Sueno Golf Resort

Turecko / Belek

Destinace

Sueno Hotels Golf Belek je jedním z nejlepších resortů v oblasti Belek a také ideálním místem pro všechny golfové nadšence, kde budete mít pocit, že i v hotelu jste stále na golfovém hřišti. Ze všech pokojů hotelu je výhled na moře a golfové hřiště, nebo na jezero a golfové hřiště. Součástí areálu Sueno Belek Golf Resort jsou golfová hřiště – Dunes a Pines, která se rozkládají přímo kolem budovy hotelu, ve které se nachází i golfový klub a Pro Shop.

Zájezd v detailech

Doprava

Letecky

Délka pobytu

8 dní / 7 nocí (je možný libovolný počet dnů)

Strava

All Inclusive

Počet golfů

Unlimited golf (Sueno Pines & Sueno Dunes)

Hotel

Sueno Golf Hotel nabízí ubytování několika kategoriích pokojů od standard, superior až po King suite. Standardní pokoje se nachází v hlavní budově hotelu, mají balkon a jsou zařízeny dvěma dvoulůžky a rozkládací pohovkou pro třetí osobu.
Golfový klub Sueno vám nabízí v proshopu velký výběr golfového vybavení světových značek, lekce a kursy vedené trenéry s licencí PGA, golfové vybavení si můžete půjčit, mají tu golfová autíčka, caddyraum, prostorné šatny. Vše připraveno pro vaši nezapomenutelnou golfovou dovolenou.
Vzdálenosti
Antalya International Airport : 40 km
Antalya City : 45 km
Nejbližší město : 5 km (Bele )
Transport : taxi před hotelem
Pláž : privátní písčitá pláž 400 m od hotelu, lze použít bezplatný shuttle

Pokoje
Celkem 174 pokojů, 299 lůžek
Vybavení pokojů: televize se satelitními kanály, telefon, vysokorychlostní internet (za příplatek), minibar, trezor, klimatizace, balkony s krásným výhledem, v koupelně je vana, fén, zrcadla, speciální šampon, oddělené WC.
82x dvoulůžkový pokoj 30-35 m², 1 ložnice + koupelna/WC, balkon
71 Superior pokoj 34-42 m², 1 ložnice + koupelna/WC, balkon, výhled na hřiště
7 Junior suite 50-80 m², 1 ložnice + obývák + koupelna/WC, balkon
4 Suite 55-60 m², 1 ložnice + obývák + koupelna/WC

Stravování

Stravování
V hotelu je celkem šest restaurací (jejich počet závisí na počasí a může se díky němu zmenšovat). V A-la Carte restauracích je potřeba rezervovat si stůl předem.

Hlavní restaurant
Albatros Restaurant main & A la Carte 250 osob, dalších 200 míst na terase. Bufet – snídaně, pozdní snídaně, oběd a večeře – vše formou bufetu. V případě polopenze je obědový bufet za příplatek.

A la carte restaurace (doporučeno objednat si stůl den předem)
Chefs A La Carte International , Mediterranean Restaurant, Radizyo Barbecue A La Carte

Bary
Greens Bar (v Lobby), Greens Bar terasa – obojí 24 hodin denně, Birdie Bar, Beach bar, Bodrum Bar, Steg Bar, Vitamin & Pool Bar, Buggy Bar přes den. Whisky, V.S.O.P. alkoholické nápije, energetické nápoje a čerstvě vymačkaná pomerančová šťáva jsou za poplatek. Platí zákaz kouření a mladistvým pod 18 let se nepodává alkohol.

Sport a night life

Přímo u hotelu leží dvě golfová hřiště, která patří k hotelu. Sueno Pines Golf (18 jamek) a Sueno Dunes Golf (18 jamek). Obě golfová hřiště se vracejí k hotelu jamkami, na které je radost se dívat, natož je hrát: Pines končí poloostrovní, Dunes dokonce ostrovní jamkou. Obě hřiště jsou zvlněná, vodní překážky a velké bunkry představují výzvu jak na Dunes, tak na o poznání těžším a delším Pines. Na dosah od hotelu, u stejného jezera, končí i obě deváté jamky! Na hřiště dojdete pohodlně pěšky přímo z hotelu, nepotřebujete žádný shuttle nebo transport.

Sueno Golf Hotel nabízí všechny služby a vymoženosti, které očekáváte v pětihvězdičkovém hotelu. Hotelová zařízení: venkovní a vnitřní bazény, seminární místnosti, fittness a wellness centrum, biliár, bowling, kino, pět různých restaurací a tři bary. Hosté se mohou v podstatě nepřetržitě účastnit různých animací a programů. K dispozici je i herna, kde můžete odpočívat a zahrát si kulečník nebo stolní fotbal.

Relaxace a zdraví

Shuttel, který jezdí pro hotelové hosty se můžete dopravit na 700 m vzdálenou písčitou pláž s oblázky a modrým mořem nebo si udělat příjemnou procházku. Sueno Hotels se může pochlubit komplexně vybavenými lázněmi s 8 masážními místnostmi, saunou a a holistickými kosmetickými procedurami.

