Double Tree by Hilton Hotel & Spa Emporda

Španělsko / Barcelona

Destinace

Tento hotel leží cca 30 minut od Girony v oblasti Costa Brava a hodinu od Barcelony. Je vyhledáván především milovníky přírody, klidu a pohody. Nachází se 3km od pláže Pals, 6 km od města Torroella de Montgrí a 8 km od vesnice Pals.

Zájezd v detailech

Doprava

Letecky

Délka pobytu

5 nocí (je možný libovolný počet dnů)

Strava

Snídaně / Polopenze

Počet golfů

4x Golf (2 dny unlimited golf)

Hotel

Emporda Golf hotel má k dispozici 87 prostorných pokojů s nádherným výhledem na 2 golfová hřiště. Všechny jsou vybaveny televizorem se satelitním příjmem, internetem, soukromou terasou a s krásným výhledem na pohoří Montgri nebo na golfové hřiště. Každý pokoj má LCD TV, satelitní kanály, modem-fax připojení, internet, CD a MP3 přehrávač, minibar, trezor, telefon, room service a pillow service. Některé pokoje lze vzájemně propojit, hotel má také pokoje pro hendikepované a pokoje pro kuřáky. V přízemí hotelu se nachází restaurace, společenská místnost s krbem a knihovnou. Dále jsou zde také 3 konferenční místnosti s kapacitou 350 osob, lázně, wellness a fitness club, prádelna, lékař, výtah, wi-fi, 24 hodinová recepce, parkování, obchodní centrum, sauna, masáže, hlídání dětí, jacuzzi, půjčovna kol, půjčovna aut, krytý bazén, venkovní bazén.

Stravování

Restaurace se specializuje na pokrmy katalánské kuchyně s kreativními prvky. K dispozici je také lobby bar s terasou, kde si můžete vychutnat svůj koktejl či aperitiv. Emporda Golf restaurace je otevřena každý den od 7:00 do 22:00 hodin.

Sport a night life

Výlety do Barcelony (150km), na Montserat, nejstarší vinařství Penédes. Salvador Dalí muzeum (40km). Krásné trasy na horská kola (půjčovna kol v hotelu). Fitness centrum, golf, bazén, golfová škola, patovací green, solárium.

Hotel je ideální volbou pro skupiny cyklistů:

 • Technický briefing
 • cyklotrasy o délce až 70 - 120 km denně (v závislosti na úrovni účastníků a rychlosti jízdy)
 • tratě pro tréninky profesionálních skupin, vedoucí přes průsmyky hor včetně GPS a průvodcovských map
 • Tour eskort nebo v závěsu sledování skupiny Vanem - záleží na úrovni a počtu skupiny cyklistů
 • Energetické tyčinky a iontové nápoje
 • Závěrečný strečink po každém dojetí
 • Jednodenní speciální program - časovka, štafeta (dobrovolná účast)
 • Cyklistický dres
 • Technická podpora na všech cestách
 • Zapůjčení kola s hliníkovým nebo karbonovým rámem.
 • Všechna kola zahrnují základní cestovní balíček nářadí, helmu a KEO Lock pedály.
 • Úrazové pojištění

Relaxace a zdraví

Pláž je vzdálena 3km. Spa centrum za poplatek.

Golfový resort

EMPORDA GOLF

Jedno z desíti nejlepších hřišť Španělska leží v srdci oblasti Costa Brava v typické středomořské krajině. Je místem, kde bylo plně využito přírodních krás a radost ze hry si zde vychutnají hráči všech výkonnostních kategorií. Hřiště je tvořeno dvěmi 18-jamkovými hřišti, první s názvem Links připomíná svým vzhledem proslulou skotskou krajinu, druhé zvané Forest se vine v typické středomořské krajině plné borovic. Hru ztěžují dvě velká jezera, bunkery a duny. Poměrně rovinaté hřiště je vhodné pro hráče všech úrovní. Bylo zařazeno mezi 10 nejlepších hřišť Španělska. Emporda Golf Club patří mezi nejlepší golfová hřiště ve Španělsku. Nachází se v Katalánsku, v blízkosti letoviska L'Estartit.
O stavbě hřiště bylo rozhodnuto v roce 1989. Prvních 9 jamek bylo dokončeno v roce 1991. Dalších 9 jamek přibylo v roce 1992 a v roce 1993. Klubovna pak byla slavnostně otevřena v roce 1996. Ve stejném roce se tu konalo Amatérské mistrovství Španělska. V současnosti nabízí Emporda Golf Club 36 jamek. Tedy dvě 18-ti jamková golfová hřiště: Links course - délka 6687 yardů, Par 71 a Forest Course - délka 6530 yardů, Par 73. Jejich architektem je Robert von Hagge. První jmenované hřiště je typické zvlněným fervejemi a strategicky umístěnými bunkery. Druhé jmenované golfové hřiště je typické také zvlněným terén a mnoha stromy. Součástí Emporda Golf Clubu je i čtyřhvězdičkový hotel.
Emporda Golf Club je součástí kvalifikační školy PGA European Tour, díky čemuž se tu můžete kvalifikovat na ty nejlepší golfové turnaje. Nechybí zde ani driving range.

