Turecko - golfové turnaje 2014

Turecko / Belek

Destinace

Nabízíme vám účast na 2 golfových turnajích v Turecku: Floodlight Golf Tournament a 2nd International Open Golf Tournament.

Floodlight Golf Tournament se koná od 26.10. do 2.11. 2014.
2nd International Open Golf Tournament se koná od 9.11. do 16.11. 2014

V obou turnajích se soutěží o velmi atraktivní ceny. Hlavní cenou je pobyt na 7 nocí v jednom z prvotřídních hotelů v Beleku (Regnum Carya Hotel a Sirene Belek Hotel) spolu s 2 green fee a transfery. Druhá cena jsou luxusní golfové hodinky se zabudovaným GPS a třetí cenou je voucher v hodnotě 100 EUR na nákup golfových potřeb. Pro čtvrtá místa je připraven voucher v hodnotě 75 EUR a pro pátá místa voucher v hodnotě 50 EUR na nákup golfových potřeb.

Zájezd v detailech

Doprava

Letecky

Délka pobytu

7 nocí

Strava

All Inclusive

Počet golfů

3x golf

Hotel

Floodlight Golf Tournament

26.10. - 2.11. 2014

Ubytování je poskytováno v luxusním hotelu Regnum Carya Hotel.

REGNUM CARYA GOLF & SPA RESORT
Zbrusu nový hotelový komplex, který se nachází přibližně 28 kilometrů od mezinárodního letiště v Antalyi. Nabízí venkovní i vnitřní bazény se skluzavkami, vlastní SPA centrum s masážemi, saunou, parní lázní a hlavně krásnou privátní písečnou pláž. Hotel se nachází přímo u hřiště Carya Golf Course. Hosté si mohou zahrát tenis na jednom z místních kurtů, k dispozici je také bazén na nácvik serfování nebo bazén s umělými vlnami.

Útulné pokoje mají vždy vlastní balkón nebo terasu (většina z pokojů nabízí výhled na moře). Všechny pokoje jsou vybaveny LCD televizorem se satelitními kanály, pracovním stolem, servisem na přípravu čaje a kávy, WiFi připojením zdarma, digitálním trezorem, minibarem, telefonem s přímou volbou, šatnou a žehličkou s žehlícím prknem. V koupelně najdete vanu i sprchový kout, 2 umyvadla, vysoušeč vlasů, pantofle a župan. Košík s ovocem na vás bude čekat na pokoji po příjezdu.

Ultra All inclusive program v hotelu Regnum Carya Resort nabízí mnoho Á La Carte restaurací a snack barů nebo pattisserií. Večer se můžete zabavit v místním otevřeném divadle, kde se pravidelně pořádají zábavné show pro hosty, nebo si zajít zatančit na diskotéku.

2nd International Open Golf Tournament

9.11. - 16.11. 2014

Zde máte na výběr ubytování ve dvou hotelech: Sirene Belek Hotel a nebo Kempinski Hotel.

SIRENE BELEK HOTEL:
Pětihvězdičkový hotel Sirene Golf Hotel se rozkládá na ploše 120.000 metrů čtverečních, přímo u vlastní písčité pláže. Hotel byl vystavěn v luxusním prostředí ve středomořském stylu a má celkem 442 pokojů. Hned u hotelu je Antalya Golf Club se svými krásnými hřišti Pasha a Sultan. Tato hřiště jsou výhradně určena pro hotelové hosty Sirene a Kempinski. Obě hřiště jsou velice blízko u hotelu a golfový klub je v pěší vzdálenosti od hotelu. Denně zde také jezdí bezplatný shuttle.

Hotel se skládá z hlavní šestipatrové budovy (The Palace) a pěti samostatně stojících dvou – a třípatrových vil v bezprostřední blízkosti moře. Hotel je centrálně klimatizován, celoročně funguje v režimu Ultra All inclusive.

Všechny pokoje jsou vybaveny individuálně ovladatelnou klimatizací, televizí se satelitem a hudebními kanály, minibarem, telefonem s přímou linkou, elektronickým sejfem, kobercem a župany; koupelna je vybavena dvěma umyvadly, vanou, samostatným sprchovým koutem, WC, telefonem a vysoušečem vlasů. Minibar je denně doplňován vodou, minerálkou, Colou, Fantou a pivem – vše v ceně.

KEMPINSKI HOTEL THE DOME:
Kempinski The Dome Hotel Belek je světově proslulý vysokou kvalitou, rozeznatelnou na první pohled. Je vystavěn v unikátním Otomanském selčuk stylu, má krásnou pláž, perfektní areál s bazény. Klíčovým faktorem je zachování soukromí. Na jedné straně moře, na straně dvě golfová hřiště PGA Sultan a o něco kratší, avšak neméně kvalitní hřiště Pasha, kam Vám dopraví luxusní shuttel. Vyšší patra pokojů poskytují panoramatický výhled na pohoří Taurus.

Vybavení pokojů: LCD TV se satelitními kanály, telefon, minibar, trezor, vysokorychlostní přípojení k internetu, klimatizace, balkon nebo terasa s krásným výhledem na moře nebo na golf, koupelna s WC. Ve všech pokojích parkety. Pokojový servis 24 hod. za poplatek.

Stravování

Ve všech 3 hotelích je v ceně zahrnut program ultra all inclusive.

V balíčku je navíc zahrnutá - uvítací koktejlová recepce a gala večeře při slavnostním vyhlášení vítězů. V turnajové dny je také zahrnuta svačina na hřišti.

