Meeting v Crowne Plaza Praha

Praha / Česká Republika

Hotel Crowne Plaza je ideálním místem pro uspořádání jakékoli firemní akce - od firemního večírku, obchodní porady, mezinárodního meetingu, gala večeře, až po konferenci pro několik set účastníků.

Je ideálně situován pouhých 15 minut jízdy od pražského letiště. K Pražskému hradu z hotelu dojdete pěšky za pouhých 30 minut. Z vyšších pater se na jedné straně nabízí výhled na pražskou zoo a na druhé straně na Pražský hrad či Petřín.

Hotel má celkový počet 254 pokojů. Na výběr máte z těchto pokojových kategorií: Standard pokoj, De Luxe, Superior, Executive a Suite. Všechny pokoje jsou klimatizované a naleznete zde satelitní televizor, žehličku s žehlícím prknem, soupravu na přípravu čaje, minibar, trezor, WiFi připojení zdarma a pracovní stůl. Ve vyšších pokojových kategoriích navíc také oddělenou místnost s posezením. Hotel má vlastní fitness centrum (vstup pro hotelové hosty zdarma).

KONFERENČNÍ A MEETINGOVÉ PROSTORY:
K dispozici je 16 meetingových sálů o různé velikosti (některé s možností vzájemného propojení).

Hlavní kongresový sál se nachází v přízemí hotelu a má kapacitu až 350 osob. K němu přiléhá salonek zvaný Galerie, který nabízí přímý vstup na rozlehlou venkovní terasu hotelu s hotelovou zahradou - což jistě potěší, hlavně v období teplých letních či jarních měsíců. Kongresový sál je vybaven profesionálním zázemím pro simultánní překlad.

Všechny meetingové místnosti disponují denním světlem, klimatizací, připojením k internetu a jsou bez sloupů. Hotel nabízí kvalitní technické zázemí jako například projektor, audio zařízení či hotelového technika, který vám bude k dispozici po celou dobu konání akce.

Zájezd v detailech

Doprava

N/A

Délka pobytu

1 denní i více-denní akce

Strava

Snídaně / Polopenze / Plná penze

Cena

Program akce vytvoříme na míru

1. den Naše služby

Zajistíme vám kompletně celou akci vč. pronájmu meetingových prostor, zajištění ubytování pro hosty a cateringu. Catering vám zajistíme v jakékoli požadované formě - od svačinových přestávek, bufetových stolů, slavnostních obědů, přípitků, až po gala večeře se zábavným programem.

Pro zahraniční hosty nabízíme vyřízení zpáteční letenky, letištního transferu či organizace výletů.

Rádi vám zašleme návrh rozpočtu upravený na míru podle vašich požadavků a představ

Cena pro jednu osobu včetně DPH:

  • Cena zájezdu zahrnuje:
  • Cena zájezdu nezahrnuje:

Mapa pobytu

Kontaktujte specialistu

Martina Vachelova

Bla bla bla

E-mail

martina@unitravelgroup.cz

Telefon

+420723808452

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.