Fairmont St. Andrews - Old course garantovaný tee time 17.4.

Velká Británie / Skotsko

Destinace

Areál Fairmont St. Andrews leží uprostřed více než 210 ha pozemků, odkud je nádherný výhled na Severní moře a středověké městečko St. Andrews. Tento pětihvězdičkový hotel, zvolený v hlasování čtenářů časopisu Condé Nst Traveler 18. nejlepším golfovým resortem světa, prošel v nedávné době rozsáhlou renovací v hodnotě 10 milionů liber, které ještě vylepšila jeho už tak skvělou úroveň. Hotel je vzdálený 80 minut od mezinárodního letiště Edinburgh.

Zájezd v detailech

Doprava

Letecky

Délka pobytu

4 noci / 5dní

Strava

Snídaně

Počet golfů

3x golf (Old course, New course, Torrance course)

Hotel

Hotel Fairmont St. Andrews se může pochlubit 209 přepychovými, elegantně zařízenými pokoji, inspirovanými lokálním stylem. Samozřejmostí je veškerý servis, který můžete očekávat od luxusního pětihvězdičkového hotelu. Pokoje Fairmont a Deluxe jsou prostorné s moderní koupelnou vybavenou vanou, samostatným sprchovým koutem a podlahovým vytápěním.Všechny jsou vybaveny: televizí se satelitem, luxusními župany, vysoušečem vlasů, žehličkou a žehlicím zařízením, strojem na čaj a kávu, kompatibilními (USA/UK) zásuvkami, telefonem a vysokorychlostním internetovým připojením.

Stravování

Všechny restaurace v Fairmont St. Andrews se vyznačují jedinečnou chutí servírovaných pokrmů a prvotřídními službami. Atmosféru Toskánska spolu s výtečnou středomořskou kuchyní si můžete vychutnat v restauraci Esperante. Méně formální hlavní hotelová restaurace Squire nabízí tradiční menu, pokud si chcete před obědem dopřát aperitiv, je tím pravým místem naproti ležící Atrium.

Sport a night life

V místním Health Clubu můžete navštívit krytý 16-ti metrový bazén, vířivku, saunu, místnost s párou a kompletně vybavené fitness centrum.
Dětský klub pro děti od 2 do 12 let. Program je přizpůsoben dětem.
Služby v ceně: Parkování, shuttle z resortu do městečka St. Andrews.

Relaxace a zdraví

Součástí hotelu Fairmont St Andrews jsou prvotřídní lázně Fairmont Spa, které nabízejí jedinečné relaxační a léčebné procedury.

Golfový resort

Areál Fairmont St. Andrews disponuje dvěma vlastními golfovými hřišťi.
Devlin Course je ukázkou mistrovských kvalit svého designéra Bruce Devlina. Toto jedinečné 6445 m dlouhé hřiště s parem 72, se táhne podél pobřeží, kolem obory Kittock‘s Den, a přestože se zpočátku zdá díky svým širokým fairwayům jednoduché, rafinovaně umístěné bunkery a umělé vodní překážky z něj dělají skutečnou výzvu pro každého golfistu. Na Devlin Course stojí hráč velmi často před dilematem, zda riskovat, nebo zahrát na jistotu; tak je tomu i u jamky číslo 9 s parem 4, která je zakončena sníženým, dobře chráněným greenem. Směrem k závěrečným jamkám se vzrušení ze hry ještě více stupňuje: na jamce 17 se musíte dostat na green na samém kraji útesu, který je navíc chráněn strategicky položenými bunkery, jamka 18 s parem 3, je vůbec největším překvapením hřiště a zahrát ji s parem 2, vyžaduje skutečné umění. Jedinečný golfový zážitek je na Devlin Course doplněný o krásný výhled na Severní moře a pohoří Grampian.

Torrance Course je 6434 m hřiště s parem 72, navržené Geneem Sarazenem a vítězem Ryder Cupu Samem Torrancem, které se vine od majestátní budovy hotelu až dolů k pobřeží. V současné době prochází Torrance Course rozsáhlou rekonstrukcí, která by měla být dokončena na jaře 2009.

V okolí Fairmont St. Andrews se nachází i celá řada dalších golfových hřišť: Kingsbarns Golf Links, Castle Course, The Dukes, Crail Golf Links a především nejstarší golfové hřiště světa Old Course.

Seznam golfových hrist

Old Course, New Course, Torrance Course

Speciální last minute nabídka

14.-18.4.2017
Cena na osobu ve dvoulůžkovém pokoji 62.590,-Kč

Cena na osobu zahrnuje:

Zpáteční letenku Praha - Edinburgh - Praha (přímý let)
Přepravu 1 příručního zavazadla, 1 odbaveného zavazadla do 20kg, 1 odbaveného golfového bagu tam i zpět
Seating exitové řady (dle dostupnosti, podmínkou je znalost angličtiny) nebo sedadla v prvních řadách
4 noci ubytování ve dvoulůžkovém pokoji luxusního hotelu 5* Fairmont St. Andrews, http://www.fairmont.com/st-andrews-scotland/
Skotská snídaně každé ráno
Golf:
15/4 The Torrance Course, http://www.standrewsbay.com/golf/golf-courses/the-torrance-course.aspx

16/4 St. Andrews New Course, https://www.standrews.com/Play/Courses/New-Course

17/4 St. Andrews Old Course, https://www.standrews.com/Play/Courses/Old-Course
Zpáteční letištní transfer: letiště - hotel - letiště
Zpáteční golfové transfery
Asistenční služba během pobytu

Cena nezahrnuje:
Příplatek za jednolůžkový pokoj: 13.290,-Kč

Balíček je k dispozici pro 4, 8 nebo 12 golfistů. V případě zájmu je potřeba při rezervaci uhradit 100% nevratnou zálohu.

Letový řád přímý let s Easy Jet:

14/4 Praha - Edinburgh 9:50 - 11:15
18/4 Edinburgh - Praha 06:00 - 09:20

Mapa pobytu

Kontaktujte specialistu

Martina Vachelová

Minulost nemůžeme ovládat, ale co můžeme ovládat, je to, kam se vydáme příště.

E-mail

martina@unitravelgroup.cz

Telefon

+420 723 808 452

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.