Evian Resort - Ženevské jezero

Francie / Lake Geneva

Destinace

Dovolená na břehu Ženevského jezera, nejen pro golfisty. Komplex obklopený přírodou, na jedné straně s Ženevským jezerem, a na druhé s Alpami. Na výběr ze 3 luxusních hotelů, a vlastní mistrovské golfové hřiště.

Jméno hotelu a stolní vody Evian není nijak náhodné. Do lahví slavná voda začala téct roku 1789, kdy objevil markýz de Lessert v alpském městečku Evian les Bains osvěžující chuť a ozdravující účinky pramene Chachat. První firma využívající místní minerální vodu byla založena v roce 1826. V Evianu les Bains vznikly první lázně a také náš hotel, který čeká na vaši návštěvu:-). Už tehdy si lidé všimli mimořádných vlastností alpské ledovcové vody z pramenů v Evianu. Její jedinečnost a prospěšnost pro zdraví a krásu pleti jsou dány neopakovatelnými podmínkami jejího vzniku.

Zájezd v detailech

Doprava

Letecky

Délka pobytu

libovolná délka pobytu

Strava

Snídaně / Polopenze

Počet golfů

libovolný počet golfů

Hotel

Evian resort je komplex 3 luxusních hotelů s golfovým hřištěm. Leží na okraji malebného lázeňského města Evian les Bains, na francouzském břehu Ženevského jezera. Skvělá dostupnost pouhých 45 km od letiště.

Hôtel Royal 5*

Hôtel Royal je luxusní pětihvězdičkový hotel, člen prestižních Leading Hotels of the World. Rozprostírá se v srdci 47 akrového parku, s majestátními horami v pozadí, a s krásnými výhledy na ženevské jezero. Vznikl v roce 1905, a od té doby se zde ubytovalo mnoho vlivných hostů, mezi nimi i anglický král Edward VII.

Hotel byl nedávno renovován s pomocí designera Francoise Champsaura, a architekta historických památek Françoise Châtillona. Renovace dodala hotelu moderní šmrnc, avšak s přísným zachováním historického dědictví hotelu a jeho původní historické atmosféry.

Ubytování se v hotelu dělí na tzv. Park view a Lake view část - podle toho, zda máte ze svého pokoje výhled do parku nebo na ženevské jezero. Park view část má na výběr 4 kategorie pokojů. Nejnižší z nich začíná na obytné ploše 30 m2, nejvyšší z nich je Suite s plochou 70 m2 a kapacitou až 4 osoby (2 dospělí + 2 děti). Lake view část nabízí 9 různých kategorií pokojů. Z toho 2 typy jsou pokoje buď 30 m2 (Séjour pokoje) nebo 47 m2 (Résidence pokoje). Zbylých 7 kategorií jsou Suite. Nejmenší Suite nabízí plochu 58 m2 (Rotonde Junior Suite). Větší jsou poté: Exclusive Junior Suite (64 m2), Belle Epoque Suite (94 m2), President Suite (99 m2), Exclusive President Suite (92 m2), a Edouard VII Suite (165 m2). Největší ze všech Suite je pak Royal Suite s plochou 207 m2.

Každý z pokojů a Suite je vybaven: vlastním balkonem nebo terasou (kromě pokojů na 5.patře a park view pokojů), vlastní koupelnou se sprchovým koutem (Suite mají navíc i vanu), fénem na vlasy, župany a přezůvkami, sejfem, minibarem, plazmovou televizí, telefonem. WiFi připojení na pokoji je vždy zdarma.

Více detailů o jednotlivých typech pokojů / Suite vám rádi sdělíme na vyžádání.

Hôtel Ermitage 4*

Hôtel Ermitage je velmi příjemný rodinný hotel s krásnými výhledy na lázeňské město Evian les Bains a Ženevské jezero. Design hotelu koresponduje s faktem, že jste zde obklopeni přírodou. Hotel má vlastní lázně Quatre Terres Spa a několik restaurací.

Historie hotelu sahá do počátku 20.století, a dodnes si zachovává svůj typický šarm. Hotel prošel kompletní rekonstrukcí v roce 2010, která byla vedena pařížským interiérovým designérem Patrickem Ribesem.

Díky své lokalitě v úzkém propojení s Ženevským jezerem a okolní přírodou, se vedení hotelu rozhodlo jít ekologickou cestou. V roce 2012 byly snahy oceněny a hotel získal známku Earth Check, což je ekologický certifikát v oboru cestovního ruchu.

Hotel se dělí na 2 části - South Facing a Lake View. Část South Facing nabízí 4 kategorie pokojů, z nichž nejnižší má kapacitu 2 osoby a plochu 17 m2. Vyšší kategorie mají plochu 25 m2 (Deluxe pokoj), 30 m2 (Privilége pokoj) a 35 m2 (Junior Suite). Část Lake view má také 4 kategorie pokojů. První z nich je Deluxe s plochou 25 m2, poté Family lake pokoj (30 m2), Castel lake (35 m2), a největší ze všech je Ermitage Suite s plochou 45 m2 a kapacitou 2 dospělí + 2 děti.

