Columbia Beach Resort Pissouri

Kypr / Kypr

Destinace

Kypr je nádherný různorodý ostrov ležící ve východním výběžku Středozemního moře, přímo pod Tureckem. Jeho bohatá, několik tisíc let stará, historie zde zanechala nespočet památek. Kypr je mezi turisty velmi oblíbený zejména pro svou jižní polohu a nádherné pláže, kterými je lemováno jeho pobřeží. Vnitrozemí ostrova je hornaté a zalesněné.

Kypr je po Sicílii a Sardinii třetí největší ostrov ve Středomoří. Spolu s námi i on vstoupil 1. května 2004 do Evropské unie, což příjemně zlehčuje cestování. Od roku 1974 se dělí na dvě části - severní Kypr a jižní. Severní oblast patří pod správu Turecka a jižní část (tvoří většinu ostrova) je samostatná. Nejoblíbenější a nejatraktivnější pro turisty je jižní Kypr.

Kypr je ideálním místem pro sport. Je zde několik golfových hřišť, místní krajina přímo vybízí k cyklistice. Pobřežní letoviska nabízejí mnoho vodních sportů a v zimě si v horách můžete dokonce i zalyžovat.

Zájezd v detailech

Doprava

Letecky

Délka pobytu

8 dní / 7 nocí

Strava

Snídaně

Počet golfů

4x golf

Hotel

Columbia Beach Resort - nově otevírá 1.9.2017
Pětihvězdičkový resort, který patří do mezinárodní hotelové sítě Small Luxury Hotel Collection nabízí ubytování v luxusních suite pokojích několika kategorií. Celkem je zde 95 suite, každá s jedinečnými výhledy - buď do nádherných hotelových zahrad, na impozantní bazén, nebo na moře. Základním typem pokoje je Junior suite, který svým hostům nabízí obytný prostor o velikosti 37 metrů čtverečních. Pro rodiny nebo skupiny přátel je zde připravena Executive suite (ubytuje až 4 osoby), nebo Family suite vhodná pro rodiny s dětmi (s jednou nebo dvěma ložnicemi). Pokoje jsou navrženy pro maximální pohodlí a komfort. V horkém létě potěší chladivé kamenné podlahy a elegantní stropní ventilátor. Každý pokoj má manželskou postel nebo dvě samostatná lůžka, a obývací prostor s pohovkou. Odpočívat můžete na vlastním balkoně s krásnými výhledem do hotelové zahrady, bazén, nebo na moře. K dispozici je prostorná koupelna se sprchovým koutem a župan s pantflemi.

Columbia Beach Resort
Pětihvězdičkový resort nabízí ubytování v luxusních Suite několika kategorií. Celkem je zde 95 Suite, každá s jedinečnými výhledy - buď do nádherných hotelových zahrad, na impozantní bazén, nebo na moře. Základním typem pokoje je Junior Suite, která svým hostům nabízí obytný prostor o velikosti 37 metrů čtverečních. Pro rodiny nebo skupiny přátel je zde připravena Executive Suite (ubytuje až 4 osoby), nebo Family Suite vhodná pro rodiny s dětmi (s jednou nebo dvěma ložnicemi).

Pokoje jsou navrženy pro maximální pohodlí a komfort. V horkém létě potěší chladivé kamenné podlahy a elegantní stropní ventilátor. Každý pokoj má manželskou posteli nebo 2 samostatná lůžka, a obývací prostor s pohovkou. Odpočívat můžete na vlastním balkoně s krásnými výhledy na hotelové zahrady, bazén, nebo na moře. K dispozici prostorná koupelna se sprchovým koutem.

Vybavení pokoje:
Klimatizace, minibar, trezor, balkon, fén na vlasy, telefon, plazmová televize (s 31 kanály a satelitním příjmem), WiFi zdarma.

Stravování

V hotelu jsou k dispozici celkem 4 bary, hlavní restaurace a taverna.
Pyšní se zde výtečnou kuchyní připravovanou místním šéfkuchařem - můžete se těšit na pečlivě připravená jídla.
Italská restaurace Bacchus
Zažijte pravý gurmánský prožitek a ochutnejte italské speciality připravené prvotřídními šéfkuchaři. Restaurace leží na krásném místě - posedět můžete na terase, u bazénu, nebo ve stylovém vnitřním klimatizovaném prostoru. Jídla jsou zde servírována á la carte.

Taverna Apollo
Příjemné posezení na terase s krásnými výhledy na moře. Servírovány jsou zde mezinárodní speciality, ale také místní speciality. Vybírat můžete buď z obědového, nebo večerního menu.
K dispozici také speciální dětské menu.

Ouzeri Bar
Specialitou místního baru je tradiční alkoholický nápoj Ouzo. Bar nabízí příjemné posezení u skleničky v uvolněné atmosféře.

Poseidon Bar
Bar přímo u bazénu, kromě drinků servíruje také příjemně osvěžující zmrzlinu!

Eros Bar
Luxusní bar specializující se na lahodné a osvěžující koktejly.

Columbia Beach bar
Bar je situován přímo u pláže. Nabízí výběr teplých i studených svačinek, osvěžující drinky a také i zmrzlinu. Příjemné posezení při zvuku šumění moře - ideálním místem na pozorování západu slunce.

