Gran Canaria Golf Pass

Španělsko / Grand Canaria

Destinace

Gran Canaria Golf Pass
Platí pro zimní nebo letní sezonu.
4x nebo 5x green fee na všechna hřiště ostrova Gran Canaria. Není zahrnuto buggy.

Zájezd v detailech

Doprava

Letecky

Délka pobytu

7 nocí (na vyžádání libovolný počet dní)

Strava

Snídaně / Polopenze / All Inclusive

Počet golfů

4x golf, 5x golf

Hotel

Vybrané hotely najdete na našem webu. Další nabídku hotelů zašleme na vyžádání.

Stravování

Zašleme na vyžádání. Standard je snídaně za příplatek polopenze, plná penze, all inclusive.

Sport a night life

Na Gran Canarii se golf hraje už skoro 120 let, první golfové hřiště tady postavili v roce 1891.

Golfový resort

Na Gran Canarii se golf hraje už skoro 120 let, první golfové hřiště tady postavili v roce 1891. Nestalo se tak náhodou; španělští golfoví pionýři si Gran Canarii vybrali hlavně proto, že se na ní, stejně jako na ostatních kanárských ostrovech, golf dá díky příznivému podnebí hrát 365 dní v roce. V současnosti je na ostrově Gran Canaria osm golfových klubů. Jelikož jsou golfová hřiště od sebe vzdálena pouze několik desítek kilometrů, není nic jednoduššího, než s krátkými přesuny postupně vyzkoušet jedno po druhém. Golfová hřiště na Gran Canarii jsou moderní a uspokojí i ty nejnáročnější golfisty. Nepřekvapí proto, že se na nich každý rok konají i mezinárodní turnaje.

Seznam golfových hrist

SALOBRE GOLF & RESORT

Hřiště navržené Donaldem Furé otevřeli v roce 2003. Leží ve velmi členitém a na hru náročném terénu v sopečné a pouštní krajině s mnoha stržemi, připomíná zelenou oázu. Vysoká poloha hřiště s sebou přináší spoustu úžasných výhledů na moře a hory, ale také značné výškové převýšení, které musí hráči překonat.
27 jamek rozdělených na 2 hřiště:
„Sur“ – 18 jamek, par 71
„Norte“ – 9 jamek, par 36
HCP 29/36
délka: 6 012 m

ANFI TAURO GOLF

Hřiště navrhla skupina golfových architektů (Von Hagge, Baril a Smelek). Původně se jednalo o malou, ale technicky náročnou tříparovou devítku, která byla vhodná na pilování hry. V roce 2007 byly od ní směrem k moři otevřeny dvě nové osmnáctky. Hřiště se rozkládá na 85 tisících m2 mezi skalami v údolí Tauro. Vyznačuje se bohatou zelení i propracovanou vodní architekturou, je z něj krásný výhled na hory i na oceán. Z letiště se na něj dopravíte za pouhých 45 minut.
18 jamek, par 72
9 jamek, par 27
HCP 28/36
délka: 958 m

LOPESAN MELONERAS GOLF

Lopesan Meloneras Golf je palmová oáza s množstvím vodních ploch, která zabírá 520 tisíc m2 přímo v centru luxusní rezidenční oblasti Costa Meloneras. Hřiště navrhl americký architekt Ron Kirby, otevřeno bylo v roce 2006. Hřiště jistě zaujme profesionální i amatérské hráče. Hrajícím nabízí strhující ostrovní panorama hor i výhled na Atlantik. Je ideální pro pořádání mezinárodních mistrovství.
18 jamek, par 71
HCP 28/36
délka: 5 500 m

LAS PALMERAS GOLF SPORT URBAN RESORT

Hřiště otevřeli v hlavním městě ostrova v roce 2005. Z jeho budovy je překrásný výhled na pláž Las Canteras a Atlantický oceán. Projekt hřiště s množstvím písečných bunkrů a vodních ploch vytvořil návrhář Antonio García Garrido. Moderní hřiště nabízí hráčům různé stupně náročnosti a jistě zaujme profesionální i amatérské golfisty. V průběhu celého roku se na zdejších osmnácti jamkách pořádají místní i mezinárodních turnaje.
18 jamek, par 73
HCP 28/36
délka: 1 267 m

