Black Sea Rama Golf & Villas

Bulharsko / Bulharsko

Destinace

Black Sea Rama Golf & Villas u městečka Balčik. 35km od mezinárodního letiště Varna, je překrásné letovisko nabízející moderní elegantní ubytování v pohodlných, prostorných vilách s úžasným výhledem na moře a na pobřeží Černého moře.Největší atrakcí je první mistrovské 18tijamkové golfové hřiště v Bulharsku. Nabízí se tu možnost provozování dalších aktivit jako je tenis, cyklistika nebo dokonce myslivost. Resort také rájem rybářů. V jednom ze 4 rybníků jsou nasazeny různé druhy ryb jako kapr, candát štika, ale i krabi a další druhy ryb. Široká nabídka resortu zahrnuje také lázeňské centrum. Resort BlackSeaRama je vybudován ve stylu toskánských vil a je obklopen vinicemi. Navíc tu najdete restaurace a bistra s dokonalou atmosférou, kde budete moci ochutnat výborná jídla. Nedaleko jsou také nejznámější přímořská bulharská letoviska jako je St. Constantine a Elena, Zlaté Písky a Albena. Rezort BlackSeaRama je také ideální základnou pro výlety do okolí.

Zájezd v detailech

Doprava

Letecky

Délka pobytu

4 noci, 7 nocí

Strava

Snídaně / Polopenze

Počet golfů

3x Golf

Hotel

BlackSeaRama Golf & Villas nabízí svým hostům různé druhy ubytování pro uspokojení každého vkusu a osobního požadavku.Golfový areál Black Sea Rama se snadno vyhýbá nepříjemnému trendu v okolí golfových hřišť, a to je – zastavěnost. Je to rezidenční místo, které se skládá z jedno a dvoupodlažních vilek_ malé vesnice. To vytváří útulnou atmosféru s dech beroucím výhledem na Cape Kaliakra a na golfové hřiště. Všech sto luxusních vilek a apartmánů má pětihvězdičkové hotelové služby včetně bazénů.

Bell Tower Vily
Vily s obývacím prostorem mezi 120 a 190 m² jsou rozděleny do dvou pater spodní patro má vstup do zahrady a horní patro výhled na moře. Ubytování pro 4-6 osob (v závislosti na typu vily). Vily jsou vybaveny: klimatizací / topením, 2 koupelnami se sprchovým koutem nebo vanou, WC pro hosty, fénem, topení na ručníky, plně vybavenou kuchyní s mikrovlnou troubou, varnou deskou, nádobí, příbory, káva a čaje. Obývají pokoj s jídelnou, LCD TV + satelit, telefon, Krb (jen v některých vilách), zahradní nábytek, zabezpečovací systém, parkovací místa.
Služby ve vile: každodenní úklid, župan a kompletní sada toaletních potřeb , bezplatně káva, čas a voda ve vile, pokojová služba (room service) k dispozici, číšníci a kuchaři (k pronajmutí), prádelna s čistírnou, WiFi a kabelový internet, doručování pošty, nákupy a dodání potravin a nápojů do vily na objednávku.

INDIVIDUÁLNÍ VILY
Deluxe privátní Vily se nachází podél jižní ulice a jsou rozesety do tří řad: Cliff Top Sea Line, u golfového hřiště a u moře „Golf & Sea line“ a u jezera „Lake line“. Tyto vily uspokojí i velmi náročného hosta. Relaxace v kombinaci se soukromím, deluxe vily poskytují prostor a pohodlí.
4 Deluxe Private Villas s obytnou plochou 250m² a nádherným výhled z vrcholu útesu na moře z prvního patra. 10 Deluxe Private Villas Golf & Sea line s obytnou plochou 190 až 250 metrů čtverečních. 3 Deluxe Private Villas Golf & Lake line s obytnou plochou 200 m². Ubytování od 5 až do 8 osob. 3 nebo 4 + kk s převážně manželskou postelí. Soukromý bazén. Vily jsou vybaveny: klimatizací / topením, 2 koupelnami se sprchovým koutem nebo vanou, WC pro hosty, fénem, topení na ručníky, plně vybavenou kuchyní s mikrovlnou troubou, varnou deskou, nádobí, příbory, káva a čaje. Obývají pokoj s jídelnou, LCD TV + satelit, telefon, Krb (jen v některých vilách), zahradní nábytek, zabezpečovací systém, parkovací místa.
Služby ve vile: každodenní úklid, župan a kompletní sada toaletních potřeb , bezplatně káva, čas a voda ve vile, pokojová služba (room service) k dispozici, číšníci a kuchaři (k pronajmutí), prádelna s čistírnou, WiFi a kabelový internet, doručování pošty, nákupy a dodání potravin a nápojů do vily na objednávku.
Club Rezidence se nachází hned vedle klubovny. Studia Club Rezidence a apartmány nabízí svým hostům úžasný výhled na moře na jihu a výhled na green 9. Jamky a ze severu na je výhled na klubovnu BlackSeaRama. Všechny studia a apartmány jsou plně zařízené a vybavené.

