Spojení jógy a trekingu po Chorvatských horách

Chorvatsko / Chorvatsko

Třípatrová rustikální vila z roku 1906 se nachází přímo pod samotnými skalami Grize v malebném městečku Grižane (pouze pár kilometrů od chorvatského pobřeží). V roce 2013 prošla velikou rekonstrukcí. Dnes tak nabízí jedinečné spojení historie a moderního komfortu.

Vila má celkem 5 ložnic a může ubytovat až 12 osob. Její 3 patra nabízí prostor o velikosti 300 m2. Každá ložnice má vlastní koupelnu a nádherné výhledy na nedaleké moře. Kromě toho zde najdete prostorný obývací pokoj, který je propojen s jídelnou a plně vybavenou kuchyní se spotřebiči. Ve vile funguje WiFi připojení.

Vila má 2 terasy - první je situovaná na západ a druhá je krytá, s velkým dřevěným stolem, lavičkami a grilem, kde můžete trávit většinu dne ve stínu. Za horkých letních dní vám přinese příjemné osvěžení vlastní bazén.

Dokonale klidné prostředí vily zaručuje maximální soukromí a klid pro odpočinek (popř. firemní meetingy).

Zájezd v detailech

Doprava

Letecky

Délka pobytu

8 dní / 7 nocí

Strava

Polopenze

Cena

Cena za balíček od 27.990,- / osoba

Co během tohoto týdne zažijete?

1. den Pěší turistika

Pravidelné pěší túry:

Celkem vás během pobytu bude čekat 5 pěších túr. Túry jsou vedeny certifikovaným horským průvodcem, s ohledem na vaši fyzickou kondici. Okolí vily nabízí jedinečné přírodní prostředí, které přímo vybízí k trekkingu!

Risnjak je národní park, jeden z nejkrásnějších v Chorvatsku s vysokými vrcholky hor. Je situován v samotném srdci zelených plic Chorvatska - v horské oblasti Gorski Kotar.

Snježnik je pozoruhodný kamenitý vrchol, obklopený strmými loukami v nadmořské výšce 1505 m.n.m. Je to jeden z nejatraktivnějších vrcholků v Chorvatsku.

Nebeské labyrinty představují dílo jednoho chorvatského umělce, které se skládá z 10 útvarů podél 800 m dlouhé plošiny nad městečkem Novi Vinodolski. Časté procházení labyrintů působí pozitivně na všechny Vaše smysly a naplňuje Vás pozitivní energií.

"Stezka kamenných schodů" je okružní pěší trasa začínající i končící ve středu vesničky Grižane. Je asi 10km dlouhá a její jméno je odvozené od starého kamenného schodiště se 1300 schody.

2. den Jóga

Každodenní hodiny jógy:

Program "Cesta vzhůru" doplňuje pěší turistiku o jógu, která má velice příznivý vliv na tělo i mysl při náročných výstupech. Každé ráno vás čeká ranní jóga, která je doplněná aromaterapií s různými esenciálními oleji. Hatha, Vinyasa a Kundalini jóga bude praktikována a vedena týmem kvalifikovaných učitelů jógy. Jóga se cvičí venku na zahradě vedle bazénu nebo na kryté terase.

3. den Další relaxační aktivity

Masáž:
Součástí balíčku je i relaxační aroma masáž v délce 60 minut. Ošetření provádí vyškolený aroma terapeut.

Seminář aromaterapie:
Malá domácí aroma lékárna je seminář, na kterém vám budou představeny základy aromaterapie a způsoby použití éterických olejů v každodenním životě. Součástí semináře je i prezentace 5 esenciálních olejů, které by neměli chybět v žádné domácnosti. Každý z hostů dostane jeden z esenciálních olejů jako dárek.

Meditace Mandala:
Mandala meditace - zbarvení mysli. Mandala znamená ve starém indickém jazyce "kruh". Už odjakživa bylo slovo Mandala považováno za magické. Tato meditace podporuje relaxaci, přivádí energii těla do rovnováhy a napomáhá kreativitě.

4. den Volno

Den volna:

Během týdenního pobytu budete mít 1 celý den volno, které můžete využít například k odpočinku na nedaleké pláži.

5. den Jak se budete stravovat?

Organizace stravy:

Abyste mohli své tělo dostat do ještě větší pohody, je pro vás během pobytu připravena zdravá strava. Jednotlivá jídla vycházejí z vegetariánské kuchyně, občas doplněné rybami a mořskými plody připravovaných vkusně za použití místních receptů. Chutné a rozmanité pokrmy se podávají v prostředí útulné vily - zahrnuty jsou snídaně a večeře.

Cena za balíček od 27.990,- / osoba

Cena pro jednu osobu včetně DPH: Cena za balíček od 27.990,- / osoba

  • Cena zájezdu zahrnuje:
  • Cena zájezdu nezahrnuje:

Pro tento zájezd je podmínkou účast minimálně 8 osob. Maximální kapacita vily je 12 osob.

Mapa pobytu

Kontaktujte specialistu

Martina Vachelová

Minulost nemůžeme ovládat, ale co můžeme ovládat, je to, kam se vydáme příště.

E-mail

martina@unitravelgroup.cz

Telefon

+420 723 808 452

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.