Villa Padierna Palace GL

Španělsko / Costa Del Sol

Destinace

Nádherné počasí během celého roku, rozsáhlá nabídka volnočasových aktivit, nákupní centra, výtečné restaurace, útulné kavárny – to jsou jen některé z důvodů, proč je Andalusie vyhledávána i těmi nejnáročnějšími turisty z celého světa. Prozkoumejte i vy tuto atraktivní oblast a poznejte na vlastní kůži kouzlo španělského slunce a uvolněného životního stylu. Ve špičkovém hotelu Villa Padierna vás čeká doslova okouzlující výhled na vrcholky hor. Za jasného počasí lze spatřit dokonce i pobřeží Afriky. S každým nadcházejícím večerem se navíc můžete těšit na neuvěřitelně působivý západ slunce. Hotel Villa Padierna se do značné míry inspiroval dechberoucími toskánskými paláci; velké přijímací haly jsou okrášleny sloupy, mramorovými krby a uměleckými díly. V příjemné atmosféře hotelu Villa Padierna, spojující španělské a evropské vlivy, se tak může vaše dovolená stát splněným snem. Začátkem letošního jara 2013 povýšil hotel své Wellness & SPA na Villa Padierna Thermas Hotel, Carratraca-Málaga, seznamte se s novými REVILITIZAČNÍMI programy. V hotelu Villa Padierna Thermas Hotel a Medical Wellness Institute of Carratraca je počítáno s unikátním a speciálním prvkem: "Minerálních léčebných termálních vod Carratraca". Pomocí vlastností minerálních léčebných vlastností termální vody tým profesionálních lékařů a zdravotních specialistů, vytvořil programy zaměřené na procesy detoxikace a čištění, rituál, který pomáhá tělu regenerovat a organizovat své přirozené léčivé účinky. V relaxační krajině v kombinaci s luxusním ubytováním a při vyvážené a zdravé stravě vás čeká nezapomenutelný pobyt.

Zájezd v detailech

Doprava

Vlastní

Délka pobytu

6 nebo 8 dní (je možný libovolný počet)

Strava

Snídaně

Počet golfů

3x nebo 5x golf

Hotel

Na místě, kde samotný západ slunce představuje nezapomenutelný zážitek, není ani kvalita ubytování o nic méně působivá. Villa Padierna vám nabízí dokonalý osobní servis. Požitek z něho je ještě znásoben všudypřítomnými uměleckými díly. Všech 118 luxusních pokojů a apartmá komplexu Villa Padierna je připraveno vás hýčkat svou elegancí, prostorností a pestrou paletou nejrůznějšího vybavení, samozřejmostí je i výhled na golfové hřiště nebo hory. Zařízení pokojů je inspirováno stylem tradičních italských vil. Všechny pokoje disponují připojením k internetu, klimatizací a mramorovou koupelnou.
Pláž PURO se nachází 10 minut autem od hotelu. Puro Beach je nejluxusnějším plážovým klubem v oblasti Marbella. Hotelový hosté Padierna hotelu mají 20% slevu na plážová lehátka. Na pláž jezdí také několikrát denně hotelový shuttel zdarma.

Stravování

Pobyt ve Villa Padierna skýtá i nepřeberné kulinářské zážitky. Stolovat můžete v pěti různých prostředích, z nichž každé nabízí impozantní výhled a rozsáhlou nabídku služeb. Restaurace La Loggia vám nabídne nejen úžasný výhled na Středomoří nebo Afriku, ale i bohatý výběr z pokrmů španělské a mezinárodní kuchyně. Perfektním místem pro odpočinek s přáteli nad sklenkou osvěžujícího drinku, představuje Eddy’s Bar. Toto místo je vkusně zařízeno v typicky toskánském stylu, navíc na vás dýchne i atmosféra anglických salónků.

Sport a night life

Součástí resortu je Fitness Studio, Finnish sauna, vyhřívaný vnitřní bazén a termální aromatické lázně. Sportovně se můžete vyžít v Racques clubu nebo na pláži v Clubu de Mar.

