TAUERN SPA HOTEL - ZELL AM SEE, KAPRUN

Rakousko / Rakousko

Moderní wellness hotel v Kaprunu, v oblasti Zell am See. Kaprun je nejbližší ledovec z České republiky. Nejvyšší vrcholek dosahuje výšky 3.029 m.n.m. a je zárukou sněhu a lyžování po celý rok.

Hotel nabízí kapacitu 160 pokojů a Suite, a specializuje se na konferenční turistiku. Nabízí 4 konferenční místnosti s celkovou kapacitou až pro 240 osob, s denním světlem, a moderní konferenční technikou. K tomu 2 místnosti na konferenční občerstvení nebo recepce.
Vybavení konferenčních prostor:
klimatizace, telefon, internetové připojení, foyer, flipcharty, tabule, plátno, projektory…
V resortu najdete 5 restaurací.

Každý hotelový pokoj je moderně zařízen a má vlastní balkon s nádhernými výhledy. Potěší vás minibar, který je doplňován denně a konzumace je zdarma! Na pokoji najdete také čerstvé ovoce, měkké župany a kvalitní koupelnové doplňky.

Hotel vyniká svým SPA – termální lázně s 12 bazény a tobogánem. Na střeše hotelu je skleněný bazén s termální vodou o teplotě 34 – 36 °C, ze kterého můžete při koupeli pozorovat nádherné okolní vrcholky. K dispozici je několik venkovních a několik krytých bazénů. Chvíle odpočinku a relaxace vám přivodí některá z mnoha relaxačních zón, s nádhernými panoramatickými výhledy na hory. Naopak zasportovat můžete v hotelovém fitness centru.
Kromě toho zde najdete 13 různých saun a parních lázní. Vnitřní: finská sauna, bio sauna, parní lázeň, solná sauna. Venkovní: parní místnost, finská sauna, bio sauna, stove sauna, hot house sauna. Sauna pro plavky: parní lázeň, finská sauna, bio sauna. Chcete-li si ještě více odpočinout a zkrášlit, můžete zajít na masáž, speciální léčivou koupel, tělové zábaly a další procedury (za poplatek).

V ceně ubytování je zahrnuto:
- Snídaně formou bufetu
- Večeře formou 5 chodového menu nebo tematický bufet
- Konzumace z minibaru na pokoji zdarma (zásoba nápojů doplňována denně)
- Parkování zdarma v přízemních garážích
- Ovoce na pokoji
- Neomezený vstup do vodního a saunového světa

Zájezd v detailech

Doprava

Vlastní

Délka pobytu

4 dny

Strava

Polopenze

Cena

Cena od 17.910,- / osoba

1. den Příjezd

V odpoledních příjezd do hotelu, poté následuje ubytování a v 18:00 začíná slavnostní zahajovací večeře.

2. den Lyžování

Po snídani si půjdeme zalyžovat do lyžařského areálu Kitzsteinhorn. Odpoledne je věnované relaxaci v lázních. Večere formou 5 chodového menu.

3. den Lyžování

Po snídani si půjdeme zalyžovat do lyžařského areálu Kitzsteinhorn. Odpoledne je možnost využití SPA a lázeňských procedur v lázních. Večere formou 5 chodového menu.

4. den Odjezd

Nasnídáme se, odhlásíme z hotelu a vydáme se zpět do ČR.

Cena za balíček od 17.910,- / osoba

Cena pro jednu osobu včetně DPH: Cena od 17.910,- / osoba

  • Cena zájezdu zahrnuje:
  • Cena zájezdu nezahrnuje:

Mapa pobytu

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.