Dakar v Čechách

Sedlčany / Česká Republika

Vyražte s KM Racingem za dobrodružstvím s Vašimi přáteli, rodinou, spolupracovníky, zaměstnanci, klienty nebo obchodními partnery na jedinečný adrenalinový zážitek. Zažijte jeden den v kůži závodníka rallye Dakar. O vše se postará profesionální závodní tým a jejich zkušení závodníci a několikanásobní účastníci rallye DAKAR. Postavíme Vám autentický dakarský bivak, kde zorganizujeme posezení a besedu s legendárními účastníky Dakaru a poskytneme veškerou techniku, kterou si sami vyzkoušíte.

Naučte se řídit závodní čtyřkolky a terénní vozy a užijte si neopakovatelný den plný zábavy a motorů. Tato akce Vám pomůže stmelit pracovní kolektiv, odměnit zaměstnance za vynikající výsledky, a tím je pozitivně motivovat k vyšším výkonům. Také zde můžete propagovat Vaši společnost. Nebo zde navážete neformální obchodní vztahy s Vašimi partnery či si upevníte vztahy s klíčovými klienty.

Akci Vám zabezpečíme na klíč, připravíme originální dárky a zajistíme foto a video záznam.

KM Racing je tým profesionálních závodníků, který vznikl v roce 2008 spojením kamionového Teamu Martina Macíka a motocyklového týmu Pavla Kubíčka.

KM Racing je nejúspěšnějším českým týmem ze všech dosavadních jihoamerických ročníků Rallye Dakar, když v roce 2009 dosáhl vítězství v kategorii quadů (své celkově páté) Josef Macháček (poslední neargentinský vítěz této kategorie) a v roce 2010 dosáhl Martin Macík 4. místa, nejlepšího českého výsledku v kategorii kamionů, který dodnes nebyl překonán.

Ukázka z jedné akce: http://www.youtube.com/watch?v=ob3zcaZoeKc

Zájezd v detailech

Doprava

Vlastní

Délka pobytu

1 den

Strava

Bez stravy

Cena

6.090,-

1. den

Akce se koná v motokrosovém areálu Sedlčanská kotlina (možnost uspořádat event i na jiném místě). Jde o celodenní akci – v dopoledních hodinách po Vašem příjezdu budete seznámeni s programem, zaškoleni a poučeni o bezpečnosti. Poté Vám představíme profesionální závodní tým KM Racing, který Vás bude celý den provázet a v zápětí Vám ukáže veškerou závodní techniku a zázemí bivaku. Účastníci budou rozděleni do několika skupin, které se budou střídat na jednotlivých stanovištích.

Stanoviště:

1. Dakarský závodní kamion Liaz race řízený pilotem + 2 spolujezdci
2. Závodní automobil Jeep CJ7, Legend řízený pilotem + 1 spolujezdec
3. Výuka jízdy na čtyřkolkách Yamaha – samostatné jízdy
4. Dakarská motorka a čtyřkolka značky Yamaha – pro zkušenější jezdce
5. Terénní vůz Toyota Hilux – samostatná jízda
6. Bivak - posezení a beseda s legendárními účastníky Dakaru

Na každém stanovišti Vám budou k dispozici členové týmu, kteří se postarají o Vaši bezpečnost.

Na místě je možné zajistit občerstvení podle Vašeho přání.

Celou akci bude moderovat Vlasta Korec a zúčastní se jí legendy tohoto sportu Josef Kalina (4x vítěz rallye DAKAR v kategorii kamion, 22-ti násobný účastník této soutěže) a Josef Macháček (5x vítěz rallye DAKAR v kategorii čtyřkolek, vítěz Master rallye).

Cena pro jednu osobu včetně DPH: 6.090,-

  • Cena zájezdu zahrnuje:
  • Cena zájezdu nezahrnuje:

Cena akce je 6.090,- na osobu včetně DPH při 100 osobách.

Akci lze upravit na míru Vašim potřebám a na libovolný počet osob, max. však 100 osob na den.

Mapa pobytu

Kontaktujte specialistu

Martina Vachelova

Bla bla bla

E-mail

martina@unitravelgroup.cz

Telefon

+420723808452

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.