MELIA SALINAS LANZAROTE - ADULTS RECOMMENDED

Kanárské ostrovy / Lanzarote

Destinace

Tento luxusní hotel obklopený 2 plážemi s bílým pískem je ideálním místem, kde si můžete užít vše, co Lanzarote nabízí - celoroční slunce, tropické zahrady a nádherné místní umění.

Ponořte se do lagunových bazénů hotelu Melià Salinas a osvěžte se za horkého slunečného počasí. Můžete se také těšit na skvělé klima ve svěžích zahradách plných místních barev. Tato vitalita se odráží v interiéru inspirovaném slavným místním umělcem Césarem Manriquem.

Jídlo si můžete vychutnat v jedné z 5 hotelových restaurací. Stolovat je možné uvnitř hotelu nebo venku a během živé kulinářské show, která doprovází večerní zábavu, můžete dokonce sledovat přípravu jídla.

Pokoje s výhledem na pobřeží jsou zařízené v různých vybraných stylech od koloniálního až po současný.

Zájezd v detailech

Doprava

Letecky

Délka pobytu

7 nocí

Strava

Snídaně / Polopenze / All Inclusive

Počet golfů

5x golf

Hotel

Na východním pobřeží Lanzarote, v klidnější části letoviska Costa Teguise, 18 km od letiště. Vzdálenost od golfového hřiště: 4,5 km Golf Costa Teguise a 23 km od Golf Clubu Lanzarote. Pokoje s výhledem na pobřeží jsou zařízené v různých vybraných stylech od koloniálního až po současný. V bezprostřední blízkosti hotelu Gran Meliá Salinas naleznete menší nákupní centrum Las Chucharas, další obchodní centrum je na jedné z hlavních tříd Costa Teguise asi 7 min. od hotelu. Pokoje: 270, hotelový řetězec: Meliá Hotels & Resorts.

Luxusní hotel Gran Meliá Salinas má mramorovou, 6 konferenčních sálů s kapacitou do 500 osob, několik restaurací a barů, butiky, kadeřnictví, saunu a masáže, centrum zdraví a krásy, velkou zahradu s bazénem (v zimních měsících vyhřívaný) a sluneční terasou s lehátky a slunečníky, fitness centrum a tenisové kurty.

Standardní pokoj (49 m2) má klimatizaci je luxusně vybaven. Nabízí hostům televizi se satelitními programy, minibar, telefon, trezor, koupelnu s WC a balkon nebo terasu s výhledem na moře. Maximální obsazenost: 2 dospělé osoby a 1 dítě.

Junior suite (81 m2): vybavení shodné jako u standardního pokoje, ale ložnice a obývací prostor jsou propojeny v jednu místnost. Maximální obsazenost: 2 dospělé osoby a 2 děti.

Stravování

Jídlo si můžete vychutnat v jedné z 5 hotelových restaurací. Stolovat je možné uvnitř hotelu nebo venku a během živé kulinářské show, která doprovází večerní zábavu, můžete dokonce sledovat přípravu jídla.
All Inclusive: snídaně, oběd, večeře formou bufetu. Oběd může být servírovaný nebo formou bufetu. Výběr místních značek alkoholu a soft drinků od 10.30 do 23.00. Čaj a káva 16.30-17.30. Snack 10.30-13.00 a 15.30-17.30. Zákusky: 16.30-17.30, zmrzlina 10.30-13.00 a 15.30-17.30.

Sport a night life

Posilovna, 3 tenisové kurty, sportovní víceúčelové hřiště, bowling, šipky, kulečník, minigolf, pitch&putt, osmnáctijamkové hřiště Teguise Golf Club v blízkosti hotelu. Hotel bezprostředně sousedí z pláží, která je spojnicí mezi plážemi Las Cucharas a Los Charcos s bílým pískem.

Golfový resort

Hřiště Golf Costa Teguise leží na úpatí starého vulkánu v atraktivní prázdninové oblasti Costa Teguise. Návrh vytvořil architekt John Harris, který využil vulkanického podkladu krajiny a jednotlivé části hřiště umístil mezi rozličné lávové útvary. Hřiště se začalo stavět v roce 1978 a otevřeli jej v roce 1980. Tato jediná osmnáctka na ostrově Lanzarote na každého hráče zapůsobí barevným kontrastem mezi černočervenou lávou a zelení hracích ploch. Úžasný je i výhled na horský masív a na Atlantik. Hřiště je skutečnou oázou v nehostinné krajině – je osázené neskutečnými třemi tisíci palmami i množstvím kaktusů a fíkovníků. Zdejších osmnáct jamek už hostilo nejeden mezinárodní turnaj, ale potěšení ze hry nabízí jak pokročilým, tak začátečníkům. Členitost hřiště plného vulkanických útvarů vyžaduje soustředěnou a přesnou hru.
18 jamek, par 72
HCP 30/34
délka: 5 842 m

CENA GREEN FEE:
Plán Teguise18 jamek
01. 05. - 30. 09. 2014 55 euro
01. 10. - 30. 04. 2014 68 euro