Relaxace a zdraví

Exotické a luxusní, přesně takové jsou termální lázně v areálu Villa Padierna. Vydejte se s námi za zcela výjimečným zážitkem. Nabízené procedury ve vás odbourají napětí všedních dní a pomohou vám důkladně si odpočinout a nerušeně relaxovat. Všechny terapie a procedury v sobě snoubí prastaré ověřené postupy s moderními a jsou tu především proto, aby vás zbavily veškerého stresu a únavy. Z lázní Villa Padierna se budete vracet odpočatí s jasnou myslí.
Hotel Villa Padierna vám dále nabízí dva bazény a luxusní, 26 m dlouhou soukromou jachtu, která je vám plně k dispozici pro výlety po Středomoří.

Golfový resort

Flamingo golf course 18ti jamkové hřiště s parem 71 a délkou 5, 906 metrů. Hřiště navrhnul architekt Antonio Garcia. Hřiště je posazeno do nádherné krajiny na pobřeží Středozemního moře. Flamingo hostilo po tři roky evropský finálový turnaj seniorů "The Daily Telegraph European Seniors´Match Play Championship". Golfový klub Flamingos byl otevřen v roce 2001 v krásném přírodním prostředí podél Středozemního moře, 75 km od letiště Malaga. Velkolepé hřiště návrháře Antonia Garci Garrida si získalo během krátké doby mezinárodní uznání pro svou vysokou kvalitu a jedinečný design. Nabízí rozmanitou vegetaci od cypřišů, pomerančovníků, olivovníků až po kaštany a borovice, nádherné výhledy na Středozemní moře, římské sochy, sloupy a mosty. Voda vstupuje do hry na jamkách č. 1, 10, 15, 16, 17 a 18. Úžasné výhledy a příjemný odpočinek poskytuje terasa klubovny nebo nádherný 5-hvězdičkový Ritz-Carlton Hotel Villa Padierna. V tomto hotelu trávila svojí dovolenou v roce 2011 rodina amerického prezidenta Obamy.
Buggy za poplatek 25-35 EUR. Troley: 5 EUR. Green Fee PRO s 50% slevou pokud Pro doprovází 3 a více golfistů.

Seznam golfových hrist

Los Flamingos
Tramores
Gran Flamingos
Rio Real
Sotogrande Real

cena za balíček od 22 490,- / osoba

Výše uvedená cena je pouze orientační. Cena zájezdu se mění v závislosti na těchto proměnných:

 • aktuální kurz cizí měny
 • vámi zvolený transfer (VIP transfer, pronájem auta na celý pobyt, minivan...)
 • vámi zvolený typ pokoje
 • vámi zvolený termín dovolené
 • počet osob (zaplatíte méně, sdílí-li auto a pokoj více osob)
 • cena letenky (mění se na denní bázi podle aktuální obsazenosti letu a ceny paliva)
 • speciální nabídky (hotel poskytne slevu při včasné rezervaci, dlouhém pobytu, nebo sezónní nabídky)

Každý z vás je originál, a každý má jinou představu o vysněné dovolené. My jsme tu od toho, abychom vám vaše představy splnili! Kontaktujte nás pomocí formuláře níže, nebo na email office@unitravelgroup.cz. My vaši zprávu uvidíme hned a obratem vás kontaktujeme.

Cena zahrnuje:

 • 5 nocí ubytování ve dvoulůžkovém pokoji Deluxe se snídaní
 • 3x golf (1x Los Flamingos, 1x Gran Flamingos, 1x Tramores)
 • Pronájem auta třídy Compact, kategorie Ford Focus nebo podobné auto stejné kategorie
 • Vstup do thermálního bazénu, posilovny, sauny neomezeně po celou dobu pobytu.
 • 1x vstup do Thermal Spa Circuit
 • Přivítání na letišti místním průvodcem, asistenční služba během celého pobytu.
 • Zákonné pojištění dle zákona č.159/1999 Sb

Cena nezahrnuje:

 • Zpáteční letenku
 • Cestovní pojištění

Domácí mazlíčci do 5kg za poplatek 76 EUR.

Mapa pobytu

Kontaktujte specialistu

Martina Vachelová

Minulost nemůžeme ovládat, ale co můžeme ovládat, je to, kam se vydáme příště.

E-mail

martina@unitravelgroup.cz

Telefon

+420 723 808 452

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.