Four Seasons Resort Anahita - speciální nabídka 10 nocí

Mauritius / Mauritius

Destinace

Luxusní resort Four Season ležící v oblasti Anahita na východním pobřeží ostrova Mauritius se stane nádherným útočištěm Vaší snové dovolené. Okouzlující panenská příroda, křišťálová laguna a panoramata zelených hor budou skvělou kulisou. Projíždějte se celé odpoledne na vlastní loďce v kouzelných vodách Indického oceánu, vydejte se na bývalé cukrové plantáže nebo se seznamte s přátelskými želvami. Vše záleží jen na Vás.

Na Mauritius nabízejí pravidelné spojení letecké společnosti Emirates (s přestupem v Dubaji) a Air Mauritius (s přestupem v Paříži).

NOVĚ NA OSTROV MAURITIUS LÉTAJÍ DALŠÍ 4 LETECKÉ SPOLEČNOSTI:
TURKISH AIRLINES - 3x týdně let s jedním přestupem v Istambulu (dále let pokračuje na Madagaskar, tudíž lze spojit s návštěvou tohoto krásného ostrova)
LUFTHANSA - let s jedním přestupem ve Frankfurtu
AUSTRIAN AIRLINES - noční přímí let z Vídně
EUROWINGS - noční let s jedním přestupem v Kolíně nad Rýnem (ve čtvrtek odpoledne odlet - v pátek ráno přílet)
Se vznikem nových leteckých spojení na ostrov Mauritius je očekáván pokles ceny za letenky.

Zájezd v detailech

Doprava

Letecky

Délka pobytu

10 nocí

Strava

Polopenze

Počet golfů

Neomezený golf (Anahita, Ile de Cerf)

Hotel

Ubytovat se můžete v jedné ze 136 prostorných vil a rezidencí, které jsou zařízeny nábytkem ze dřeva nebo kamenů. Vše je laděno do nerušivých přírodních tónů.

Beach vila s rozlohou od 63 do 70 m² leží na soukromém ostrůvku Ile aux Chats se zlatavou pláží. Na stejném místě najdete i Ocean vily s výhledem na lagunu a oceán, kde budete moci nerušeně obdivovat bohatý mořský život. Vily mají krásnou venkovní sprchu, prostorný obývací pokoj a jídelnu.

Mangroove Pool vily se soukromým bazénem jsou umístěny v zahradě krásných mangovníků na hlavním ostrově. Velká okna a prosklené dveře jsou ideální pro milovníky přírody a fotografy. Koupelna zde přechází v umělecký počin, užijete si hlubokou vanu a vnitřní i venkovní sprchu.

Garden Pool vily s výhledem do soukromé zahrady nabídnou venkovní prostor pro stolování, bazén a denní lůžko. Užijete si také satelitní TV, DVD přehrávač a WIFI.

Pro náročné je na soukromém ostrůvku připravena Presidential Suite 240 m², která ubytuje 4 hosty. Nacházejí se zde 2 koupelny a 2 venkovní sprchy plus koupelna pro hosty, soukromý bazén, venkovní jídelní prostor, studovna, šatna, parní sprcha a kuchyňka.

Dále se v resortu nacházejí luxusní residence (šesti, pěti, čtyř a tří ložnicové) pro větší skupiny přátel či rodiny s dětmi. Najdete je na soukromém ostrůvku.

Stravování

V resortu Vás překvapí také skvělé stolování – pochutnáte si na skvělém sushi i na několikachodových večeřích pod hvězdami. Kreativní kuchaři věnují pozornost každému detailu.

V originální open air restauraci Acquapazza si pochutnáte na skvělé současné kuchyni, kterou dokoření bohatý výběr vín.
Restaurace s konceptem otevřené kuchyně se specializuje na francouzský styl. Beau Champ nabídne vnitřní i vnější posezení, vybrat si můžete z více než 200 druhů vín.

Pod střechou z došek si na soukromém ostrůvku Ile aux Cerf vychutnáte stín a čerstvé mořské plody. Restaurace Bamboo totiž připravuje asijské a mauritijské speciality. Právě zde zažijete také tematické večery s tradiční hudbou, jídlem i náladou. Tropické noci budou doplněny hudbou jazz tria a sega tanečníky, indické večery zase nabídnou typickou indickou zábavu. V komplexu golfového hřiště umístěná restaurace Le Bar nabídne lehké a chutné pokrmy pro golfisty i ostatní hosty. Nádherný výhled na horu Bambou bude skvělou kulisou.