9 jamek
01. 05. - 30. 09. 2014 41 euro
01. 10. - 30. 04. 2014 52 euro
restaurace
kavárna
bar
golfová škola
driving range
putting green
klubovna
šatny
golf shop
půjčovna holí
půjčovna vozíků
4 kurty na padel
ADRESA:
Avenida del Golf s/n, 35509 Costa Teguise
tel.: (0034) 928 590512
fax: (0034) 928 592337
E-mail: info@lanzarote-golf.com
www.lanzarote-golf.com

Seznam golfových hrist

Hřiště Lanzarote Golf bylo otevřeno jako druhé na ostrově Lanzarote v roce 2008. Na planině mezi Puerto del Carmen a Tias jej navrhl renomovaný americký architekt Ron Kirby, který plně využil původní ráz krajiny obklopené vulkány. S ohledem na životní prostředí vytvořil na přírodních svazích velmi zajímavé herní možnosti vulkanického terénu s písečnými bunkry a osázel je převážně endemickými rostlinami ostrova. Toto moderní hřiště nabízí jedinečné prostředí i prostor pro všechny úrovně golfu od amatérů až po profesionály s vysokým handicapem. Skládá se ze čtyř jamek par 3, čtyř jamek par 5 a deseti par 4. Při celé hře se hráčům naskýtá překrásný výhled na Atlantický oceán od hlavního města Arrecife až na ostrov Fuerteventura a Lobos.
18 jamek, par 72
HCP 28/36
délka: 6133 m
CENA GREEN FEE:
18 jamek
01. 05. - 31. 10. 2014 58 euro

9 jamek
01. 05. - 31. 10. 2014 35 euro
restaurace s barem
golfová škola
driving range
putting green
klubovna
šatny
golf shop
půjčovna holí
půjčovna ručních i elektrických vozíků
ADRESA:
Carretera del Puerto del Carmen - Tías s/n.
35510 Puerto del Camen
tel.: (0034) 928 945 090, 928 514 050
fax: (0034) 928 945 089
e-mail: recepcion@lanzarotegolfresort.com
www.lanzarotegolfresort.com

Lanzarote je nejseverněji a nejvýchodněji položený ostrov z celého kanárského souostroví. Silná sopečná činnost výrazně změnila jeho tvář. Například v národním přírodním parku Timanfaya si můžete prohlédnout lávové pole, které vzniklo při sopečných erupcích v letech 1730 – 1736. Průvodci Vám předvedou, že zdejší podzemí je stále ještě činné. I golfová turistika na Lanzarote využívá vulkanického terénu. Zatím jediné golfové hřiště na ostrově otevřeli na úpatí staré sopky v blízkosti turistického střediska Costa Teguise. Hráčům nabízí překrásné výhledy na Atlantský oceán i možnost poznat typickou ostrovní krajinu. Golfisté mohou na zdějších 18 jamkách hrát individuálně i ve skupinách, absolvovat školu golfu nebo jen posedět jako doprovod ve stylové restauraci El Palmeral na vulkanických terasách nad mořem. Neopakovatelnou krásu místní přírody potvrzuje i to, že se v roce 1993 celé Lanzarote stalo chráněnou přírodní rezervací UNESCO.

Cena za balíček od 17.890,- / osoba

Výše uvedená cena je pouze orientační. Cena zájezdu se mění v závislosti na těchto proměnných:

 • aktuální kurz cizí měny
 • vámi zvolený transfer (VIP transfer, pronájem auta na celý pobyt, minivan...)
 • vámi zvolený typ pokoje
 • vámi zvolený termín dovolené
 • počet osob (zaplatíte méně, sdílí-li auto a pokoj více osob)
 • cena letenky (mění se na denní bázi podle aktuální obsazenosti letu a ceny paliva)
 • speciální nabídky (hotel poskytne slevu při včasné rezervaci, dlouhém pobytu, nebo sezónní nabídky)

Každý z vás je originál, a každý má jinou představu o vysněné dovolené. My jsme tu od toho, abychom vám vaše představy splnili! Kontaktujte nás pomocí formuláře níže, nebo na email office@unitravelgroup.cz. My vaši zprávu uvidíme hned a obratem vás kontaktujeme.

Cena zahrnuje:

 • 7 nocí ubytování ve dvoulůžkovém pokoji
 • Snídaně
 • 5x golf (3x Costa Teguise, 2x Lanzarote)
 • Mísa s čerstvým ovocem v den příjezdu na pokoji
 • Dřívejší ubytování na pokoj v den příjezdu a pozdější odhlášení z pokoje v den odjezdu (dle obsazenosti)
 • Koktejl v den příjezdu na uvítanou
 • Zdarma vstup do fitness centra a na tenisové kurty
 • Zdarma vstup do casina
 • Zdarma Wifi a parkování

Cena nezahrnuje:

 • Zpáteční letenku (přímý let) z Prahy, Vídně, Drážďan, Mnichova, Norimberka. Cena: od 9.500,-Kč
 • Cestovní pojištění Nabídku letenky i pojištění Vám rádi zašleme.

Mapa pobytu

Kontaktujte specialistu

Martina Vachelová

Minulost nemůžeme ovládat, ale co můžeme ovládat, je to, kam se vydáme příště.

E-mail

martina@unitravelgroup.cz

Telefon

+420 723 808 452

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.