Golfový resort

Pines Golf Course
18 jamek, par 72, 6.413 m
Pines je těžší ze dvou hřišť golfového resortu Sueno (Pines a Dunes), a zároveň jedno z nejdelších a nejnovějších v Beleku. Na jeho návrhu se podíleli mistři svého oboru – architekt Andrew Craven spolupracoval se společností PGA Design Consulting. Pines bylo vytvářeno zároveň s Dunes, a tak bylo možno souběžně projektovat hřiště kratší a lehčí a k němu jako protiklad hřiště dlouhé a náročné. Některé tvary Pines připomínají divoká linksová hřiště, bunkry přírodního charakteru svými tvary i rozměry dobře zapadají do koncepce férvejí a do okolí greenů. Hřiště končí krásnou poloostrovní jamkou přímo u hotelu Sueno.
Technické údaje
Začátek výstavby: březen 2006
Datum otevření: říjen 2007
Plocha: 140 ha
Vodní překážky: 20
HCP: muži 28, ženy 36
Ferveje: náročné, v linksovém stylu
Tráva: Bermuda 419
Bunkry: přírodní charakter
Driving range: 40 odpališť, 300m
Putting + Chip a Pitch Green: 2500 m2
Buginy: 45
Vozíky: 350
Sety k pronajmutí: 35
Pro shop: světové značky oblečení i holí

Dunes Golf Course
Dunes je lehčí ze dvou hřišť golfového resortu Sueno. Při délce 5643 m má ale par jen 69, to znamená, že jamky dosahují běžných délek, nejsou kratší než na jiných hřištích. Překvapivě velké množství bunkrů – mají přírodní formy, kolem férvejí je jich 71 a u greenů dalších 48, a ještě 9 waste bunkrů ( „pustiny“ - rozsáhlé pískem pokryté oblasti, kde hráč neuhrabuje svoje stopy). Přestože je hřiště lehčí, dobře hratelné, najde si tady každý svoje „místečka“. Pro velmi mnoho hráčů je takovým místečkem osmnáctka, ostrovní jamka.
Technické údaje
Začátek výstavby: březen 2006
Datum otevření: říjen 2007
Plocha: 140 ha
Vodní překážky: 20
HCP: muži 28, ženy 36
Ferveje: náročné, v linksovém stylu
Tráva: Bermuda 419
Bunkry: přírodní charakter

Seznam golfových hrist

CARYA GOLF COURSE

18 jamek, par 72, 6571 m

Carya je první klasické vřesovištní hřiště, vybudované na tureckém středomořském pobřeží. Při jeho výstavbě bylo vysazeno kolem milionu vřesových sazenic! Peter Thomson, pětinásobný vítěz Open, rozmístil ferveje na krásně tvarovaném terénu pískových kopců a kopečků a vysazením vřesu, zejména kolem bunkrů, mu dodal neopakvatelný ráz, připomínající klasická hřiště Surreyských vřesovišť blízko Londýna. V Anglii sklízel své největší úspěchy, proto byl velice nadšen, když dostal – se svou designérskou firmou Thomson Perrett & Lobb – možnost přenést tento typ hřiště i do Beleku. Hřiště je náročný test strategie, ferveje se vinou mezi piniovým a eukalyptovým porostem a na první pohled zaujmou okraji četných bunkrů, které zdálky vypadají díky vřesu jakoby roztřepené. Těch "roztřepených" bunkrů je celkem 75! Carya je velice nové hřiště, otevřené teprve v říjnu 2008, ale už se stihlo vměstnat mezi nejvýše oceňovaná hřiště nejen v Beleku – je zařazeno i mezi stovku nejlepších evropských hřišť a hned od začátku na něm probíhají velké turnaje. V golfovém klubu najdete klubovnu, restauraci a Pro shop.
Technické údaje
Design: Thomson Perrett & Lobb
Zahájení výstavby: Srpen 2007
Začátek osevu: duben 2008
Slavnostní otevření: říjen 2008
Plocha: 104 ha, v piniovém lese
HCP: muži/ženy 28/36
Ferveje: zvlněné, náročné
Driving range: 40 odpališť, 300m, dvě patra, výukové kabinky
Putting green: ano
Chipping a Pitching: ano
Hole, buginy, ruční vozíky: ano
Pro shop: vybavení k zapůjšení i k prodeji, značkové produkty

Ceník

1.12.-3.2. 4.2.-17.3. 18.3.-31.5.
cena na osobu ve dvoulůžkovém pokoji 24 590 Kč 27 490 Kč 31 290 Kč

Golfový balíček zahrnuje

  • Zpáteční letenku
  • 7 nocí ubytování ve dvoulůžkovém pokoji
  • All inclusive
  • unlimited golf (Pines & Dunes)
  • Zpáteční privátní letištní transfer (letiště - hotel - letiště)
  • Zpáteční golfové transfery (hotel - golf - hotel)

Cena nezahrnuje

  • Cestovní pojištění, golfové pojištění a storno pojištění zájezdu, které Vám rádi na přání zajistíme. Našimi smluvním partnery jsou pojišťovny ERV a Mondial.

Mapa pobytu

Kontaktujte specialistu

Martina Vachelová

Minulost nemůžeme ovládat, ale co můžeme ovládat, je to, kam se vydáme příště.

E-mail

martina@unitravelgroup.cz

Telefon

+420 723 808 452

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.