Club Residence Studia a Apartmány:
Studia a apartmány s obývacím prostor 55 až 175 m². Jeden nebo dva pokoje s vlastní koupelnou pro každý pokoj. Výhled na moře z každého studia/ apartmá. Prostorné kryté terasy s nádherným výhledem na Cape Kaliakra záliv. Lobby bar s krbem, kulečníkem a poker stoly, venkovní bazén s lehátky, výtah, parkoviště, Wi-Fi připojení. Služby: každodenní úklid, župan a kompletní sada toaletních potřeb , bezplatně káva, čas a voda, pokojová služba (room service) k dispozici, číšníci a kuchaři (k pronajmutí), prádelna s čistírnou, doručování pošty, nákupy a dodání potravin a nápojů na objednávku.

Stravování

Gourmet restaurace - všechny pokrmy jsou pečlivě připravovány z organické sezónní zeleniny z naší Eco Garden. BlackSeaRamase Gourmet restaurace se nachází v klubovně. Nabízí jedinečný výhledem na moře. Klasická místní jídla v kombinaci se Středomořskou kuchyní. Vychutnejte si mezinárodní kuchyni očima našich šéfkuchaře Ivana Kirina a perfektní služby v této nedbale elegantní toskánské atmosféře. BlackSeaRama gurmánská restaurace nabízí sofistikované víno více než 150 značek, včetně vlastních odrůd bílé, červené a růžové víno vyráběné s vlastní vinice. Kapacita uvnitř 60 míst, terasa 20 míst. Pracovní doba: 17:00 – 24:00h.

Club House Bistro- je věnováno golfistům. Kombinující vybrané občerstvení a nápoje v útulné atmosféře. Vše na jídelním lístku stojí za ochutnávkou a dokonale ladí s nabídkou prémiových vín nebo jen si dát studené pivo po dobře zahraném kole. Zatímco jeden golfista využije nádherný výhled na moře z terasy bistra, další si může vychutnat nápoje a popovídat s ostatními golfisty. Kapacita uvnitř: 16, terasa: 50 míst. Kuchyně mezinárodní, bulharská, výběr sendvičových balíčků (služba take-away k dispozici). Podávání snídaní: 8:30 – 10:30h. Otevřeno: 11: 00 – 23:00.

Honesty bar - patří výhradně členům klubu a poskytuje intimní a relaxační atmosféru se sklenkou svého oblíbeného nápoje například při četbě zajímavé knihy nebo časopisu z klubové knihovničky. Člen může pozvat své hosty na obchodní setkání nebo jen na obdivování unikátních výhledů na moře z terasy baru. Míst uvnitř: 25, na terase: 25. Kuchyně: lehké občerstvení, vybrané speciální likéry a vína, doutníky. Otevírací doba: 11:00 – 23:00. Zavírací hodiny je možné flexibilně upravit.

Vinný sklípek - je vybudován ve stylu podzemní jeskyně nabízí prémiová vína a likéry ze všech regionů v Bulharsku. Toto místo je dokonale navrženo tak, aby byla zajištěn jedinečný pocit pro každého znalce vína aby si mohli doplnit chutě a vůně speciálně vybranými víny. Hlavní důraz je na vlastní místně vyráběné víno z vinic BlackSeaRamas. Více než 10 akrů pozemků kolem fairvejí jsou osázeny vybranými druhy vinných odrůd. Jistě uspokojí chuť i těch nejnáročnějších klientů. Vyberte si z přírodních ekologicky vyrobených bílých, růžových a červených vína BlackSeaRamase. Vinný sklep k dispozici pro ochutnávky vín a vinných večeře! Kapacita - 10 míst.

Eco garden - zdravě vypěstovaná zelenina a ovoce (bez postřiků) je určena výhradně na podávání hotelových hostům.

Sport a night life

Tenisový kurt, finská sauna, fitness centrum, golfové hřiště, dětské hřiště, kulečník, stolní tenis, knihovna, pěší turistika, gril, cyklistika, potápění, jízda na koni.

Relaxace a zdraví

Relaxační zóna před hrou či po hře, výběr je na vás. Nachází se v klubovně. Z vířivky se můžete kochat výhledem na green 9.jamky nebo si zaplavat v krytém bazénu, který je celoroční. Finská sauna je Vám také k dispozici. Lehátka najdete v relaxační zóně stejně tak jako v šatnách osušky a prostěradla.

