Thracian Cliffs Golf & Beach Resort 5*

Bulharsko / Bulharsko

Destinace

Hledáte ráj na zemi? Tak to je právě tady. Krásná Agata pláž, výborná gastronomie v restauraci Geti pod taktovkou svého šefkuchaře a nádherné panoramatické výhledy - to je Thracian Cliffs resort. Nově postavený resort se soukromou pláží na pobřeží Černého moře, Thracian Cliffs nabízí luxusní ubytování a 18-ti jamkové golfové hřiště. Má rozsáhlé lázně a venkovní velký bazén. Pokoje mají balkony s panoramatickým výhledem na moře, apartmány jsou v Thracian Cliffs Golf Resort & Spa vybaveny funkčními kuchyní, prostorným obývacím pokojem a samostatnou ložnicí.

Hlavní restaurace v Marina Village nabízí rozmanité menu bulharské a Provençal jídel, a stánek s jídlem možnosti pro pobyt v přírodě od Deli jsou také k dispozici. Na Bendida pláži, v marockém stylu brasserie nabízí grilované pokrmy připravené na lávovými kameny.

Mezi oblíbené aktivity patří potápění, windsurfing nebo pěší turistiku v přirozeném prostředí. Zdobené starověké téma Thracian, on-site spa nabízí relaxační masáže, stejně jako obličeje a ošetření těla.

Zájezd v detailech

Doprava

Letecky

Délka pobytu

3, 5 a 7 nocí

Strava

Snídaně

Počet golfů

1x, 2x, 3x, 4x a 5x Golf

Hotel

Ubytovací kapacity jsou rozděleny do dvou vesniček rozdělených jezerem. Marina Village je vystavěna okolo pěkného náměstí, s obchody, restauracemi a kavárnami. Je zde 64 suite (apartmánů): 38 s jednou ložnicí, 18 se dvěma ložnicemi a 8 se třemi ložnicemi. Hillside Village leží 150 metrů nad mořem a nabízí díky tomu výhled na hřiště a na moře. Zde se nachází 87 apartmánů - 12 studií, 24 s jednou ložnicí, 45 se dvěma ložnicemi, 6 se třemi ložnicemi. Všechny apartmány jsou vybaveny koupelnou s vanou, sprchovým koutem a fénem na vlasy, klimatizací, LCD TV se satelitem, telefonem, Wifi připojením na internet a balkónem. Resort nabízí ubytování ve vilách a apartmánech, má 2 vlastní soukromé pláže s plážovým barem.

Stravování

Je možné objednat si pobyt pouze se snídaní či polopenzi. Hlavní restaurace v Marina Village nabízí rozmanité menu bulharských a Provencálských jídel. Je také možné vzít si jídlo sebou z restaurace Deli pro pobyt v přírodě (piknik). Brasserie na pláži Bendida, která je v marockém stylu nabízí grilované pokrmy připravené na lávových kamenech. Resort nabízí celkem 3 restaurace.

Sport a night life

Hosté mají k dispozici plně vybavené hotelové Spa, které se rozkládá na 460 m2 a nabízí široké množství lázeňských procedur a masáží podle thajských, indonéských, indických, japonských, tureckých a bulharských návodů. V resortu jsou dále 4 bazény, tenisové kurty, privátní pláž s lehátky, dětský herní klub a 18 jamkové hřiště navržené samotným Gary Playerem. Na pláži u hotelu je možné vyzkoušet vodní lyžování, parasailing, windsurfing, potápění, rybaření, beach volejbal a jízdu na kajaku.

Relaxace a zdraví

460m2 spa, ve kterém si můžete zajít na masáže, ošetření obličeje a manikúru. Objevte lázeňských zařízení:
Hammam, parní lázeň, ledovou komoru, jacuzzi, relaxační zónu, vlastní sluneční terasu s masážními salonky. Zacvičte si v modenírm fitness centru.

Golfový resort

THRACIAN CLIFFS

Pebble Beach Evropy!!
Pebble Beach Evropy a moje nejlepší hřiště jaké jsem kdy postavil, to říká autor Gary Player o tomto hřišti. Hřiště má ambice být jedním z TOP 3 resortů Evropy. Je to jediné hřiště na světě, kde hrajete všechny jamky s výhledem na moře. Obtížnost je skutečně extrémní a snad i proto nabízí 6 různých odpališť. Jsou zde jamky s převýšením 49 metrů. Je zde třípar, který má z mistrovských odpališť 249 metrů a odpalujete na grýn, který je na útesu 20 metrů pod vámi. Zážitek je odsud skutečně nezapomenutelný a nebudete litovat, že v oblasti jsou pouze tři hřiště. Thracian Cliffs je víc než pouhé hřiště. Je to idea absolutní herní golfové extáze převedená do praxe.