Sport a night life

Ve fitness centru s bazénem a prostorem pro trénink boxu se nachází 23 cardio a fitness přístrojů, můžete vyzkoušet vodní aerobic jogging, spinning nebo stretching. Na výlety je možné pronajmout si kolo i s dětskou sedačkou. K dětem je resort celkově velmi přátelský. K dispozici jsou vysoké židličky, dětské toalety, postýlky, dětské menu či babysitting. Dětský klub Hobbit´s Village nabídne hlídaný bazén, loutkové divadlo, hřiště a mnoho dalších příjemných zpestření. Pro děti nad 13 let funguje klub Karokan, který organizuje např. vodní sporty či vlastní diskotéky.

V resortu můžete vyzkoušet windsurfing, jízdu na šlapadlech, šnorchlování, potápění, stolní tenis, plavbu na kajaku nebo na jachtě, výlet katamaránem či surfování. Milovníky tenisu přivítá tenisový klub s vlastním trenérem a soukromými lekcemi.
Pro lenošení nebo plavání jsou připraveny dva bazény s nekonečnými okraji, přímo naproti malebné laguně. Jeden bazén je umístěn také ve fitness centru.

Vulkanický ostrov Mauritius je také rájem pro milovníky přírody a historie – vydejte se do uměleckých galerií, na bývalé cukrové plantáže, kde u starých mlýnů ochutnáte nerafinovaný cukr nebo rum nebo zažijte dobrodružství v džungli.

Relaxace a zdraví

Odpočinek a relaxaci najdete v místních lázních, které čítají 12 lázeňských místností. Přímo naproti Indickému oceánu si užijete širokou nabídku masáží, aromaterapii, hydroterapii, bylinné parní lázně, ledové fontány, sauny či ručně vyřezávané mangrovníkové sprchy. Profesionální instruktoři vedou speciální lekce jógy, meditací nebo tibetských rituálů. K dispozici jsou i masáže přímo ve vile.

Golfový resort

GOLFOVÉ HŘIŠTĚ ANAHITA

Golfisté budou nadšeni 18 jamkovým hřištěm postaveným na bývalých cukrových plantážích a designovaným Erbiem Elsem. Toto hřiště bylo jako první na Mauritiu postaveno dle standardů USGA. Několik jamek je umístěno přímo u moře a nabízí tak nezapomenutelnou atmosféru. Každý den je pořádána hodina pro nováčky, v které se můžete naučit základy golfového umění.

Hřiště se nachází přímo u hotelu a hoteloví hosté si mohou užívat neomezenou hru vč. golf cart s GPS a míčky na driving.

Seznam golfových hrist

Ile de Cerf golfové hřiště Le Touessrok
Toto hřiště patří mezi nejkrásnější na Mauriciu. Jedná se o 18 jamkové mistrovské hřiště (par 72), které se nachází na ostrůvku Ile aux Cerfs, jen přes úzkou zátoku od hotelu Le Touessrok. Na ostrov vás z hotelu zaveze loďka, plavba trvá jen pár minut. Hřiště bylo navrženo Bernhardem Langerem a je výzvou i pro zkušenější hráče (zároveň je však hratelné i pro rekreační hráče). Časopis Golf World Magazine zařadil Le Touessrok mezi 10 Top hřišť světa.
K dispozici je občerstvení, golf carts (za poplatek), golfová akademie, profesionální vybavení, obchůdek, klubovna a restaurace s panoramatickými výhledy na hřiště.

Speciální golfový balíček

1.5. - 30.9.2017
Cena na osobu ve dvoulůžkové vile 49.990,-Kč

Cena na osobu zahrnuje:

10 nocí ubytování ve dvoulůžkové vile
Polopenzi
Zpáteční letištní transfer, letiště - hotel - letiště
Každý den jeden golf buď na hřiti Anahita včetně buggy nebo na hřiši Ille de Cerf (Toussrok)
55 míčků na drivingu před každou hrou
Zákonné pojištění dle zákona č.159/1999 Sb
Speciální nabídka platí při rezervaci nejpozději do 28.2.2017

Cena nezahrnuje:

Zpáteční letenku Praha / Vídeň - Mauritius - Praha / Vídeň (na požádání vám zašleme nabídku)
Cestovní pojištění včetně storno pojištění (na požádání vám zašleme nabídku)

Mapa pobytu

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.