Serene Pavilions (Adults only)!

Srí Lanka / Wadduwa

Destinace

SRÍ LANKA:
Srí Lanka, přezdívaná také perla Indického oceánu. Nachází se těsně u rovníku, jihovýchodně pod Indií. Je to neuvěřitelně pestrá země, kde si snad každý přijde na své. Vyznačuje se zejména: nádhernými písečnými plážemi se zlatým jemným pískem, velmi teplým mořem, spoustou tropické zeleně, exotickými zvířaty (sloni, leopardi, makakové, chameleoni, spousta druhů ptáků...). Běžně zde můžete spatřit mořské želvy, velryby či delfíny (zejména na jihu a jihozápadě ostrova. Srí Lanka je buddhistická země - buddhismus zde má velmi dlouhé a pevné kořeny. Jako důkaz je spousta charismatických buddhistických chrámů, kde lze ještě dodnes spatřit typické mnichy v rudém rouchu.

Ve vnitrozemí je terén spíše hornatý, přinášející příjemné ochlazení (například v oblasti Nuwara Eliya, která je posetá nekonečnými čajovými plantážemi a vodopády). Ujít si také nemůžete nechat adrenalinový rafting uprostřed džungle! Shrneme-li to, na Srí Lance na vás čekají nádherné pláže, překrásná příroda, zajímavé historické památky, a velmi milí a srdeční lidé...

WADDUWA:
Wadduwa je sympatické městečko, které leží na západním pobřeží Srí Lanky, přibližně 35 km od hlavního města Colomba a 80 km od mezinárodního letiště. Celé jeho pobřeží je lemováno nádhernými písečnými plážemi, které jsou dlouhé a široké, a mají zlatý jemný písek. Tato oblast je také známá velikým výskytem kokosových palem.

Zájezd v detailech

Doprava

Letecky

Strava

Snídaně / Polopenze / All Inclusive

Hotel

Resort se nachází ve velmi klidné lokalitě na západním pobřeží Srí Lanky mezi městy Wadduwa a Panadura (cca 45 kilometrů jižně pod Colombem). Tento butikový hotel má pouhých 12 samostatně stojících vil, které jsou ponořené do 7 akrů zahrad plných kokosových palem. Hotel je příjemně prostorný a každému hostovi nabízí absolutní soukromí.

Celkem 8 vil se nachází přímo u moře. Tyto vily jsou dvoupatrové (a vždy jednoložnicové). V přízemí se nachází jídelna a obývací pokoj spolu s malou kuchyňkou. V prvním patře je prostorná ložnice a koupelna. Z ložnice je přímý vstup na balkon s nádhernými výhledy na moře. Z obývacího pokoje vstup na terasu, kde je vlastní bazén a venkovní posezení (přímý přístup na pláž).

Zbylé 4 vily jsou umístěny uprostřed hotelových zahrad a nabízejí ještě větší soukromí, ponořené do zeleně. Každá vila je uzavřená s vlastním vstupem a vlastní, absolutně privátní zahradou (okolo zahrady je zeď, která vás chrání před zraky ostatních hostů). Tyto zahradní vily jsou přízemní. Jedna z nich je jednoložnicová a tři jsou dvouložnicové (ideální pro rodiny s dospělými dětmi, nebo pro skupinu přátel). Ke každé vile přiléhá vlastní venkovní bazén a terasa s posezením (venku je také venkovní sprcha a toaleta). Vily jsou vybaveny obývacím pokojem s jídelnou a jednou nebo dvěma ložnicemi. Každá ložnice má vlastní koupelnu a je plně oddělena od obývacího pokoje.

Aby byl zajištěn absolutní klid a odpočinek pro hotelové hosty, hotel přijímá pouze osoby starší 15 let!

