Víkendový cyklobalíček na Moravě

Morava / Česká Republika

Pro teplé dny našeho jara, léta a podzimu, jsme pro vás připravili skvělou nabídku prodlouženého víkendu v přírodě.

Spojte dovolenou ve 4* hotelu s aktivní rekreací! Hotel je umístěn v Otrokovicích nedaleko Zlína. Tato lokalita je naprosto ideální pro cyklistiku. Nedávno zde bylo vybudováno hned několik cyklostezek, po kterých se můžete vypravit do nedaleké Kroměříže, Zlína, Uherského Hradiště, nebo se jen tak projet kolem Baťova kanálu. Trasy jsou naprosto nenáročné a jsou tak vhodné pro rekreační cyklisty a nebo rodiny s dětmi.

Pro milovníky náročnější cykloturistiky je zde připravena trasa do Chřibských vrchů, nebo cesta přes Hostýnské vrchy až na Lysou horu.

Zájezd v detailech

Doprava

Vlastní

Délka pobytu

2 noci

Strava

Polopenze

Cena

1.830 Kč

Informace o hotelu

1. den Hotel Atrium Otrokovice ****

Hotel Atrium **** se nachází v centru města Otrokovice, ve Zlínském kraji. Objekt je postaven v originálním architektonickém designu a je určen jak pro obchodní, tak turistickou klientelu, vč. rodin s dětmi.

Město Otrokovice se těší výborné dopravní dostupnosti jak autem, tak vlakem.

Hotel poskytuje svým hostům maximální pohodlí v komfortně zařízených pokojích ve třech hotelových patrech. Vybavení pokoje odpovídá standardům „first class“ (Wi-fi, TV/SAT, minibar, psací i konferenční stůl, šatní skříně a trezor).

Celková kapacita hotelu je 122 lůžek ve dvoulůžkových pokojích, apartmánech a bezbariérovém pokoji. Koupelna je samozřejmě nezbytnou součástí, je vybavená prostorným sprchovým koutem či vanou, toaletou, vysoušečem vlasů, zrcadlem vč. kosmetického zrcadla a odkládacími policemi.

2. den Stravování

V ceně balíčků je polopenze - snídaně formou bufetových stolů a 2-chodová večeře.

Součástí hotelu je moderní a plně klimatizovaná restaurace Colosseo, nesoucí jméno slavné římské arény, kterou celá stavba hotelu svým pojetím připomíná. V letních měsících doporučuje využít i prostory letní terasy a zahrádky pro večerní grilování, které pro Vás rádi uspořádáme. Celková kapacita restaurace je až 70 míst. V rámci větších rodinných akcí během víkendu je možné se dohodnout na pronájmu celé restaurace nebo na rezervaci stolu – slavnostní tabule.

Ceník pro termín mezi 15.4. - 31.10.

Cena pro jednu osobu včetně DPH: 1.830 Kč

  • Cena zájezdu zahrnuje:
  • Cena zájezdu nezahrnuje:

Cena pobytu v jednolůžkovém pokoji je 2.640 Kč za pobyt za osobu.

*Tato akce platí pro víkendové pobyty od pátku do neděle.
*Pobyty v týdnu jsou také možné (na vyžádání)
*Sleva pro skupiny nad 10 osob

Mapa pobytu

Kontaktujte specialistu

Martina Vachelova

Bla bla bla

E-mail

martina@unitravelgroup.cz

Telefon

+420723808452

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.