelny.

Strava:

V ceně zájezdu je plná penze včetně nápojů (speciální strava) - po celou dobu pobytu se budete stravovat zdravě, dle předepsaného jídelníčku. Všechny pokrmy, které jsou zde podávány, mají určené zdravotní účinky.

Stravování

Plná penze: snídaně, obědy a večere formou bufetových stolů • bylinkové čaje, ovocné a zeleninové šťávy, voda • všechna jídla jsou připravená pod dozorem ajurvédských lékářů • v rezortu sa nepodává alkohol ani průmyslově vyrábané nealkoholické nápoje.

Sport a night life

Jóga • ajurvédské programy (koupele, lázně, masáže) • meditace • fitness centrum • kúry a procedúry • vodní sporty na pláži • příležitostní večení zábava • decentní hudba.

Užijete si regenerační Ajurveda kúru v exkluzívním prostředí. Kúry zahrnují vstupní lekářsku prohlídku a 1 - 2 primářské vizity týdně. Potom následují individuálně sestavené procedúry, například různé masáže, parné a bylinkové koupele, jako i speciální ošetření a 2x denně cvičení jógy a meditace. Na závěr dostane každý diagnózu a rady pro zdravý životný styl v budoucnosti. Tím, že skupinu doprovází zkušená fyzioterapetka je možnost pobyt také zkombinovat s individuální fyzioterapií a akupunkturou, kterou Lucie ovládá a kromě cvičení jógy vám bude k dispozici i v těchto dvou dalších oblastech.

Relaxace a zdraví

Ajurvéda:

AJURVÉDA je tradiční indická medicína stará více než pět tisíc let. Cílem je navodit rovnováhu těla a mysli, a používá se jak k prevenci, tak léčbě zdravotních problémů. Základem je zdravá strava, cvičení, meditace, masáže a veliký význam mají speciální bylinné směsi a koupele.

Po příjezdu do hotelu vás prohlédne ajurvédský lékař, a na základě vašeho zdravotního stavu vám předepíše očistný program podle ajurvédy, šitý na míru vašemu tělu. Předepsané procedury jsou zahrnuty v ceně - speciální zábaly, bylinné koupele, masáže, bylinné nápoje, přírodní léky..

Ajurvédské centrum v hotelu Heritance Maha Gedara je ponořeno do bujné zeleně. Každá místnost má vlastní toaletu a sprchu, ale také venkovní bazének či vanu na bylinné koupele. V areálu se klikatí charismatická tůň s lekníny, na jejímž břehu jsou lehátka pro příjemnou relaxaci.

Máme velkou radost, opakovat po roce náš zdravotní pobyt s ajurvédou na Srí Lance. Ti, kteří se zúčastnili loni, dobře ví, jak týdenní pobyt prospěl našemu těli i duši. Nejenom, že jsme byli skvělá skupinka, ale ajurvédští lékaři s naší fyzioterapeutkou se o nás starali znamenitě. Každé ráno a večer jsme si dělali legraci z medicíny, kterou jsme každý dostali předepsanou na svoje neduhy, a hleďmě. Celý rok jsme díky zdravotnímu pobytu a práci ajurvédských lékařů zůstali zdraví. Ti, kteří neví o co se jedná. Ajurvéda je věda o životě a dlouhověkosti. Je to medicínský systém starý více než pět tisíc let, který je založen na pochopení a respektování přírodních zákonů a jejich projevů v našich životech. Zdravotní pobyt s ajurvédou a jógou doporučujeme lidem v jakémkoliv věku, kteří mají stres v práci nebo je trápí jakákoliv nemoc i obezita nebo nemožnost mít děti se dá tímto pobytem léčit. Tento pobytu doporučujeme i úplně zdravým lidem, kteří na sobě pracují a chtějí vypadat dlouho mladí a být dlouho zdraví. Doporučujeme, aby tento pobyt zaměstnavatelé nabídli svým klíčovým zaměstnancům, kteří tak po návratu z pobytu budou psychicky velmi odolní, vyrovnaní a celý rok zdraví. Ozdravný pobyt, pobyt v lázních je možné dát do nákladů firmy a postarat se tak o zdraví svých klíčových zaměstnanců.

Cena na osobu ve dvoulůžkovém pokoji

19.10.-31.10.2019
Pobyt na 11 nocí / 12 dní 72.990,-Kč

Cena zahrnuje:

 • Zpáteční letenku Emirates (odlet z Prahy)
 • 11 nocí ubytování v pokoji Deluxe (pokoj sdílí 2 osoby)
 • Plnou penzi formou speciální zdravé ajurvédské stravy včetně nápojů
 • Několikrát denně jóga a aqua jóga (kombinace hodin s Lucií a místním instruktorem)
 • Aybowan balíček s Panchakarmou, očistný a relaxační program podle ajurvédy (denně 5 ajurvédských procedur na základě předepsání od ajurvédského lékaře při "vstupní prohlídce")
 • 4x za pobyt meditace s buddhistickým mnichem
 • Privátní transfer letiště - hotel - letiště
 • Z ČR s vámi poletí Mgr. Lucie Urbanová, fyzioterapeutka a cvičitelka jógy
 • Vízum na Srí Lanku
 • Cestovní pojištění a pojištění storna zájezdu do 100.000 Kč na osobu
 • Zákonné pojištění CK proti úpadku dle zákona č. 159 / 1999 Sb.

Cena nezahrnuje:

 • Příplatek za jednolůžkový deluxe pokoj za celý pobyt: 10.500,-­‐Kč

*Tento zájezd je určený pro 8 - 12 osob.
....................................................................................................................

Letové spojení (Emirates):

EK 140 Praha – Dubaj 15:55 23:50
EK 650 Dubaj – Colombo 02:35 08:35
EK 349 Colombo – Dubaj 03:15 06:00

EK 139 Dubaj – Praha 08:35 13:00

Úsek Praha - Dubaj / Dubaj - Praha letí největší osobní letadlo světa, Airbus A380

Mapa pobytu

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.