REAL CLUB DE GOLF DE LAS PALMAS

Tento nejstarší ze španělských golfových klubů má více než stoletou historii. V roce 1891 jej pod jménem Las Palmas Golf Club založili britští kolonisté na místě původně známém jako Lomo de Polvo. V roce 1956 se sídlo klubu přemístilo do nížiny Bandama a areál dostal nový název Real Club de Golf de Las Palmas. Návrhářem hřiště byli Mackenzie Ross ve spolupráci s váženým Juanem Domínguezem Guedesem. Hřiště usadili do nerovného lávového terénu, aniž by porušili původní ráz krajiny. Z místní květeny na něm rostou například Mimosy a palmy. Na zdejší velmi dobře udržované osmnáctce anglického typu nebývá hlavně v týdnu příliš rušno.
18 jamek, par 71
HCP: 26/34
délka: 5 915 m

EL CORTIJO CLUB DE CAMPO

Hřiště bylo postaveno v palmové oáze přibližně 30 km od Playa del Inglés a 6 km od hlavního města Las Palmas. Patří mezi nejprofesionálnější hřiště na ostrovech, o čemž svědčí i fakt, že se zde pořádají velké národní i mezinárodní turnaje (např. Open de Espaňa). Areál pro potřeby mezinárodních soutěží navrhli golfoví architekti Blake Stirling a Marco Martin. Hřiště se rozkládá podél tří sopečných údolí, je hodně členité a technicky náročné. Otevřené bylo v roce 2000.
18 jamek, par 72
HCP 30/32
délka: 6 308 m

CAMPO DE GOLF DE MASPALOMAS

Tento golfový areál na jihovýchodním pobřeží ostrova byl otevřen v roce 1968, navrhnul jej Mackenzie Ross. Hřiště se nalézá v oblasti San Bartolomé de Tirajana, téměř v centru letoviska Maspalomas, a obklopuje jej nepředstavitelně nádherná krajina písečných dun, palem a pláží. Místní golfové dráhy jsou téměř dokonale rovné. Jednotlivé jamky jsou strategicky umístěny mezi velké bunkry ze zlatého písku. Specialitou hřiště je dvoupatrový driving range s délkou větší než 300 m. Campo de Golf de Maspalomas sousedí s písečnými dunami pláže Playa del Inglés, takže Vám nabídne nezapomenutelný požitek ze hry s krásnými výhledy na oceán.
18 jamek, par 73
HCP 30/34
délka: 6 417 m

Cena za balíček v Kč / osoba

1.10. - 30.4. 1.5. - 30.9.
4x green fee 11.990,- 5.890,-
5x green fee 14.590,- 6.440,-

Výše uvedená cena je pouze orientační. Cena zájezdu se mění v závislosti na těchto proměnných:

  • aktuální kurz cizí měny
  • vámi zvolený transfer (VIP transfer, pronájem auta na celý pobyt, minivan...)
  • vámi zvolený typ pokoje
  • vámi zvolený termín dovolené
  • počet osob (zaplatíte méně, sdílí-li auto a pokoj více osob)
  • cena letenky (mění se na denní bázi podle aktuální obsazenosti letu a ceny paliva)
  • speciální nabídky (hotel poskytne slevu při včasné rezervaci, dlouhém pobytu, nebo sezónní nabídky)

Každý z vás je originál, a každý má jinou představu o vysněné dovolené. My jsme tu od toho, abychom vám vaše představy splnili! Kontaktujte nás pomocí formuláře níže, nebo na email office@unitravelgroup.cz. My vaši zprávu uvidíme hned a obratem vás kontaktujeme.

Cena Golf Pass na Gran Canaria ostrově zahrnuje:
5x nebo 4x green fee na jakémkoliv hřišti na ostrově (zimní & letní termín)

Cena nezahrnuje:
buggy. (Buggy je povinné na těchto hřištích: Salobre, The New Course
a Anfi Tauro Golf).

Storno podmínky:
15 dnů před hrou, činní storno poplatek 50%. Zrušení 7 dnů před hrou činní storno poplatek 100%.
• U skupin a PRO skupin je cena i storno podmínky na vyžádání.

Mapa pobytu

Kontaktujte specialistu

Martina Vachelová

Minulost nemůžeme ovládat, ale co můžeme ovládat, je to, kam se vydáme příště.

E-mail

martina@unitravelgroup.cz

Telefon

+420 723 808 452

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.