Golfový resort

Carya Golf Club
(18 jamek, par 72, 6571 m)

Carya je první klasické vřesovištní hřiště, vybudované na tureckém středomořském pobřeží. Při jeho výstavbě bylo vysazeno kolem milionu vřesových sazenic! Peter Thomson, pětinásobný vítěz Open, rozmístil ferveje na krásně tvarovaném terénu pískových kopců a kopečků a vysazením vřesu, zejména kolem bunkrů, mu dodal neopakvatelný ráz, připomínající klasická hřiště Surreyských vřesovišť blízko Londýna. V Anglii sklízel své největší úspěchy, proto byl velice nadšen, když dostal – se svou designérskou firmou Thomson Perrett & Lobb – možnost přenést tento typ hřiště i do Beleku. Hřiště je náročný test strategie, ferveje se vinou mezi piniovým a eukalyptovým porostem a na první pohled zaujmou okraji četných bunkrů, které zdálky vypadají díky vřesu jakoby roztřepené. Těch "roztřepených" bunkrů je celkem 75! Carya je velice nové hřiště, otevřené teprve v říjnu 2008, ale už se stihlo vměstnat mezi nejvýše oceňovaná hřiště nejen v Beleku – je zařazeno i mezi stovku nejlepších evropských hřišť a hned od začátku na něm probíhají velké turnaje. V golfovém klubu najdete klubovnu, restauraci a Pro shop.

HCP: muži/ženy 28/36
Ferveje: zvlněné, náročné
Driving range: 40 odpališť, 300m, dvě patra, výukové kabinky

Pasha Golf Club
Můžete si myslet, že Pasha je se svou délkou 5731m při standardním paru 72 jen procházkou mezi piniemi. Ale nedejte se mýlit čísly – hřiště klade obtíže nejrůznějšího druhu do cesty hráčům všech výkonnostních úrovní. Nelehké doglegy, mazaně umístěné bunkry, zvlněné greeny a kombinace dalších nástrah vyžadují i od výborných hráčů plné soustředění, kreativitu a strategické myšlení. Prostředí je vynikající – vysoké pinie, čisťounká jezírka, obrys sněhem pokrytých vrcholků pohoří Taurus v dálce – a klid, rušený jen křikem domácích ptáků Hoopoe.

HCP: muži 28, ženy 36
Odpaliště: bílé, žluté, modré a červené

PGA Sultan Course
Sultan byl otevřen v roce 2003, patří tedy spolu se svým o rok starším bratrem Pashou ke „střední generaci“ beleckých golfových hřišť. Za těch několik let si vydobyl pevnou pozici nejen mezi znovu a znovu se vracejícími hráči, ale i mezi pořadateli turnajů. Prostředí je vynikající – vysoké pinie, čisťounká jezírka, sem tam želva líně lezoucí přes green, obrys sněhem pokrytých vrcholků pohoří Taurus v dálce. 18 jamek, par 72, 6477 m.

HCP: muži 28, ženy 36
Odpaliště: bílé, žluté, modré a červené

Ceník 2014 v CZK

Cena za osobu za balíček
Ultra all inclusive
Floodlight Golf Tournament (26.10. - 2.11. 2014) 34.920,-
2nd International Open Golf Tournament - Sirene Belek (9. -16.11. 2014) 26.630,-
2nd International Open Golf Tournament - Kempinski hotel (9. -16.11. 2014) 35.620,-

Cena balíčku Floodlight Golf Tournament zahrnuje:

 • 7 nocí ubytování v hotelu Regnum Carya Golf & Spa resort
 • Ultra all inclusive
 • 3x golf na hřišti Carya
 • transfer z letiště do hotelu a zpět
 • transfer z hotelu na golfové hřiště a zpět
 • večerní uvítací koktejl a gala večeře při slavnostním vyhlášení cen
 • svačinky v den turnaje
 • 1 trolley a neomezené míčky v den turnaje + turnajové tričko

Cena balíčku 2nd International Open Golf Tournament - Sirene Belek zahrnuje:

 • 7 nocí ubytování v hotelu Sirene Belek Hotel
 • Ultra all inclusive
 • 4x golf (3x Pasha turnaj + 1x PGA Sultan)
 • vstupenku na Turkish Airlines Open 2014 Tournament
 • transfer z letiště do hotelu a zpět
 • transfer z hotelu na golfové hřiště a zpět
 • večerní uvítací koktejl a gala večeře při slavnostním vyhlášení cen
 • svačinky v den turnaje
 • 1 trolley a 3 míčky v den turnaje

Cena balíčku 2nd International Open Golf Tournament - Kempinski hotel zahrnuje:

 • 7 nocí ubytování v hotelu Kempinski Hotel
 • Ultra all inclusive
 • 4x golf (3x Pasha turnaj + 1x PGA Sultan)
 • vstupenku na Turkish Airlines Open 2014 Tournament
 • transfer z letiště do hotelu a zpět
 • transfer z hotelu na golfové hřiště a zpět
 • večerní uvítací koktejl a gala večeře při slavnostním vyhlášení cen
 • svačinky v den turnaje
 • 1 trolley a 3 míčky v den turnaje

V cenách balíčků není zahrnuto

 • zpáteční letenka (rádi zajistíme)
 • cestovní pojištění vč. pojištění storna zájezdu

Mapa pobytu

Kontaktujte specialistu

Martina Vachelová

Minulost nemůžeme ovládat, ale co můžeme ovládat, je to, kam se vydáme příště.

E-mail

martina@unitravelgroup.cz

Telefon

+420 723 808 452

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.