Anantara Peace Haven Tangale Resort

Srí Lanka / Srí Lanka

Destinace

Anantara Peace Haven Tangalle Resort se nachází na jižním pobřeží Srí Lanky uprostřed kokosové plantáže o rozloze 21 akrů. Tento první Anantara hotel na Srí Lance byl otevřený teprve nedávno v prosince 2015. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení a šest restaurací, včetně Srí Lankou inspirované plážové restaurace Teppanyaki a italské restaurace Il Mare s nádherným výhledem na oceán. Kilometr dlouhá pláž s jemným pískem omývána Indickým oceánem. Dobře vybavený luxusní hotel vám za přijatelnou cenu poskytne výborný servis a to vše se zkombinuje v nezapomenutelnou dovolenou!

Zájezd v detailech

Doprava

Letecky

Strava

Snídaně / Polopenze / Plná penze

Hotel

Resort se nachází na jižním pobřeží Srí Lanky, na písečné pláži v Tangalle. Centrum s obchody je cca 1,5 km. Mezinárodní letiště v Colombu je cca 220 km (asi 3,5 hodiny jízdy). Anantara Peace Haven Tangalle Resort je vzdálen 30 minut jízdy od chrámu Mulkirigala Rock a 2 hodiny jízdy od národního parku Yala, kde můžete vidět slony a levharty. Anantara poskytuje svým hotelovým hostům surfování, cyklistiku, divoké safari a pozorování modrých velryb. nantara Peacehaven Tangalle resort má 152 pokojů. Anantara má recepci s lobby a čtyři restaurace, mezinárodní, srílanskou, středomořskou, asijskou a italskou. Anantara má 25 metrů dlouhý infinity bazén s odděleným dětským bazénem.

Všechny pokoje jsou vybaveny kabelovou LCD TV, humidorem a kávovarem na espreso. Každý pokoj s výhledem na oceán nebo do zahrady je buď s balkonem nebo terasou. Všech 32 vil má vlastní relaxační bazének, zvukový systém Bose, samostatnou venkovní dešťovou sprchu, vanu a toaletní produkty značky Theamae.

Stravování

Snídaně, polopenze nebo plná penze.

Kulinářské zážitky vás ponoří do výrazných chutí ceylonské kuchyně a do její kulturní tradice. Místní kuchyně určitě nadchne náročné gurmány rafinovanou chutí a elegantní překvapením. Výhled z restaurace nabízí ohromující výhled z okraje útesu na divoké pobřeží nebo výhled na bazén. Nezapomenutelné gastronomické zážitky si jistě užijete s opravdu krásným výhledem v podmanivých restauracích hotelu Anantara Tangalle.

Restaurace IL MARE:
Posazená na okraji útesu s výhledem na oceán. Italská restaurace se nachází na působivém místě a svým hostům nabízí jak dobré jídlo s výhledem, na který by chtěl člověk se dívat věčně. Představí jednoduché kulinářské potěšení z italského pobřeží, čerstvé úlovky dne jsou přineseny na břeh místními rybáři na pláž Anantara a předány kuchařským mistrům, kteří transformují plody oceánu do delikátní výtvorů z moře. Veškeré těstoviny jsou vyráběny v restauraci výhradně ručně a vynikající jídlo je doplněno výběrem kvalitních vín předkládaných hotelovým WorldClass sommelierem. Sladký požitek navazují pravé italské dezerty a lahůdkové sýry. Pověstnou tečku za výbornou večeří dotvoří výběre gurmánských káv, likérů a koňaků.

Restaurace Verele:
Teppanyaki kuchyně je zde obohacena o unikátní chuť srílanské kuchyně a atmosféru plážové restaurace. V restauraci Verele zažijte pulzující zábavu kuchařských mistrů, kteří předvádějí zručné akrobatické přehlídky, vytvoří šťavnaté maso a čerstvé mořské pokrmy před hosty se špetkou kuchařské schow podle místních tradic.

