TITANIC DELUXE BELEK

Turecko / Belek

Destinace

Titanic Deluxe Belek hrdě oznamuje výstavbu nového luxusního resortu v Beleku, Antalya, který se otevře na jaře 2013. Nový pětihvězdičkový all-inclusive luxusní resort bude pojmenován „Titanic Deluxe Belek“ a zaujímá rozlohu na 200.000m2 dramatické krajiny mezi přírodními borovicemi lesy, Středozemním mořem a řekou Besgoz.
Pětihvězdičkový resort bude mít 600 luxusních pokojů s přístupem k rozlehlé privátní písčité pláži. Celkem 5 restaurací a 14 barů poskytuje svým hostům panoramatické výhledy. Zde si můžete vychutnat pokrmy různých mezinárodních kuchyní či si dát koktejl a obdivovat zdejší přírodní krásy.
Titanic Deluxe se může chlubit svojí značkou Titanic – svojí celkovou rozlohou, 13.000m3 lázněmi s kompletními službami a fitness centrem. Kromě vybavení a prostor pro hosty, kteří přijíždějí za dovolenou, myslí Titanic Deluxe také na společenské a konferenční prostory na ploše 8500m2 pro firmy a služební cesty.
Síť hotelů Titanic, známá pro kvalitu služeb a pohodlí je hrdá na zachování privátnosti pro své hosty, poskytování nadstandardních služeb pro získání luxusního zážitku z dovolené. Kromě stávajících sedmi hotelů Titanic v Turecku a jednoho v Německu, bude expanze pokračovat s otevřením Titanic Deluxe Hotel v Beleku. V plánu je otevřít další dva nové Titanic hotely další v Německu do roku 2013.

Zájezd v detailech

Doprava

Letecky

Délka pobytu

4, 5, 7 nocí (libovolný počet dní)

Strava

All Inclusive

Počet golfů

4, 5x golf (libovolný počet golfů)

Hotel

Více informací doplníme při otevření hotelu.

Stravování

All inclusive, 5 barů, 14 restaurací. Více informací doplníme při otevření hotelu.

Sport a night life

Více informací doplníme při otevření hotelu.

Relaxace a zdraví

Více informací doplníme při otevření hotelu.

Golfový resort

CARYA GOLF COURSE

18 jamek, par 72, 6571 m
Carya je první klasické vřesovištní hřiště, vybudované na tureckém středomořském pobřeží. Při jeho výstavbě bylo vysazeno kolem milionu vřesových sazenic! Peter Thomson, pětinásobný vítěz Open, rozmístil ferveje na krásně tvarovaném terénu pískových kopců a kopečků a vysazením vřesu, zejména kolem bunkrů, mu dodal neopakvatelný ráz, připomínající klasická hřiště Surreyských vřesovišť blízko Londýna. V Anglii sklízel své největší úspěchy, proto byl velice nadšen, když dostal – se svou designérskou firmou Thomson Perrett & Lobb – možnost přenést tento typ hřiště i do Beleku. Hřiště je náročný test strategie, ferveje se vinou mezi piniovým a eukalyptovým porostem a na první pohled zaujmou okraji četných bunkrů, které zdálky vypadají díky vřesu jakoby roztřepené. Těch "roztřepených" bunkrů je celkem 75! Carya je velice nové hřiště, otevřené teprve v říjnu 2008, ale už se stihlo vměstnat mezi nejvýše oceňovaná hřiště nejen v Beleku – je zařazeno i mezi stovku nejlepších evropských hřišť a hned od začátku na něm probíhají velké turnaje. V golfovém klubu najdete klubovnu, restauraci a Pro shop.
Technické údaje
Design: Thomson Perrett & Lobb
Zahájení výstavby: Srpen 2007
Začátek osevu: duben 2008
Slavnostní otevření: říjen 2008
Plocha: 104 ha, v piniovém lese
HCP: muži/ženy 28/36
Ferveje: zvlněné, náročné
Driving range: 40 odpališť, 300m, dvě patra, výukové kabinky
Putting green: ano
Chipping a Pitching: ano
Hole, buginy, ruční vozíky: ano
Pro shop: vybavení k zapůjšení i k prodeji, značkové produkty

