Trou Aux Biches Resort & Spa

Mauritius / Mauritius

Destinace

Nově zrekonstruovaný, pětihvězdičkový resort Trou Aux Biches je jedním z nejromantičtějších míst na ostrově Mauritius. Je proto ideálním místem pro snovou svatbu nebo zamilované líbánky, ocení ho však i rodiny s dětmi. Může se pyšnit jednou z nejkrásnějších pláží umístěnou na severozápadě ostrova, jeho okolí pak nádherně doplňuje tropická vegetace. Unikátní atmosféru tvoří důraz kladený na přepych, eleganci, klid, soukromí a souznění s přírodou. Svoji pověst resort získal jak díky pohostinnosti a vřelosti personálu, tak díky té nejvyšší kvalitě služeb, které jsou zde nabízeny.

Na Mauritius nabízejí pravidelné spojení letecké společnosti Emirates (s přestupem v Dubaji) a Air Mauritius (s přestupem v Paříži).

NOVĚ NA OSTROV MAURITIUS LÉTAJÍ DALŠÍ 4 LETECKÉ SPOLEČNOSTI:
TURKISH AIRLINES - 3x týdně let s jedním přestupem v Istambulu (dále let pokračuje na Madagaskar, tudíž lze spojit s návštěvou tohoto krásného ostrova)
LUFTHANSA - let s jedním přestupem ve Frankfurtu
AUSTRIAN AIRLINES - noční přímí let z Vídně
EUROWINGS - noční let s jedním přestupem v Kolíně nad Rýnem (ve čtvrtek odpoledne odlet - v pátek ráno přílet)
Se vznikem nových leteckých spojení na ostrov Mauritius je očekáván pokles ceny za letenky.

Zájezd v detailech

Doprava

Letecky

Strava

Snídaně

Hotel

Dočasný domov naleznete v Suites ve stylu chaloupek rozestavěných do tvaru půlměsíce či prostornějších vilách usazených v tropické zeleni.

Z Junior Suites 63 m² a Tropical Junior Suites 70 m² si vychutnáte výhledy na bazén a zahradu, Tropical Junior Suite Plus 70 m² má navíc rozkládací sofa pro 3 osobu. Family Suites 94 m² se zase ideálně hodí pro rodiny s dětmi. Jen pár kroků od tyrkysového moře umístěné Beach Front Pool Suites 102 m² nabídnou vlastní bazén, který je chráněn zajímavou kamennou stěnou zajištující soukromí. Beach Front Senior Pool Suites 163 m² nacházející se v prvním patře Vás překvapí okouzlujícím pohledem na pláž a moře. Každý z nich má vlastní schodiště vedoucí k bazénu v přízemí a na pláž.

Dvouložnicové Pool Vily 246 m² a tříložnicové Pool Villy 290 m² představují symbol luxusu. Umístěné ve vlastní zahradě poskytují prostor pro barbecue přímo pod hvězdnou oblohou a prostorný bazén. K dispozici je na zavolání osobní komorník, který splní všechna přání a Vy si tak v klidu můžete užít všechny radosti Vaší dovolené.

Všechny Suites i vily jsou vybaveny klimatizací, stropním větrákem, soukromou koupelnou s vanou, sprchou a oddělenými toaletami, žehličkou a žehlicím prknem, sejfem, satelitní TV, WIFI připojením, minibarem,většina z nich má i venkovní sprchu pro příjemné svlažení.

Stravování

Resort nabízí šest rozmanitých druhů restaurací, v kterých je hlavní prioritou ta nejvyšší kvalita jídla, jakou na Mauritiu najdete. Užijte si chutí a vůní pocházejících z dalekých končin Asie, ale i od břehů Středozemního moře.
Hlavní restaurace L´Oasis umístěná na okraji bazénu s překrásným výhledem na moře nabídne lákavá mezinárodní jídla formou bufetu.

Prostorná La Caravelle, která se otevírá na terasu, Vám umožní sledovat, jak se přímo před Vašima očima připravují ty nejvybranější pochoutky. Blue Ginger odhalí taje thajské kuchyně promlouvající řečí klidného zenu. Velké arkádové okno vyjeví velkolepou podívanou na přípravu Vašeho jídla. Indická restaurace Mahiya přemění Vaši večeři ve velkolepou kulinářskou cestu za zvuků sitáru. Architektura i dekorace evokuje typický indický palác, přičemž po příchodu je ženám na čelo umístěn bindi-tradiční šperk, který je nedílnou součástí indické tradice.