Seznam golfových hrist

BLACK SEA RAMA
Velmi kvalitní multifunkční golfový resort. Černomořské Panorama, zkráceně Black Sea Rama, tak zní název tohoto hřiště, otevřeného v roce 2006 a architektem je nikdo menší než Gary Player, stejně jako sousedního hřiště Thracian Cliffs, se kterým tvoří dvojici spektakulárních hřišť jaké najdete málokde na světě. Jedná se o mírně zvlněný links s výrazně modelovaným terénem. Hřiště se nachází na vrcholu útesu a z mnoha jamek je úchvatný pohled na moře. Nezapomenutelná jamka č. 18 je 209 metrový třípar hrajete přes rokli a pokud nedáte drajv 200 můžete se rozloučit s grýnem v regulaci. Po hřišti jsou rozesety drobné repliky římských ruin. Vodními překážkami jsou především 4 velká jezera a ve 3 z nich si můžete ulovit rybu nebo kraby a v restauraci vám je připraví k večeři.

LIGHTHOUSE GOLF COURSE
Příjemná osmnáctka rovněž z roku 2006 je ideální jako doplněk ke klenotům Black Sea Ramy a Thracian Cliffs s možností jednoduchého a levného bydlení v apartmánových bytech. Je to klasický links s vystříhanými rafy, a mírnou modulací v plochém terénu, takže svůj míč najdete téměř pokaždé. Hřiště vás příliš nepřekvapí (snad jen chybějícím značením vzdáleností), ale ani neurazí, stejně jako ostatní dvě v oblasti je ve velmi dobré kvalitě. Od jamky č. 7 se hřiště dostává k moři a s výhledy se stává příjemnějším a také o něco těžším. Jamka č. 10, pětipar vás vede podél jezera, které je připraveno pohltit každý váš mírný šlajs.

Cena za balíček od 12.200,- / osoba

Výše uvedená cena je pouze orientační. Cena zájezdu se mění v závislosti na těchto proměnných:

 • aktuální kurz cizí měny
 • vámi zvolený transfer (VIP transfer, pronájem auta na celý pobyt, minivan...)
 • vámi zvolený typ pokoje
 • vámi zvolený termín dovolené
 • počet osob (zaplatíte méně, sdílí-li auto a pokoj více osob)
 • cena letenky (mění se na denní bázi podle aktuální obsazenosti letu a ceny paliva)
 • speciální nabídky (hotel poskytne slevu při včasné rezervaci, dlouhém pobytu, nebo sezónní nabídky)

Každý z vás je originál, a každý má jinou představu o vysněné dovolené. My jsme tu od toho, abychom vám vaše představy splnili! Kontaktujte nás pomocí formuláře níže, nebo na email office@unitravelgroup.cz. My vaši zprávu uvidíme hned a obratem vás kontaktujeme.

Golfový balíček zahrnuje

 • 3 noci ubytování v jedno-ložnicové Suite (kapacita 2 osoby)
 • Snídani
 • zpáteční privátní letištní transfer (letiště - hotel - letiště)
 • zpáteční privátní golfové transfery (hotel - golf - hotel)
 • vstup na pláž Bendida včetně využití slunečníků, lehátek a plážových ručníků
 • vstup do bazénu
 • asistenční služba během pobytu
 • zákonné pojištění dle zákona č.159/1999 Sb.
 • 2x golf (1x Thracian Cliffs Golf, Gary Player + shared buggy + zdarma driving range s míčky. 1x Black Sea Rama Golf, Gary Player + pull trolley + zdarma driving range s míčky.)

V případě potřeby či přání může být každý golf nahrazen jednou procedurou v místním SPA centru.

Skupinová sleva

každý 10. golfista ve skupině je zdarma

Cena nezahrnuje

 • Zpáteční letenku přímým letem z Vídně (Vídeň - Varna - Vídeň). Orientační cena letenky na osobu: 9.500,- CZK
 • Cestovní pojištění, golfové pojištění a pojištění storna zájezdu (rádi na přání zajistíme)

Mapa pobytu

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.