VYBAVENÍ KAŽDÉ VILY:
Vlastní bazén a terasa na slunění, venkovní posezení
Obývací pokoj a jídelna s přímým vstupem na venkovní terasu
24 hodin služba osobního sluhy
Prostorná koupelna s vlastní vířivkou, odděleným sprchovým koutem a toaletou
V ložnici prostorná postel s nebesy a výběrem polštářů
Šatna, kuchyňka, WiFi připojení
TV, DVD přehravač, elektronický sejf, fén na vlasy, adaptér, telefon v každém pokoji, minibar s výběrem drinků

Stravování

Hotel má vlastní restauraci a bar. Útulná restaurace s intimní atmosférou na vás zde čeká přímo u moře. Od každého stolu se nabízejí nádherné výhledy na moře. V přízemí se nachází bar s příjemným posezením a v prvním patře je restaurace nabízející stravování formou á la carte. Místní šéfkuchař vám rád uvaří jakékoli jídlo na přání. Každý host má navíc k dispozici služby osobního sluhy, 24 hodin denně.

Díky tomu, že je hotel tak malý, můžete si užívat jídla připravená přímo na vaše přání.

Poznámky ke stravování:

 • Obědy: 3 chodové menu
 • Večeře: 4 chodové menu
 • All inclusive nezahrnuje prémiové mezinárodní značky nápojů
 • Je možné se stravovat buď v hotelové restauraci, nebo ve vlastní vile, popř. na jakémkoli vámi vybraném místě (pláž / zahrada...)

Relaxace a zdraví

Uprostřed hotelového areálu se rozprostírá prostorný bazén s unikátními podvodními masážními lehátky. K procházkám přímo vybízí nádherná široká pláž se zlatým pískem, která se táhne přímo u hotelu.

Samotné prostory hotelu nabízejí úchvatné příležitosti k procházkám a odpočinku. Zahrady jsou posety sympatickými chodníčky, lemovanými tropickým porostem palem a mangrovníků...

Láká vás prastaré umění ajurvédy? Místní specializované ajurvédské SPA se nachází uprostřed zahrad, ve vlastním pavilonu obklopeném tůní s lekníny. Spa je unikátní v tom, že zde mohou být najednou ošetřováni pouze 2 hosté. Aktivnější jedince potěší menší vybavená posilovna s moderními stroji. K dispozici je rovněž tenisový kurt a knihovna.

Cena za balíček od 39.660,- / osoba

Výše uvedená cena je pouze orientační. Cena zájezdu se mění v závislosti na těchto proměnných:

 • aktuální kurz cizí měny
 • vámi zvolený transfer (VIP transfer, pronájem auta na celý pobyt, minivan...)
 • vámi zvolený typ pokoje
 • vámi zvolený termín dovolené
 • počet osob (zaplatíte méně, sdílí-li auto a pokoj více osob)
 • cena letenky (mění se na denní bázi podle aktuální obsazenosti letu a ceny paliva)
 • speciální nabídky (hotel poskytne slevu při včasné rezervaci, dlouhém pobytu, nebo sezónní nabídky)

Každý z vás je originál, a každý má jinou představu o vysněné dovolené. My jsme tu od toho, abychom vám vaše představy splnili! Kontaktujte nás pomocí formuláře níže, nebo na email office@unitravelgroup.cz. My vaši zprávu uvidíme hned a obratem vás kontaktujeme.

Cena zahrnuje:

 • Ubytování ve Dvouložnicové vile na 7 nocí
 • denně snídani
 • soukromý transfer z letiště do hotelu a zpět
 • Drink a osvěžující ručník na uvítanou
 • Košík čerstvého ovoce na uvítanou po příjezdu
 • Služby osobního sluhy
 • Denně noviny (na vyžádání)
 • Neomezená konzumace neperlivé pitné vody
 • Neomezený vstup do posilovny
 • Využití tenisového kurtu (antuka) vč. raket a míčků
 • Knihovna vybavená knihami, CD, DVD a hrami
 • Každý týden koktejlová recepce při západu slunce
 • Wi-fi připojení v každé vile

Cena nezahrnuje:

 • Zpáteční letenku (cena od 11.000 Kč na osobu s nízkonákladovou leteckou společností Fly Dubai)
 • Cestovní pojištění vč. pojištění storna

*Cena letenky s Emirates se pohybuje od 14.000 Kč do 25.000 Kč (dle termínu a možnosti uplatnění speciální nabídky)

Mapa pobytu

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.