SILVESTR V ITALSKÝCH BENÁTKÁCH 28.12. - 2.1.

Benátky / Itálie

V Jaderském moři, leží jedno z nejkrásnějších míst na světě, je to pokladnice nevýslovného bohatství: benátská laguna. V srdci tohoto dědictví neocenitelné krásny stojí Benátky se svými kanály, které spojují unikátními mosty a plující gondoly. Památky Benátek, kostely, náměstí, historické budovy úzké uličky, všechno hovoří o bohatém uměleckém a kulturním dění, která znamenala a ještě zaznamená historie tohoto města. Nádherná Piazza San Marco je v srdci Benátek, nejelegantněji malované místo Evropy, které je obklopeno uměleckými díly nezpochybnitelné hodnoty.

Pás malých ostrovků kolem Benátek, jejich mnohotvárné kouzlo, kde historie a umění se mísí se starými řemesly a krásou moře.

I letos Gran Teatro La Fenice oslaví konec starého roku a začátek nového roku s tradičním novoročním koncertem. Návštěva historického divadla je rozhodně dokonalé zakončení jedinečného pobyt v Benátkách, který se tak stane naprosto jedinečným a neopakovatelným.

Prohlídka divadla, štuky a zlaté ozdoby v nádherných prostorách vám dá možnost poznat zákulisí tajemství divadla a jeho hrdinů, sledování jeho historie od jeho počátků až po současnost. Divadlo hostí stálou expozici věnovanou Marii Callas a jejím aktivitám v Benátkách.

Zájezd v detailech

Doprava

Letecky

Délka pobytu

5 nocí / 6 dnů

Strava

Snídaně / Polopenze

Cena

79.990,-Kč golfista, 75.990,-Kč negolfista

OSLAVA NOVÉHO ROKU V BENÁTKÁCH

1. den STŘEDA 28.12. - PŘÍLET DO BENÁTEK

Odlet z Prahy nebo z Vídně přímým letem do Benátek.
Transfer soukromým vozem do hotelu.
Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji hotelu Villa Condulmer 5*, http://www.hotelvillacondulmer.it/en/. Villa Condulmer je nezapomenutelným místem, které se datuje od roku 1500. Díky své strategické poloze se dostanete do Benátek během několika minut. Uvnitř hotelu jsou unikátních štuky a ve vstupní hale v přízemí, jsou čtyři tematické fresky od Eugenia Moretti Larese. Podlaha je z benátské terakoty. Vila je obklopena zelení obrovského parku, kde je možné jít na dlouhé procházky při kterých objevíte, skrytý rybník, staré stromy, soukromý bazén poskytující veškeré cateringové služby, a starobylé ruiny, které v minulosti obklopovaly starý dům. Villa Condulmere poskytuje svým hostům také relaxační masáže. Večeře v hotelové restauraci.

2. den ČTRVTEK 29.12. - VILLA CONDULMER - GOLF

Snídaně v hotelu.
Pro golfistu: 18 jamek golfu v golfovém klubu Villa Condulmer.
V přirozeném prostředí 60 hektarů, 18-ti jamkové hřiště par 71 a 5900 metrů dlouhé, bylo postavena v různých časech. Prvních devět jamek budete hrát přes staleté stromy v parku z osmnáctého století Villa Condulmer a byly navrženy Johnem Harrisem; druhá devítka byla postavena o 10 let později a navrhl ji Marco Croze. Prvních devět jamek je dlouhých. Greeny jsou rychlé a dobře chráněny, profil hřiště je rovinatý a hřiště není zase až tak technicky náročné, u poloviny jamek zasahuje do hry voda. Driving range je 250m dlouhý a má 9 cílů s označením vzdálenosti od 25 do 200 mestů a tréninkové greeny jsou zrcadlem greenů na hřišti.

Pro partnerku, která nehraje golf: je na programu relax a v ceně zahrnutá masáže ve vile.