Seznam golfových hrist

16Km.GOLF PLATJA DE PALS
35Km. GOLF D'ARO MAS NOU
45Km. PGA GOLF DE CATALUNYA
40Km. PERALADA GOLF
40Km. TORREMIRONA GOLF

SERRES DE PALS

Serres de Pals navržené Ramónem Espinosou bylo otevřeno v roce 2000 a je součástí tzv. „Zlatého trojúhelníku“, kam patří spolu s hřišti Emporda Golf a Platja de Pals. Leží mezi vesnicemi Pals a Torroella de Montgri. Hřiště obklopené překrásnou přírodou nabízí hory, borovicové lesy i několik jezírek. Je vhodné pro začínající i pokročilé hráče, kteří chtějí vylepšit techniku své hry. Příjemným místem s uvolněnou atmosférou je klubovna pocházející z 19. století, kde je možno ochutnat skvělou místní kuchyni.

PLATJA DE PALS

Klasické osmnáctijamkové hřiště bylo založeno v roce 1966 jako první v regionu Katalánska. Poměrně úzké ferveje a greeny obklopené strategicky umístěnými bunkery vytváří krásné hřiště v příjemném přírodním prostředí. Platja de Pals je vhodné pro hráče všech úrovní.

PGA CATALUNYA

PGA Catalunya leží v blízkosti Girony, pouhých 45 minut jízdy od Barcelony. Hřiště je umístěno ve zvlněném terénu lemovaném stromy. Resort nabízí dvě osmnáctijamková hřiště, Stadium Course a Tour Course. Precizně tvarované jamky, stoupající i klesající fairwaye, velmi rychlé a velké greeny vytváří náročné hřiště, kde zažijete pocit, jaké to je zahrát si na místě určeném profesionálním golfistům. Na otevřeném prostoru hru ztěžují větry. Nádherné hřiště, kde není lehké uhrát dobrý výsledek, , ale stojí za to ho vidět. Poznáte tak zcela jistě jedno z nejlepších hřišť na pobřeží Costa Brava.

Cena za balíček od 20.920,-/ osoba

Výše uvedená cena je pouze orientační. Cena zájezdu se mění v závislosti na těchto proměnných:

 • aktuální kurz cizí měny
 • vámi zvolený transfer (VIP transfer, pronájem auta na celý pobyt, minivan...)
 • vámi zvolený typ pokoje
 • vámi zvolený termín dovolené
 • počet osob (zaplatíte méně, sdílí-li auto a pokoj více osob)
 • cena letenky (mění se na denní bázi podle aktuální obsazenosti letu a ceny paliva)
 • speciální nabídky (hotel poskytne slevu při včasné rezervaci, dlouhém pobytu, nebo sezónní nabídky)

Každý z vás je originál, a každý má jinou představu o vysněné dovolené. My jsme tu od toho, abychom vám vaše představy splnili! Kontaktujte nás pomocí formuláře níže, nebo na email office@unitravelgroup.cz. My vaši zprávu uvidíme hned a obratem vás kontaktujeme.

Cena golfového balíčku zahrnuje:

 • Zpáteční letenku Praha - Barcelona - Praha přímý let (cena letenky v nejnižší economy class)
 • 5 nocí ubytování ve dvoulůžkovém pokoji
 • Snídani
 • 4x golf (Emporda Forest, Emporda Links, 2 dny neomezený golf - druhá hra může být rezervována ve stejný den až - po ukončení první hry)
 • 1x zdarma vstup do SPA
 • Hlídané parkování zdarma

Cena nezahrnuje:

 • Asistenční službu česky mluvícího místního průvodce při příletu na letišti v Barceloně (na vyžádání)
 • Příplatek za polopenzi (voda, 1/3 lahve vína zahrnuta v ceně) za pobyt na osobu: 4.550,-Kč
 • Pronájem auta (dle sdělení kategorie auta Vám zašleme nabídku)
 • Výlety s česky mluvícím průvodcem (nabídku výletů zašleme na vyžádání), návštěva vinařství.
 • Cestovní pojištění, storno pojištění

Mapa pobytu

Kontaktujte specialistu

Martina Vachelová

Minulost nemůžeme ovládat, ale co můžeme ovládat, je to, kam se vydáme příště.

E-mail

martina@unitravelgroup.cz

Telefon

+420 723 808 452

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.