Le Deck, jak již její jméno napovídá, je umístěna několik metrů od moře a občerstvíte se zde lehčími, čerstvě připravenými pokrmy. V elegantní Il Corallo s výhledem na pláž si užijete dostatek soukromí. Má vlastní vinný sklep, takže k italským specialitám budou skvělým doplňkem vybraná vína. Vítané občerstvení najdete ve dvou resortních barech, zábavu obstará živá hudba nebo tematické večery.

Plná penze plus obsahuje:

OBĚD - 2 chodové menu (hlavní jídlo + předkrm nebo dezert)
1 skleničku vína, piva nebo nealkoholického nápoje pro dospělou osobu
1/2 lahve minerální vody (perlivá nebo neperlivá) pro dospělou osobu
1 šálek espressa, kávy nebo čaje pro dospělou osobu
1 nealko nápoj pro dítě 0-17 let

VEČEŘE - bufet
1/2 lahve lokálního vína nebo 1 sklenici piva nebo 1 nealko nápoj pro dospělou osobu
1/2 lahve minerální vody (perlivá nebo neperlivá) pro dospělou osobu
1 šálek espressa, kávy nebo čaje pro dospělou osobu
1 nealko nápoj pro dítě 0-17 let

Sport a night life

V resortu se nebudete nudit ani Vy, ani Vaše děti. Ti mladší si užijí v Mini-Clubu, kde postaví hrady z písku, vypraví se za tajemnými poklady, naučí se základy vodního lyžování nebo se podívají do nedalekého akvária. Na starší dospívající čeká v Teens Clubu možnost poznat vrstevníky, najít si mezi nimi přátele a přitom se skvěle pobavit při filmových nocích či šnorchlování.

Pro dospělé hosty je připraven např. hlubokomořský rybolov, potápění, vodní lyžování, windsurfing, volejbal, tenis, jízda na kole či výlety na loďkách se skleněným dnem, kajacích, a šlapadlech. Pro Vaši skvělou kondici je k dispozici Sports Centre, kde si můžete zacvičit aerobic, zajít do fitness centra nebo si zajezdit na rotopedu.

Relaxace a zdraví

Prostorné Spa značky Clarins, které se rozprostírají na téměř 3 km² zajistí Vaši tělesnou i duševní pohodu. V klimatizovaných i venkovních kabinách a relaxačních prostorech doslova splynete s přírodou a necháte se unášet ptačím zpěvem a lehkým šuměním osvěžujícího vánku.

Cena za 1 noc od 4 760,- / osoba

Cena zahrnuje

  • 1 noc ubytování pro 1 osobu ve dvoulůžkovém pokoji
  • Zákonné pojištění dle zákona č. 159 / 1999 Sb.
  • Sestavíme vám podle vašeho výběru zájezd na libovolný počet nocí.

Na vyžádání lze připravit také s polopenzí.

Cena nezahrnuje

  • Zpáteční letenku
  • Zpáteční letištní transfer, služby delegáta a ostatní poplatky (orientační cena 1.700,-)
  • V ceně nejsou započítány speciální nabídky a slevy
  • Cestovní pojištění
  • Yu Lounge VIP služby (zařídíme na vyžádání) Po příletu: privátní transfer automobilem Porsche z letadla přímo do salonku, koktejl po příjezdu, zákaznické služby, imigrační oddělení, health centrum, vyzvednutí zavazadel conciergem, duty free shop s možností předem objednaného zboží. Před odletem: luxusní sprchy, plazmová televize s mezinárodními programy, WiFi, KISS POWER služba pro dobytí mobilních telefonů, noviny a časopisy, bufetové občerstvení s nápoji a vínem, duty free shop, check-in a ostatní povinnosti jsou zařizované conciergem, VIP odbavení, transfer ze salónku přímo do letadla automobilem Porsche. Pracovníci salónku vyřizují s leteckou společností případné zpoždění či zrušení letu.

Mapa pobytu

Kontaktujte specialistu

Martina Vachelova

Bla bla bla

E-mail

martina@unitravelgroup.cz

Telefon

+420723808452

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.