Stavební veletrh Las Vegas, leden 2021

USA / USA

Podnikáte ve stavebnictví? Spojte návštěvu odborného veletrhu World of Concrete se vzrušující cestou za největšími krásami Ameriky! Zařídíme vám kompletní účast na veletrhu - od vstupenek, letenek, až po ubytování a výlety.

Záleží jen na vás, co se během svého pobytu v USA rozhodnete podniknout... Budete chtít zůstat pouze v Las Vegas a jeho okolí? Určitě je zde co objevovat! Pryč od kasín a rušného nočního života můžete uniknout do jedinečné okolní přírody. V blízkosti Las Vegas se nachází například světoznámý Grand Canyon, nebo nádherné národní parky: Death Valley NP, Yosemite NP, Zion NP. Z Yosemitského Národního parku se můžete pohodlně dopravit až do charismatického San Francisca, odkud můžete letět zpět do ČR. Určitě ale nejste vázáni pouze okolím Las Vegas. Můžeme vám zařídit přelet třeba do pulzujícího New Yorku!

Zájezd v detailech

Doprava

Letecky

Délka pobytu

Libovolná délka pobytu

Strava

Snídaně / Polopenze / Plná penze

Cena

Na vyžádání

Tipy - co navštívit?

1. den LAS VEGAS A OKOLNÍ NÁRODNÍ PARKY

Jaké je toto oslnivé město hazardu? Proč jej jedni zbožňují a jiní zatracují? Takové otázky si lidé kladou většinou, až se vymaní z jeho kouzla, opustí přeplněné ulice a vydají se vstříc opuštěným pouštím, které Las Vegas obklopují. Las Vegas je městem kasín, jejichž noblesa bere dech. Ulice bují zábavou, oslňují výbuchy světel neonů, šokují obřími obrazovkami a uzemňují nepochopitelnými atrakcemi za miliony a miliony dolarů.

Las Vegas je největším městem státu Nevada a má populaci přes 0,5 milionu obyvatel. Srdcem města je Las Vegas Boulevard, resp. jeho část zvaná The Strip dlouhá 7,2 km. V této části se nachází většina hotelových komplexů, které jsou zároveň i obřími kasíny. Najdete zde hned 18 z celkových 25 největších hotelů světa!

Dnešní Las Vegas je především světovým centrem zábavy všeho druhu. Na své si zde přijdou jak rodiny s dětmi, vyznavači luxusu a dobrého jídla, obdivovatelé slavných osobností které je zde možné potkat, ale také milovníci přírody, pro které je město ideálním výchozím bodem k návštěvě nádherných národních parků jako je Grand Canyon, Yosemitský národní park, NP Zion či Death Valley.

2. den SAN FRANCISCO

San Francisco se nachází na západním pobřeží USA. Toto město zažilo největší rozkvět v dobách zlaté horečky, díky níž se tehdy malá vesnička proměnila v pulzující město. Důležitým centrem západního pobřeží USA zůstává San Francisco dodnes. Až na občasná zemětřesení (to v roce 1906 jeji téměř srovnalo se zemí) je jedním z měst světa s nejvyšší životní úrovní.

Město se rozprostírá v kopcovitém terénu, který vtiskl městským ulicím nenapodobitelný terasovitý ráz (dobře známý například z detektivek s McQueenem nebo drsňákem Harry Callahanem alias Clintem Eastwoodem). Určitě nesmíte opomenout návštěvu Lombard street - nejklikatější ulice světa, jejíž serpentýny se vinou mezi koberci květin, nebo světoznámý most Golden Gate Bridge.

3. den NEW YORK

New York je město superlativů. Město plné kontrastů, neustále se měnících zajímavých perspektiv a vždy je plné překvapení. New York je nejlidnatější město Spojených států a jeho metropolitní oblast patří k nejlidnatějším na světě. Město bylo založeno Holanďany v roce 1625 a od roku 1790 je největším městem Spojených států. New York byl také prvním hlavním městem po přijetí Ústavy.

V současnosti je New York jedním ze světových center obchodu a finančnictví. Má také celosvětový vliv v oblasti médií, politiky, vzdělání, zábavy, umění, módy a reklamy. Je i ohniskem mezinárodních vztahů a diplomacie, neboť se zde nachází sídlo OSN (Organizace Spojených Národů). New Yorku se někdy díky celodennímu ruchu přezdívá "Město které nikdy nespí" (City that never sleeps). Dalšími přezdívkami jsou Velké jablko (Big apple) nebo Gotham.

New York se nachází na východním pobřeží USA a chcete-li se tam z Las Vegas podívat, je třeba využít vnitrostátní let.

Cenu vám rádi připravíme na vyžádání

Cena pro jednu osobu včetně DPH: Na vyžádání

  • Cena zájezdu zahrnuje:
  • Cena zájezdu nezahrnuje:

Cena zájezdu se odvíjí od těchto proměnných:

  • délka pobytu
  • úroveň ubytování (5* / 4* / 3* hotel)
  • strava (snídaně / polopenze / plná penze)
  • termín zájezdu
  • počet osob (čím více cestujících osob, tím menší bude cena za osobu)
  • cena letenky (mění se na denní bázi podle aktuální obsazenosti letu a ceny paliva)
  • speciální nabídky (hotel poskytne slevu při včasné rezervaci, dlouhém pobytu, nebo sezónní nabídky)
  • aktuální kurz cizí měny

Každý z vás je originál, a každý má jiné požadavky. My jsme tu od toho, abychom vám vaše představy splnili! Dejte nám vědět, jaké jsou ty vaše, pomocí formuláře níže, nebo na email office@unitravelgroup.cz. My vaši zprávu uvidíme hned a obratem vám zavoláme.

Mapa pobytu

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.