Vybavení pokojů: klimatizace, fén na vlasy, župany, přezůvky, plazmová televize, minibar, sejf, telefon. V koueplně je sprchový kout nebo vana. Na každém pokoji je WiFi zdarma, a některé pokoje je možné vzájemně propojit (pro rodiny s dětmi).

Více detailů o jednotlivých typech pokojů / Suite vám rádi sdělíme na vyžádání.

Le Manoir – pro golfisty!

Luxusní rezidence pocházející z počátku 20.století je rájem pro každého golfistu, leží totiž přímo u golfového hřiště. Rezidence také prošla nedávno kompletní rekonstrukcí.

Le Manoir du Golf není typický hotel, nicméně hosté mohou využívat všechny prostory a služby ostatních dvou hotelů v Evian resortu (dle podmínek).

Upozornění: v den příjezdu je možné se na váš pokoj ubytovat pouze mezi 15:00 a 20:00 hodinou.

Výhody:
* Výhodné ceny green fee
* Zdarma přístup do akademie Evian resortu
* Zdarma vstup do hotelu Ermitage a využívání jeho prostor a zařízení (tenisové kurty, bazény, posilovna...)
* Dětský klub pro vaše děti zdarma (kojenci za poplatek)
* Snídaně možné buď v rezidenci nebo v hotelových restauracích
* Využívání služeb restaurací v resortu Evian (za poplatek)
* Zdarma shuttle v rámci resortu Evian na jednotlivá místa (golf / ostatní hotely...), pouze přes den

Pokoje v rezidenci mají buď výhled na golfové hřiště, nebo na ženevské jezero. K dispozici je pouhých 7 pokojů / Suite s plochou od 20 do 94 m2. Vybavení: vlastní koupelna se sprchovým koutem a WC, fén na vlasy, HD plazmová televize, telefon, WiFi připojení zdarma, sejf, lednička, prostorné skříně. Některé pokoje jde vzájemně propojit (pro větší rodiny).

V Le Manoir není žádná restaurace, a není poskytována ani pokojová služba (donáška jídel na pokoj na objednání). Je možné dodat snídani na pokoj, je nutná rezervace den předem.

Sport a night life

Evian resort je přímo stvořen pro aktivní trávení vaší dovolené. Ať už toužíte po golfu, turistice, nebo návštěvě památek, přijdete si zde na své...

Golfový resort

EVIAN RESORT GOLF CLUB:

Mistrovské 18 jamkové hřiště nabízí jedinečné podmínky pro velmi kvalitní hru, a jako bonus nádherné výhledy na ženevské jezero a Alpy. Z hotelů Royal a Ermitage dojdete na hřiště za pár minut chůze. Rezidence Le Manoir leží přímo na hřišti.

Hřiště bylo kompletně renovováno v roce 2013. Má 18 jamek, par 72 (6 595 yardů). Řadí se k nejkrásnějším hřištím v Evropě.

Každý rok se zde koná slavný golfový turnaj Evian Championship (dříve Evian Masters). Turnaj je určen jen pro ženy, a na tomto místě se pořádá každý rok (v září) již od roku 1994.

Evian Resort Golf Club nabízí golfovou akademii, půjčovnu golfového vybavení, a veškeré další služby, které byste očekávali od prvotřídního mistrovského hřiště.

Ceník - cena na osobu se snídaní od:

Royal hotel 5* Ermitage hotel 4* Le Mansion
Cena na osobu na noc od (mimo sezónu): 6.860 Kč 5.040 Kč na vyžádání
Cena na osobu na noc od (hlavní sezóna): 8.540 Kč 6.440 Kč na vyžádání
Cena na osobu na noc od (TOP sezóna): 9.380 Kč 7.140 Kč na vyžádání
Příplatek za polopenzi (na osobu na den): 1.960 Kč 1.680 Kč na vyžádání

Speciální nabídka - 4 noci za cenu 3

Při rezervaci 3 nocí získáte čtvrtou noc zdarma.
Platné pro pobyty v termínech mezi 28.5. - 26.10.2016 (kromě 2.-9.7. / 6.-15.8. / 5.9.-5.10.).
Nabídka se nevztahuje na termíny mezi 5.6. - 10.7. v hotelu Ermitage.

V nabídce zahrnuto:
* zdarma tréninkové centrum golfové akademie
* 1 green fee na osobu za pobyt
* speciální golfový dárek na uvítanou po příjezdu

Prosím kontaktujte nás pro konkrétní nabídku ve vámi vybraném termínu. Rádi zašleme ceny s golfovými balíčky, a také ceny pro vyšší kategorie pokojů / Suite.

V ceně není zahrnuta letenka, cestovní pojištění a transfery. Na základě vašich požadavků vám zašleme cenu za celý balíček.

Mapa pobytu

Kontaktujte specialistu

Martina Vachelová

Minulost nemůžeme ovládat, ale co můžeme ovládat, je to, kam se vydáme příště.

E-mail

martina@unitravelgroup.cz

Telefon

+420 723 808 452

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.