Mobile World Congress - Barcelona

Barcelona / Španělsko

Mobile World Congress - Barcelona
Je to jedinečná příležitost, jak získat informace o nových technologiích v oblasti mobilních telefonů, chytrých hodinek, příslušenství a mnoho dalšího.
Můžete navázat nové obchodní kontakty v rámci návštěvy veletrhu a také si odpočinout a pobavit se při návštěvě pulzující Barcelony. Město má bohatou kulturu a je skvělým místem pro zábavu.
Golfová hřiště nabízí všechny úrovně obtížnosti a tak si tu každý může přijít na své. Obdivujte architekturu katalánského mistra Gaudího, který má na svědomí dominantu města - chrám Sagrada Familia a mnoho dalšího.

Nechte si od nás nezávazně zpracovat nabídku programu dle vašeho přání.

Barcelona
Barcelona je hlavní město Katalánska. Leží při pobřeží Středozemního moře na severovýchodě Španělska. Po Madridu je druhým největším španělským městem. Je známá také díky originálním stavbám architekta Antoni Gaudího a jeho současníků.
Barcelona je sídlem arcibiskupa, má několik univerzit a vysokých technických a obchodních škol a také řadu významných knihoven. Je důležitým průmyslovým centrem severovýchodního Španělska, okolní kraj je velice bohatý na suroviny.

Zájezd v detailech

Doprava

Letecky

Délka pobytu

3 dny / libovolný počet dní

Strava

Snídaně

Cena

Cena na vyžádání.

Mobile World Congress

1. den Přílet

V odpoledních hodinách přílet do Barcelony a následuje transfer do hotelu, kde se ubytujete. Poté si můžete udělat procházku a seznámit se s městem.

2. den Mobile World Congress

Tento den bude věnovaný návštěvě veletrhu Mobile World Congress. Světový výrobci zde budou vystavovat a představovat své přístroje a nové technologie v oblasti telekomunikací a jejich doplňků. Účast přislíbili všechny nadnárodní společnosti, které se dnes drží na předních příčkách v prodeji mobilních telefonů.

3. den Mobile World Congress

I tento den je věnován návštěvě veletrhu Mobile World Congress a představení nových řad telefonů, které mění svět. Nové vlajkové lodi zde představí hned několik výrobců. K těm nejznámějším patří např. Samsung, LG, Sony, Huawei a mnoho dalších.

4. den Odlet

V dopoledních hodinách je možnost navštívit ještě veletrh, nebo se vydat za památkami. Za návštěvu určitě stojí nádherné historické centrum. Barcelona je teké skvělým místem na nákupy. Mnohdy zde nakoupíte levněji, než u nás v Česku. V odpoledních hodinách odlet ze Španělska zpátky do ČR.

Cena na vyžádání

Cena pro jednu osobu včetně DPH: Cena na vyžádání.

  • Cena zájezdu zahrnuje:
  • Cena zájezdu nezahrnuje:

Konkrétní cenu vám zašleme na vyžádání po upřesnění vašich požadavků do 48 hodin. Je možné také pobyt prodloužit a zařídit například golf či jiné volnočasové aktivity.

Letový řád:

Praha (PRG) - Barcelona (BCN)
27.2. 11:25 - 27.2. 13:50

Barcelona (BCN) - Praha (PRG)
2.3. 14:35 - 2.3. 17:00

Mapa pobytu

Kontaktujte specialistu

Martina Vachelová

Minulost nemůžeme ovládat, ale co můžeme ovládat, je to, kam se vydáme příště.

E-mail

martina@unitravelgroup.cz

Telefon

+420 723 808 452

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.