Restaurace El Vino
Zde si vychutnáte degustační menu, domácí tapas a dokonalá vína, která jsou vybrána speciálně pro degustační menu. Strávit příjemný večer ve společnosti hotelového šéfkuchaře, vychutnáte si kuchyni, která je skutečným vrcholným kuchařským uměním.

Bar u bazénu
Lahodné občerstvení po celý den, a to buď ve stinném pohodlí baru nebo při odpočinku na lehátku u bazénu. Popíjet můžete ovocné tropické nápoje, chlazené pivo nebo sklenku vína. K uspokojení hladu či chutě si můžete vybrat s denní nabídky občerstvení.

Sport a night life

Sportování v ceně: posilovna, badminton a tenis.
Sport a vybavení: půjčovna kol, jóga a meditace v jóga pavilonu, surfování (Tropic Surf).
Děti: Dětský koutek a klub pro náctileté.

Relaxace a zdraví

Zájemci o vaření se mohou přihlásit do srílanského kurzu vaření Spice Spoons. V nabídce místního wellness centra Anantara jsou ajurvédské a reflexní masáže, impozantní venkovní bazén a klub pro děti a mládež.
Wellness: Anantara s lázeňským zařízením, ajurvédské procedury a masáže za poplatek.

Anantara Spa
Únik do svatyně, kde vaši krásu a wellness potřeby budou naplněny v léčivých rukou terapeutů, kteří jsou vyškoleni v souladu s nejvyššími mezinárodními normami. Vyberte si z nabídky důvěryhodných dávných terapií ze Srí Lanky a po celé Asii, stejně jako z nejpopulárnějších západních technik. Lázně moudrosti lázeňského hotelu Anantara Srí Lanka nabízí program kompletního omlazení, který je více než jen omlazení povrchu vašeho těla. Pokožka je oživena bylinnými masážemi a zábaly, které jsou tajemstvím přírody. Masáže léčí od stresu a obnovují rovnováhy. Individuálně předepasné masáže vám vrátí roky a zaměří se na potřeby vaší pleti. Ajurvédské a reflexní procedury přesahují relaxaci, nabízí nepřeberné množství také holistických výhod.
 
Anantara SPA nabídzí:
Ajurvédské a reflexní masáže
4 dvoulůžkové apartmány pro terapie
4 samostatné apartmány pro terapie
Kosmetický salon
Ošetření obličeje
Relaxační zónu

Speciální nabíka

1.11. - 19.12.2016 16.1. - 31.10.2017
Cena na osobu za 7 nocí pobytu celkem 31.790,-Kč 31.790,-Kč

Cena zahrnuje:

  • Ubytování na 7 nocí v pokoji Premier (dvoulůžkový)
  • Snídani
  • Českého průvodce
  • Zpáteční letištní transfer
  • Resort credit US$ 25/- za pokoj a každou noc (max celkem US$ 100. Credit je možné použít za jídlo, pity i ve SPA centru)
  • Auto s ridičem na 5 dnů na výlety, které si můžete vybrat z nabídky
  • Upgrade pokoje (dle dostupnosti) v den příjezdu. Platí pro termíny od 1.11. do 19.12. a od 1.4. do 31.10.2017.

Možné výlety během pobytu:

Galle City Tour
Yala National Park 4x4 Safari
Uda Walawe Elephant Sanctuary (návštěva sloního sirotčince)
Whale and Dolphin Boat Trips (Pozorování velryb z lodi, poznámka: jen od prosince do dubna)
Rekawa Turtle Conservation Project (návštěva želví líhně)
Mulkirigala Rock Temple
Bundala National Park
Handunugoda Low Country Tea Plantation

Cena nezahrnuje:

  • Zpáteční letenku (nabídku zašleme na vyžádání cena ca 15.000Kč)
  • Zpáteční letištní transfer klimatizovaným vozem
  • Cestovní pojištění včetně storno pojištění Allianz do 50tis. na osobu: 632,-Kč

Hotel servis: Wi-Fi je k dispozici v celém hotelu zdarma.
Check-in době od cca 14:00
Check-out čas se mezi 12 hod

Mapa pobytu

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.