Sport a night life

Pobyt zde přímo vybízí k aktivní dovolené.

Golf
V blízkosti resortu se nachází hned 4 mistrovská golfová hřiště (18 jamek). Na výběr je z hřišť: Elea Estate (navrženo Nick Faldo), Secret Valley, Aphrodite Hill nebo Minthis Hills. Hosté hotelu mohou uplatnit slevu z green fee.

Vodní sporty
Místní zátoka Pissouri Bay vytváří ideální podmínky k nejrůznějším vodním sportům. Vyzkoušet můžete: Kite surfing, potápění, Wind surfing, plachtění, vodní lyže, paragliding, kanoe či šlapadla.

PLÁŽ
Pláž přiléhající k hotelu je pyšným držitelem ocenění Modré vlajky pro svou čistotu a kvalitu.

Další aktivity
Okolí resortu přímo vybízí k zapůjčení kol a objevování.
V hotelu je Fitness centrum

Relaxace a zdraví

Columbia Beach Resort je držitelem mnoha prestižních ocenění - většinu z nich získal za své prvotřídní spa! Již několikrát byl zvolen v rámci World Travel Awards jako nejlepší resort na Kypru (2013 a 2014). V letech 2008, 2011 a 2012 získal v rámci World Travel Awards titul "Cyprus Leading Spa Resort " a také "Mediterranean's Leading Spa Resort" (2009). Na cenách International Hotel Awards byl zvolen nejlepším spa hotelem (2012 a 2013). V rámci ocenění Spa Traveller awards byl oceněn titulem nejlepší spa hotel pro romantické pobyty (2013).

Pro jednotlivé procedury jsou využívány výhradně spa produkty kvalitní značky Elemis. Můžete si být jisti, že každý kousek vašeho těla je opečováván těmi nejluxusnějšími ingrediencemi.

Golfový resort

Součástí resortu jsou 4 úrovně 18-ti jamkových golfových hřišť a nabízí vše, co si může srdce golfisty přát. Secret Valley s délkou 6120 metrů, par 72; Aphrodite Hills s délkou 6220 metrů, par 71; Minthis Hills s délkou 6060 metrů, par 72 a nejnovější přírůstek Elea Golf Course s délkou 6240 metrů, par 71.
Bez ohledu na to, které z těchto fantastických golfových hřišť si vyberete, v Columbia Beach Hotel udělájí vše pro to, aby zajistili, že váš golfový pobyt bude jedinečným zážitkem. Pro nováčky nabízí všechna čtyři hřiště vynikající tréninkové zázemí a individuální tuition.
Resort nabízí také bezplatné transfery pro své golfové dovolené na Kypru Secret Valley a Elea Estate golfových hřišť.

Seznam golfových hrist

Aphrodite Hills
Minthis Hills
Secret Valley
Elea Golf Course

Cena za osobu v CZK

Termín 1.9. - 31.10. 1.11. - 30.11..
Dvoulůžkový pokoj Junior suite s výhledem do zahrady 49.990,-
Dvoulůžkový pokoj Junior suite s výhledem na bazén 42.590,- 39.690,-

Cena golfového balíčku zahrnuje:

 • zpáteční letenku
 • zpáteční letištění transfer
 • 7 nocí ubytování ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní ve 5* hotelu Columbia Beach
 • asistence, trénování a hra s PRO trenérem
 • 4x golf (1x Aphrodite Hills, 1x Secret Valley, 1x Mitnhins Hills, 1x Eléa Estate)
 • 4x večeře
 • přístup do posilovny, sauny a lázní
 • hřiště na tenis nebo squash
 • Wi-Fi zdarma po celém hotelu
 • uvítací balíček po příjezdu

Cena nezahrnuje:

 • cestovní pojištění včetně storno pojištění (na vyžádání)
 • příplatek za jednolůžkový pokoj za celý pobyt: na vyžádání

Cena individuálního zájezdu bez PRO trenéra zahrnuje :

 • 7 nocí ubytování ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní ve 4* hotelu Columbia Beach
 • 4x golf (1x Aphrodite Hills, 1x Secret Valley, 1x Mitnhins Hills, 1x Eléa Estate)
 • 4x večeřě v hotelové restauraci Cape Aspro Restaurant
 • zpáteční transfery na golfová hřiště
 • přístup do posilovny, sauny a lázní
 • hřiště na tenis nebo squash
 • Wi-Fi zdarma po celém hotelu
 • uvítací balíček po příjezdu

Cena nezahrnuje:

 • zpáteční letenku (na vyžádání)
 • zpáteční letištění transfer nebo pronájem auta (na vyžádání)
 • cestovní pojištění (na vyžádání)
 • příplatek za jednolůžkový pokoj (na vyžádání)

Na Kypr létá přímý spoj z Prahy.

Každý z vás je originál, a každý má jinou představu o vysněné dovolené. My jsme tu od toho, abychom vám vaše představy splnili! Kontaktujte nás pomocí formuláře níže, nebo na email office@unitravelgroup.cz. My vaši zprávu uvidíme hned a obratem vás kontaktujeme.

Mapa pobytu

Kontaktujte specialistu

Martina Vachelová

Minulost nemůžeme ovládat, ale co můžeme ovládat, je to, kam se vydáme příště.

E-mail

martina@unitravelgroup.cz

Telefon

+420 723 808 452

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.