ST ANDREWS OLD COURSE - garantovaný tee time

Skotsko / Velká Británie

5 nocí ubytování ve dvoulůžkovém pokoji Rufflets Country House Hotelu 5* se snídaní každý den, 2x večeře v Terrace restauraci, 4x golf (St. Andrews Castle, St. Andrews Old, Carnoustie, Kingsbarns) golfové a letištní transfery.

Zájezd v detailech

Doprava

Letecky

Délka pobytu

7 dní / 6 nocí

Strava

Snídaně

Cena

na vyžádání

ST ANDREWS OLD COURSE - garantovaný tee time

1. den Pondělí 21.5. přílet do Edinburghu

Vyzvednutí na letišti, 1,5 hodinový transfer do hotelu Rufflets Country House Hotel 5*. Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji, večeře v Terrace restauraci. Tento 5hvězdičkový hotel je jedním z nejstarších a nejkvalitnějších venkovských hotelů v Skotsku. Zámek, který se nachází na 10 akrech v nádherné zahradě, 1 kilometr západně od St Andrews, je od roku 1952 ve stejném rodinném vlastnictví. Zámek byl v průběhu let vkusně prodloužen a interiér byl zrekonstruován tak, aby odpovídal náročným požadavkům očekávaným od jednoho z nejkrásnějších malých luxusních venkovských hotelů ve Skotsku. V hlavní budově je v současné době 19 pokojů s individuálním stylem, včetně 3 apartmánů a dalších 5 apartmánů v přízemí včetně apartmá ve dvou samostatných vilkách mimo hlavní budovu v areálu hotelu. Všech 24 pokojů je vybaveno nejvyšším standardem s moderním komfortem očekávaným u malého luxusního pětihvězdičkového hotelu. Dobrá zahradní restaurace byla již několik let oceněna dvěma AA Rosettes a je uznávána jako jedna z nejlepších restaurací v St Andrews. Čerstvé místní produkty a rufflé domácí zelenina a byliny jsou používány při přípravě nádherných menu.

2. den Úterý 22.5. hra St. Andrews Castle course

Nejnovější přírůstek na St Andrews, hřiště Castle v roce 2008 se stalo sedmým hřištěm v kolébce golfu a je součástí největšího golfového komplexu v Evropě. Je postaveno na drsném útesu s nádherným výhledem na St Andrews, zámecké hřiště nabízí nezapomenutelný zážitek z golfu. Hlavní jamkou je třípar jamka číslo 17, na které se hraje přes roklinu z okraje útesů a musí se počítat s větrem od St. Andrews. Je to opravdu buď zásah na green nebo úplná ztráta míče, takže bezpečná hra je směřovat doleva, kde uvidíme obrysy ferveje a doufejme, že ty nám zvednou míč přímo na povrch. 6759 yards par 71.

3. den Středa 23.5. hra St. Andrews Old course

Nejznámější golfové hřiště na světě bude nepochybně vrcholem vašeho výletu s jedinečnou tradicí starou více než šest století. Kaddy se doporučuje, pokud se jedná o svou první hru na Old Course. 18 jamek, 6721 yardů, par 72. Současná oficiální karta handicapu (golfový klub přidružený k golfovému svazu / asociace) musí být předložen startérovi před zahájením hry. Maximální handicapy - 24 u mužů, 36 u žen.

4. den Čtvrtek 24.5. hra Kingsbarns course

Sir Michael Bonallack, poté kapitán královského a starobylého golfového klubu, byl citován: "Kingsbarns by mohl být jedním z posledních opravdových odkazových míst schopných rozvoje ve Skotsku, prostě nemůže vysvětlit, jak mimořádné je to. , a jednou viděno nikdy nezapomenuto ". Kingsbarns Golf Links se nachází 7 km od města St Andrews a 1,8 km malebného pobřeží Severního moře, kde každá jamka je obklopena mořem.

5. den Pátek 25.5. hra Carnoustie

Pořadatel "99 British Open", který vyhrál v play-off Paul Lawrie poté, co Jean Van De Veld nezvládl jamku 18.. Walter Hagen popsal Carnoustie jako nejlepší hřiště v Británii. Dávej si pozor na Barry Burn, což Jean nedal - písek, rafy a být mimo fervej. 18 jamek, 6941 yardů, par 72.

6. den Sobota 26.5. Edinburgh

Snídaně, transfer do Edinburghu, 1 noc se snídaní v hotelu v centru města

7. den Neděle 27.5. návrat domů

Brzy ráno odlet domů

Cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji

Cena pro jednu osobu včetně DPH: na vyžádání

  • Cena zájezdu zahrnuje:
  • Cena zájezdu nezahrnuje:

Letový řád:
Praha - Edinburgh 09:50 - 11:15
Edinburgh - Praha 06:00 - 09:20
Letenka je zahrnutá v ceně golfového balíčeku a zahrnuje: přepravu odbaveného zavazadla do 20kg, příručního zavzadla do 7kg a golfového bagu do 20kg.

Mapa pobytu

Kontaktujte specialistu

Martina Vachelová

Minulost nemůžeme ovládat, ale co můžeme ovládat, je to, kam se vydáme příště.

E-mail

martina@unitravelgroup.cz

Telefon

+420 723 808 452

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.