Ambre Sun resort - speciální nabídka v termínu od 16. do 25.11.2016

Mauritius / Mauritius

Destinace

Hotel se nachází v Palmaru, na východním pobřeží ostrova Mauritius. Tento moderní hotel funguje na systému all inclusive a je určen pouze pro dospělé. To ocení zejména milovníci klidné dovolené, kteří preferují dovolenou bez dětí. Podél hotelu se rozprostírá krásná, 700 metrů dlouhá, písečná pláž s bílým pískem, kterou omývají tyrkysové vody indického oceánu. Hotel je vzdálen necelou hodinu od mezinárodního letiště, Port Louis. Pouhých 20 minut od hotelu se rozprostírá slavný ostrůvek ile aux Cerfs, na kterém je golfové hřiště a překrásná pláž.

Zájezd v detailech

Doprava

Letecky

Délka pobytu

7 nocí + late check-out do 18 hodin

Strava

All Inclusive

Počet golfů

Neomezený golf včetně transferů (unlimited golf)

Hotel

Hotel má celkem 297 pokojů, 5 restaurací a 5 barů, venkovní bazén, spa centrum a obchůdek. Svým hostům nabízí široký výběr aktivit a kvalitní služby. Každý hotelový pokoj je vybaven nastavitelnou klimatizací, plazmovou televizí se satelitními kanály (programy ve francouzštině, angličtině, němčině a italštině). Dále má každý pokoj telefon, Wifi, elektronický sejf, fén na vlasy, minibar a servis na přípravu kávy a čaje.K dispozici je Wifi zdarma (pouze ve společných prostorách a u bazénu). Wifi na pokoji za poplatek. K dispozici dále tyto služby: pronájem auta, směnárna, čistírna, lékař (na zavolání), taxi a transfery. Většina kreditních karet je přijímána

Stravování

All inclusive zahrnuje:
-Snídaně, obědy a večeře (zahrnuty ve 3 hotelových restauracích)
-Nápoje a svačinky
-Aktivity (aerobik, kajaky, šnorchlování, tenis, strečink, aqua posilovna, sportovní turnaje, výlety lodí s proskleným sklem, windsurfing, vodní polo, step, jóga, badminton, frisbee, plážový volejbal, volejbal, stolní tenis, bowling, kroket, basketbal, rybaření v laguně, posilovna..

All inclusive nezahrnuje:
-Masáže a procedury ve SPA centru
-Výlety a další aktivity (rybaření v hlubokém moři, parasailing, katamarán, kanoje, jízda na banánu,vodní lyže, kitesurfing..)

Sport a night life

Přibližně 30 minut od hotelu na malém ostrůvku se nachází golfové hřiště Ile aux cerfs course. Tato osmnáctka byla postavena na ploše 38 hektarů v nádherném přírodním prostředí. Hřiště se nachází na samostatném ostrově Ile Aux Cerfs a je druhé nejdelší hřiště na Mauritiu. Na celé ploše se nachází celkem devět jezer a na třech jamkách je nevyhnutelný drive přes vodu. Na hřiště se hráči dostanou jedině speciálním vodním taxi, které je přes lagunu převeze za necelých osm minut (zahrnuto v ceně fee). Toto hřiště se řadí k nejkrásnějším na ostrově, a každý golfista by si ho měl alespoň jednou zahrát - určitě nebudete litovat! Hřiště bylo nedávno renovováno- v roce 2013 bylo vylepšeno prvních 9 jamek a v roce 2014 zbylých 9 jamek. Po renovaci se hřiště těší velmi pozitivních reakcí ze strany golfistů - změny nyní dovolují větší požitek ze hry hráčům všech úrovní. Hřiště bylo navrženo Bernhardem Langerem v roce 2000. Minimální handicap: 54. Pro hru jsou povinné buginy, poplatek je zahrnut v ceně fee

Speciální nabídka - 64.000,- / osoba

Cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji včetně letenky 64.000,-Kč

Cena zahrnuje:
- zpáteční letenku economy class Praha - Dubaj - Mauritius - Dubaj - Praha (s Emirates, všechny úseky s A380)
- 30 kg odbavených zavazadel a 7 kg příruční zavazadlo. Golfový bag - zdarma v rámci váhového limitu
- 7 nocí ubytování ve standardním dvoulůžkovém pokoji Deluxe garden view
- Late check-out 24/11 do 18h včetně all inclusive
- All inclusive
- Unlimited golf na hřišti Ille de Cerf včetně golfového transferu
- Transfer z letiště a zpět
- Uvítání na letišti
- Wifi internetové připojení na pokoji zdarma
- Cestovní pojištění vč. pojištění storna zájezdu do výše 100 tisíc na osobu
- Zákonné pojištění dle zákona č 159 / 1999 Sb.

Cena nezahrnuje:
- Výlohy osobního charakteru
- Golf Cart Fee of EUR 25 per person, per round at Ile aux Cerfs

Mapa pobytu

Kontaktujte specialistu

Martina Vachelová

Minulost nemůžeme ovládat, ale co můžeme ovládat, je to, kam se vydáme příště.

E-mail

martina@unitravelgroup.cz

Telefon

+420 723 808 452

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.