Golfový resort

BLACK SEA RAMA
Velmi kvalitní multifunkční golfový resort. Černomořské Panorama, zkráceně Black Sea Rama, tak zní název tohoto hřiště, otevřeného v roce 2006 a architektem je nikdo menší než Gary Player, stejně jako sousedního hřiště Thracian Cliffs, se kterým tvoří dvojici spektakulárních hřišť jaké najdete málokde na světě. Jedná se o mírně zvlněný links s výrazně modelovaným terénem. Hřiště se nachází na vrcholu útesu a z mnoha jamek je úchvatný pohled na moře. Nezapomenutelná jamka č. 18 je 209 metrový třípar hrajete přes rokli a pokud nedáte drajv 200 můžete se rozloučit s grýnem v regulaci. Po hřišti jsou rozesety drobné repliky římských ruin. Vodními překážkami jsou především 4 velká jezera a ve 3 z nich si můžete ulovit rybu nebo kraby a v restauraci vám je připraví k večeři.

Seznam golfových hrist

THRACIAN CLIFFS

Pebble Beach Evropy!!
Pebble Beach Evropy a moje nejlepší hřiště jaké jsem kdy postavil, to říká autor Gary Player o tomto hřišti. Hřiště má ambice být jedním z TOP 3 resortů Evropy. Je to jediné hřiště na světě, kde hrajete všechny jamky s výhledem na moře. Obtížnost je skutečně extrémní a snad i proto nabízí 6 různých odpališť. Jsou zde jamky s převýšením 49 metrů. Je zde třípar, který má z mistrovských odpališť 249 metrů a odpalujete na grýn, který je na útesu 20 metrů pod vámi. Zážitek je odsud skutečně nezapomenutelný a nebudete litovat, že v oblasti jsou pouze tři hřiště. Thracian Cliffs je víc než pouhé hřiště. Je to idea absolutní herní golfové extáze převedená do praxe.

LIGHTHOUSE GOLF COURSE

Příjemná osmnáctka rovněž z roku 2006 je ideální jako doplněk ke klenotům Black Sea Ramy a Thracian Cliffs s možností jednoduchého a levného bydlení v apartmánových bytech. Je to klasický links s vystříhanými rafy, a mírnou modulací v plochém terénu, takže svůj míč najdete téměř pokaždé. Hřiště vás příliš nepřekvapí (snad jen chybějícím značením vzdáleností), ale ani neurazí, stejně jako ostatní dvě v oblasti je ve velmi dobré kvalitě. Od jamky č. 7 se hřiště dostává k moři a s výhledy se stává příjemnějším a také o něco těžším. Jamka č. 10, pětipar vás vede podél jezera, které je připraveno pohltit každý váš mírný šlajs.

Ceník 2013 v CZK

Cena za osobu za balíček* duben, květen, říjen 2013 červen až září 2013 duben, květen, říjen 2013 červen až září 2013
Snídaně Snídaně Polopenze Polopenze
4 noci ve 2ložnicové vile 18.140,- 19.890,- 19.260,- 21.320,-
4 noci ve 3 a 4ložnicové vile 16.720,- 18.140,- 17.360,- 19.240,-
7 nocí ve 2ložnicové vile 22.790,- 25.140,- 31.190,- 33.390,-
7 nocí ve 3 a 4 ložnicové vile 20.890,- 22.790,- 28.320,- 30.390,-

GOLFOVÝ BALÍČEK ZAHRNUJE:
Předepsaný počet nocí ve 2, 3, 4 ložnicové vile se snídaní nebo polopenzí
Minerální voda, káva a čaj v každé vile
3x golf (1x BlackSeaRama, 1x Thracian Cliffs, 1x Lighthouse)
Zdarma driving range + míče na driving
Zdarma využití Spa a fitness centra: finské sauny, vnitřního bazénu, jacuzzi
Zdarma Wifi internet a parkování v areálu hotelu
Zpáteční privátní letištní transfer (letiště - hotel - letiště)
hlídané parkování v areálu hotelu zdarma
asistenční služba během pobytu
zákonné pojištění dle zákona č.159/199

Cena nezahrnuje:
Zpáteční letenku. Letenky zajistí naše cestovní kancelář pro odlety z Prahy, Mnichova, Drážďan, Vídně a Linze.
Přípplatek Club Residence: 95 EUR / osoba / pobyt
Salonek na letišti od: 690,-Kč
Vstup do salonku Crystal Lounge, Continental lounge včetně transferu či parkování
Cena balíčku nezahrnuje: cestovní pojištění, golfové pojištění a storno pojištění zájezdu, které Vám rádi na přání zajistíme. Našimi smluvním partnery jsou pojišťovny ERV a Mondial.

Mapa pobytu

Kontaktujte specialistu

Martina Vachelová

Minulost nemůžeme ovládat, ale co můžeme ovládat, je to, kam se vydáme příště.

E-mail

martina@unitravelgroup.cz

Telefon

+420 723 808 452

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.