Diamond Country Club - speciální golfový balíček

Rakousko / Wachau

Destinace

3 noci se snídaní a 4 golfy na těch nejkrásnějších hřištích Rakouska: 1x Fontana, 1x Adamstal, 1x Schönbron, 1x Diamond Country Club. To je skutečný zážitek pro každého nadšeného golfistu.

Zájezd v detailech

Doprava

Vlastní

Délka pobytu

3 noci, 5 nocí

Strava

Snídaně

Počet golfů

4

Hotel

Diamond Country Club
Naším cílem je nabídnout golfistům blízko Vídně moderní golfový resort s pestrou nabídkou aktivit pro volný čas. Prezentujeme se jako klub pro všechny golfisty,“ vysvětluje svou strategii prezident klubu Christian Guzy.
Když se investor Christian Guzy vrhl do záchrany povodní poničeného golfového hřiště nedaleko vesnice Atzenbrugg na západ od Vídně, nikdo nečekal, co dokáže. Netrvalo dlouho a převzal od GC Fontana pořadatelství turnaje evropské PGA Austria Open. Dnes už mu tato investice přináší ovoce. Turnaj byl úspěšný a zachránil Rakousku pořadatelství i pro následující roky. Letos se tu 6. června sjedou golfové hvězdy už potřetí.

Dvě osmnáctijamková hřiště

Starší a náročnější hřiště Diamond Course je něco mezi parkovým a jezerním hřištěm. Původní design Jeremy Perna byl několikrát měněn. Na úpravě 8. jamky činorodě spolupracoval dokonce Miguel Angel Jiménez. Zasloužená sláva se dostavila brzy: v roce 2011 byl Diamond Course poprvé vyhlášen nejlepším rakouským hřištěm roku a v minulém roce se vyznamenání opakovalo. Diamond Course je je par 72, 6.753 metrů dlouhý.

Mladší hřiště Diamond Country Course je jednodušší, romantické hřiště a nemá tolik vodních překážek jako Diamond Course. Je ideální i pro začátečníky nebo pro hráče, kteří si chtějí odpočinout a jen si vychutnat krásnou okolní přírodu. Na obou hřištích se můžete pohybovat kromě buggy i na vozících Segway.

Stravování

Snídaně

Resort se může pochlubit perfektním zázemím. Nejen skvělou restaurací, ale i nový Diamond Boathouse s obrovskou terasou se stará o blaho hostů. Restaurace je otevřena denně a vaří tu až do devíti večer. Na hřišti nechybí ani malý luxusní hotýlek s „TeeRooms“ s deseti dvoulůžkovými pokoji a několika apartmány. Internet v celém objektu je samozřejmostí.

Sport a night life

Golfový klub nabízí svým hostům další vyžití jako saunu a infra saunu, pláž s koupáním, tenisový kurt.

Relaxace a zdraví

Jedna z nejslavnějších rakouských turistických oblasti Wachau je opravdu za rohem. Kombinace krásna v tomto údolí je vážně nedostižná: řeka si tu po miliony let proráží cestu bílými skalami, na nichž roste skvělý Veltlín, zdejší král. Jedním ze symbolů je Dürnstein, který je doslova vlepený mezi skály a Dunaj. Díky mnoha vinotékám je to ideální místo, kam vyrazit po partičce golfu.

Golfový resort

Diamond country club poskytuje jedno z největších golfových zázemí: 18ti jamkové mistrovské hřiště, do které klub investuje rok co rok, aby splňovalo ty nejnáročnější normy, 9ti jamkové Park hřiště vás zve k zábavě a je vhodné zejména pro začínající hráče, ale nemyslete si, svou kvalitou odpovídá úrovni mistrovkého hřiště! 7 jamkové hřiště je určeno k trénování. Svou hru můžete zlepšit pomocí analýzy speciálním golfovým radarem Trackman v Diamond Golf Academy. Spolupracujeme s profesionálnímí hráči evropské tour jako např. s Miguelem Angel Jimenezem, aby naše hřiště bylo připravané co nejlépe.

Seznam golfových hrist

Adamstal course
Fontana course
Schönbron course
Diamond course

Cena balíčku platí do 31.10.2016 včetně víkendů

Cena za golfistu ve dvoulůžkovém pokoji 1.6. - 31.10.2016
3 noci + 4 golfy (Fontana, Adamstal, Schönbron, Diamond) 21.000,-Kč
5 nocí + 2x golf (Diamond course, Country course) 20.600,-Kč

Cena zahrnuje:

3 noci ubytování ve dvoulůžkovém pokoji Diamond room v Diamond Country Clubu, Atzenbrugg
Snídani
4x golf (1x Adamstal, 1x Fontana, 1x Schönbron, 1x Diamond course (hřiště letoštní European Tour 2016)
Neomezené používání tréninkových ploch
Výlet na lodi/na kole do vinařské oblasti Wachau spojený s ochutnávkou vína včetně transferu (platí v balíčku na 5 nocí)

Cena nezahrnuje:

Dopravu
Příplatek za jednolůžkový pokoj: 2.800,-Kč

Mapa pobytu

Kontaktujte specialistu

Martina Vachelová

Minulost nemůžeme ovládat, ale co můžeme ovládat, je to, kam se vydáme příště.

E-mail

martina@unitravelgroup.cz

Telefon

+420 723 808 452

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.