V odpoledních hodinách po hře, prohlídka vinařství a ochutnávka vína v Castello di Roncade. (Cca 1 hodina jízdy). Později krátká návštěva města Treviso, klidná oáza, kde si můžete v klidu projít a obdivovat střízlivou eleganci na každém rohu.
Celá oblast Trevisa je zemí, kde dýcháte atmosféru klidu a pohody, stejně jako kdysi v osmnáctém století, benátská aristokracie, které si oblast zvolila jako ideální rekreační místo.
Návrat do hotelu na večeři. (Na požádání můžeme zajistit všem hostům večeři v restauraci v Trevisu). Přenocování v hotelu.

3. den PÁTEK 30.12. - BENÁTKY

Snídaně v hotelu.
Odhlášení z hotelu Villa Condulmer.
Transfer do Benátek soukromým vozidlem do golfového klubu Circolo Golf Venezia 18 jamek. Než dohrajete golf budou vaše zavazadla dopraveny do hotelu. Po skončení golfu vás privátní vodní taxi zaveze do hotelu (přístup od kanálu). Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji butikového hotelu Starhotel Splendid v Benátkách, http://www.starhotels.com/en/our-hotels/splendid-venice-venice/, video: https://youtu.be/IvfSNAHiQRw. Hotel se nachází v centru Benátek, jen pár kroků od milovaných kaváren na náměstí Piazza San Marco. Obklopen kanály, na kterých gondoly plují tiše, hotel je umístěný na místě, které vám umožní žít magickou atmosféru města na vodě. Brzy v podvečer bude podávána lehká večeře servírovaná v hotelu, abyste se večer mohli zúčastnit koncertu benátských interpretů v kostele Sun Vidal Church. Koncert začíná ve 20:00 hodin a uslyšíte sklady od A. Vivaldiho, J.A.Hasse a G.B. Pergolesiho. Po skončení koncertu návrat na hotel privátním vodním taxi. Nocleh v hotelu.

4. den SOBOTA 31.12. - BENÁTKY

Snídaně v hotelu.
Dopoledne je věnováno objevování Benátek. Průvodce vás vezme na prohlídku tohoto romantického města plného historie.
Návrat do hotelu na lehký oběd a přípravu, převlečení šatů do divadla na novoroční koncert Gran Teatro La Fenice, http://www.teatrolafenice.it/site/index.php. Video: https://youtu.be/CiiCHQntNQk.
16:00 - Novoroční koncert G. Puccini orchestr a sbor v divadle Teatro La Fenice Režie: Fabio Luisi
Později je silvestrovská večeře, která bude podávána v restauraci Taverna Fenice. Vína a půlnoční přípitek se šampaňským hotelu.
Návrat do hotelu a přenocování.
Na požádání můžeme nahradit koncert 31. prosince s replikou 1. ledna v 11:15 (za příplatek)

5. den NEDĚLE 1.1.- NOVÝ ROK V BENÁTKÁCH

Snídaně v hotelu.
Volný den (výlety, golf a exkurze mohou být uspořádány na vyžádání)
Večeře a přenocování v hotelu

6. den PONDĚLÍ 2.1. - GOLF & ODLET DOMŮ

Snídaně v hotelu
Volné dopoledne před odletem domů
Odlet

Cena pro golfistu i negolfistu

Cena pro jednu osobu včetně DPH: 79.990,-Kč golfista, 75.990,-Kč negolfista

  • Cena zájezdu zahrnuje:
  • Cena zájezdu nezahrnuje:

LETOVÝ ŘÁD (přímý let)
s ČSA
28.12. Praha - Benátky 12:20 - 14:00
2.1. Benátky - Praha 14:40 - 16:20

s Austrian Airlines
28.12. Vídeň - Benátky 09:10 - 10:25
2.1. Benátky - Vídeň 11:00 - 12:15

Na vyžádání rádi předem zajístíme:

• Zapůjčení golfového vybavení
• E-cart zapůjčení
• Rezervace jiného golfového hřiště v okolí (např. Ca della Nave http://www.cadellanave.com)

Mapa pobytu

Kontaktujte specialistu

Martina Vachelová

Minulost nemůžeme ovládat, ale co můžeme ovládat, je to, kam se vydáme příště.

E-mail

martina@unitravelgroup.cz

Telefon

+420 723 808 452

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.