Taprobana Wadduwa - Srí Lanka

Srí Lanka / Srí Lanka

Destinace

SRÍ LANKA:

Srí Lanka, přezdívaná také perla Indického oceánu. Nachází se těsně u rovníku, jihovýchodně pod Indií. Je to neuvěřitelně pestrá země, kde si snad každý přijde na své. Vyznačuje se zejména: nádhernými písečnými plážemi se zlatým jemným pískem, velmi teplým mořem, spoustou tropické zeleně, exotickými zvířaty (sloni, leopardi, makakové, chameleoni, spousta druhů ptáků...). Běžně zde můžete spatřit mořské želvy, velryby či delfíny (zejména na jihu a jihozápadě ostrova. Srí Lanka je buddhistická země - buddhismus zde má velmi dlouhé a pevné kořeny. Jako důkaz je spousta charismatických buddhistických chrámů, kde lze ještě dodnes spatřit typické mnichy v rudém rouchu.

Ve vnitrozemí je terén spíše hornatý, přinášející příjemné ochlazení (například v oblasti Nuwara Eliya, která je posetá nekonečnými čajovými plantážemi a vodopády). Ujít si také nemůžete nechat adrenalinový rafting uprostřed džungle! Shrneme-li to, na Srí Lance na vás čekají nádherné pláže, překrásná příroda, zajímavé historické památky, a velmi milí a srdeční lidé...

Zájezd v detailech

Doprava

Letecky

Strava

Snídaně

Hotel

Tento resort leží na západním pobřeží ostrova v klidné lokalitě, asi 56 km od mezinárodního letiště Bandaranaike.
Nachází se přímo u dlouhé pláže se zlatavým pískem a lemují jej kokosové palmy. Hotel je pojat velice moderně a luxusně. Butikový hotel nabízí ubytování ve 27 prostorných pokojích. Samozřejmostí je velký bazén, fitness centrum, welness SPA a bezplatná Wi-Fi v celém hotelu.
Všechny pokoje jsou velmi prostorné, moderně zařízené a klimatizované. Součástí apartmá je minibar, TV, vlastní balkon s výhledem na moře a luxusně zařízená koupelna.

Typy pokojů:

  • Deluxe Allure rooms
  • Superior Iconic rooms
  • Shimmer suites

Stravování

Vynalézavý tým kuchařů čerpá inspiraci z celého světa, k vytvoření delikátních pokrmů, které představují multikulturní kuchyni a čerstvé plody moře.
Restaurace nabízejí jak místní, tak i středomořskou kuchyni. Velice oblíbené jsou tradiční exotické pokrmy z kari a specialitou restaurace je japonské menu.
Hosté si také mohou vychutnat nádherný výhled na oceán v koktejlovém baru.
Jedním z největších lákadel tohoto resortu je rozsáhlý vinný sklep, kde najdete velký výběr kvalitních vín.

Sport a night life

Hosté se mohou zúčastnit lekcí jógy, zacvičit si v posilovně nebo si zahrát tenis.
K dispozici je bazén, velká zahrada a nádherná písečná pláž.
Hotel pořádá mnoho výletů za poznáním i aktivitami. Mezi nejznámější patří, výlet za Safari, návštěva města Galle, safari na řece Maduganga, želví líhně, pozorování velryb, nebo potápění a celá řada vodních sportů.

Relaxace a zdraví

Lázně v tomto resortu se drží oblibě hlavně díky celkové regeneraci mysli, těla a duše s řadou jedinečných luxusních procedur. Nachází se v odlehlém koutě hotelu a nabízejí tak jedinečný klid pro relaxaci. Celý areál welness centra obklopuje rozmanitá příroda, hrající všemi barvami.
Vyzkoušejte jedinečné a ověřené procedury hotelu nebo nechte svou mysl omladit luxusními indickými hřejivými welness terapiemi.

Cena za 1 noc od 3.000,- / osoba

Výše uvedená cena je pouze orientační. Cena zájezdu se mění v závislosti na těchto proměnných:

  • aktuální kurz cizí měny
  • vámi zvolený transfer (VIP transfer, pronájem auta na celý pobyt, minivan...)
  • vámi zvolený typ pokoje
  • vámi zvolený termín dovolené
  • počet osob (zaplatíte méně, sdílí-li auto a pokoj více osob)
  • cena letenky (mění se na denní bázi podle aktuální obsazenosti letu a ceny paliva)
  • speciální nabídky (hotel poskytne slevu při včasné rezervaci, dlouhém pobytu, nebo sezónní nabídky)

Každý z vás je originál, a každý má jinou představu o vysněné dovolené. My jsme tu od toho, abychom vám vaše představy splnili! Kontaktujte nás pomocí formuláře níže, nebo na email office@unitravelgroup.cz. My vaši zprávu uvidíme hned a obratem vás kontaktujeme.

Mapa pobytu

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.