Seznam golfových hrist

NATIONAL GOLF COURSE
National Golf Club byl otevřen jako první hřiště v tehdy panenských piniových lesích na pobřeží Středozemního moře u tureckého Beleku. Poplatno tehdejšímu stylu výstavby je hřiště National pravděpodobně nejtěžší ze všech hřišť, která v Beleku postupně vznikala: tendence byla ke stále větší průchodnosti, a tím komerční využitelnosti. Proto není na moderních hřištích v oblasti tolik původního porostu, hřiště jsou upravována stále víc se vším všudy, včetně prostoru mezi fervejemi.National si tak drží primát – tady hraje původní příroda velkou roli, hřiště je nejen obtížné, ale i krásné svou tropickou přírodní vizáží. Nicméně, jako všechna hřiště tady, je nezáludné, přehledné.
Kolem roku 2000, kdy hřiště slavilo šesté narozeniny, se dostalo do hledáčku odborných časopisů a sbíralo jedno ocenění za druhým, konávají se zde velké mezinárodní turnaje. Konkurence hřišť v oblasti Beleku je nesmírně tvrdá, jedno je lepší než druhé, a tak nyní, kdy je jich 14, lze jen těžko porovnat na nějaké stupnici, které je nejlepší. National však stále platí za nejobtížnější.
Technické údaje
Design: David Feherty, oficiální otevření: 18. listopadu 1994, rozloha: 920.000 m2 piniového a eukalyptového lesa
HCP: muži 28, ženy 36
Greeny: cca 550 m2
Ferveje: obtížné, ale fair
Odpaliště: bílé, žluté, červené
Bunkry: 29, cca 2200 m2
Jezera: 6
Tráva: Bermuda
Tréninkové plochy: putting 2x, chipping a pitching
Driving range: 40 odpališť, 300m
Buginy: 20
Hole: 10 setů k zapůjčení

TAT International Golf Course
Tat je výzvou pro každého hráče. Rozkládá se na ploše 130 hektarů, jeho jezírka a potoky ozvláštňují oblast dun těsně u pobřeží Středozemního moře. Při rozenost krajiny dun byla v plné míře respektována a zachována. Jednotlivé jamky jsou situovány a modelovány tak, aby hráče automaticky naváděly k nejkrásnějším místům, k vyvýšeným vyhlídkovým bodům, odkud je vidět okolí hory Taurus v pozadí i modré moře. Několik jamek je umístěno do volného prostoru bezprostředně u moře, pofukuje zde stálý větřík, který až k ostatním, hlouběji v lesích ukrytým hřištím nedofoukne. S přimhouřením oka by se tyhle jamky mohly nazývat linksové… Tat má 27 jamek, par 72, 6232 m
Technické údaje
Design: Hawtree of England Golf Course Architects
Oficiální otevření: 29.10.1998
Rozloha: 950.000 m2
HCP: muži 28, ženy 36
Greeny: ca 560 m2
Ferveje: úzké, obtížné, žádají strategické myšlení
Odpaliště: bílé, žluté, červené
Bunkry: 63
Jezera: 7
Tráva: greeny a férveje Bermuda
Tréninkové plochy: putting 800 m2, chipping a pitching 40 travních odpališť
Buggy: 40
Hole: 10 setů k zapůjčení
Klubovna: 1800 m2, příjemná restaurace, proshop.

Cena za balíček od 17.290,- / osoba

Výše uvedená cena je pouze orientační. Cena zájezdu se mění v závislosti na těchto proměnných:

 • aktuální kurz cizí měny
 • vámi zvolený transfer (VIP transfer, pronájem auta na celý pobyt, minivan...)
 • vámi zvolený typ pokoje
 • vámi zvolený termín dovolené
 • počet osob (zaplatíte méně, sdílí-li auto a pokoj více osob)
 • cena letenky (mění se na denní bázi podle aktuální obsazenosti letu a ceny paliva)
 • speciální nabídky (hotel poskytne slevu při včasné rezervaci, dlouhém pobytu, nebo sezónní nabídky)

Každý z vás je originál, a každý má jinou představu o vysněné dovolené. My jsme tu od toho, abychom vám vaše představy splnili! Kontaktujte nás pomocí formuláře níže, nebo na email office@unitravelgroup.cz. My vaši zprávu uvidíme hned a obratem vás kontaktujeme.

Golfový balíček zahrnuje

 • 7 nocí ubytování ve dvoulůžkovém pokoji
 • Ultra All inclusive
 • 4x golf
 • Zpáteční privátní letištní transfer (letiště - hotel - letiště)
 • Zpáteční golfové transfery (hotel - golf - hotel)
 • Asistenční služba během pobytu
 • Zákonné pojištění dle zákona č. 159 / 1999 Sb.

SKUPINOVÁ SLEVA
každý 8. golfista ve skupině je zdarma (16 golfistů = 2 golfisté zdarma atd.)

Cena balíčku nezahrnuje:

 • cestovní pojištění, golfové pojištění a storno pojištění zájezdu, které Vám rádi na přání zajistíme. Našimi smluvním partnery jsou pojišťovny ERV a Mondial, Allianz
 • Zpáteční letenka není zahrnuta v ceně. Přímý let z Prahy cena od 7.200,-Kč. Letenky zajistí naše cestovní kancelář pro odlety z Prahy, Mnichova, Drážďan, Vídně a Linze.

Mapa pobytu

Kontaktujte specialistu

Martina Vachelová

Minulost nemůžeme ovládat, ale co můžeme ovládat, je to, kam se vydáme příště.

E-mail

martina@unitravelgroup.cz

Telefon

+420 723 808 452

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.