Velaa Private Island

Maledivy / Maledivy

Destinace

Velaa Private Island je luxusní resort určený pro tu nejnáročnější klientelu, která vyhledává nadstandardní servis a absolutní soukromí. Je postaven na nádherném panenském ostrůvku, který je veliký přibližně půl kilometru. Díky malému počtu vil nabízí absolutní soukromí a exkluzivitu. Hotel byl navržený českým architektem Petrem Kolářem. Snoubí se zde moderní design s tradičním maledivským stylem.

Tento unikátní resort je otevřen teprve od roku 2014 a byl navržen tak, abyste si mohli co nejvíce užít to nejkrásnější, co tato destinace nabízí - azurové nebe a tyrkysové laguny Indického oceánu . "Velaa" znamená v překladu "Želví ostrov". Své jméno dostal díky několika generacím želv, které sem každoročně přichází naklást vejce. Právě želvy byly inspirací pro design hotelu. Všudypřítomné želví motivy se zde snoubí s barvami a tvary želvího krunýře. Kromě toho vodní vily jsou rozestavěny tak, aby formovaly tvar želví hlavy, přičemž samotný ostrov tvoří její krunýř. Hotel je velmi ekologicky smýšlející a maximálně dbá na ochranu mořských želv.

Zájezd v detailech

Doprava

Letecky

Strava

Polopenze

Hotel

Velaa Private Island byl navržen s ohledem na maximální soukromí hotelových hostů. Celkem má 43 vil, každá samostatně stojící, s vlastním bazénem a obklopena bujnou zelení. Vily dokonale zapadají do místní exotické krajiny, při jejich stavbě byly použity výhradně přírodní materiály. Ke každé vile patří terasa s příjemným posezením a lehátky, speciálně navržena tak, aby nabízela pohodlný stín, povolila osvěžující vánek, nádherné výhledy a dokonalé splynutí s přírodou. To vše v absolutním soukromí, pryč od zraků ostatních.

Každá vila má k vlastního butlera, který je připraven splnit vám každé přání.

Hotel nabízí výběr z různých kategorií pokojů - od soukromých 1-ložnicových vil, až po 4-ložnicové rezidence. 18 z celkových 43 vil je postaveno nad oceánem na kůlech, spojených s pevninou dřevěným můstkem. Chcete-li ještě větší soukromí, je tu pro vás Romantic Pool Rezidence, která leží stranou od resortu a je k ní přístup pouze lodí.

Typy vil:

BEACH POOL VILA
V hotelu je celkem 9 těchto vil. Leží přímo u pláže, jsou 1-ložnicové a mají vlastní bazén. Mají vnitřní i venkovní koupelnu.

DELUXE BEACH POOL VILA
V hotelu je celkem 9 těchto vil. Vybavení mají stejné jako předchozí typ vily, navíc mají oddělený obývací pokoj.

BEACH POOL HOUSE
Celkem 7 domů, mají 2 ložnice a nacházejí se přímo na pláži. Jsou ideální volbou pro rodiny nebo party přátel. Mají 2 ložnice, obývací pokoj a jídelnu. Vnitřní a venkovní koupelna, terasa a vlastní bazén.

VELAA RESIDENCE
Celkem 2 rezidence. Jsou velmi prostorné, každá má 4 ložnice a může ubytovat až 10 osob! Takto prostorné vily jsou na Maledivách opravdovou raritou. Nabízí prostor o velikosti 1350 m2. Má 2 terasy, vlastní bazén, a zahradu. Přiléhá k ní vlastní privátní pláž. Rezidence má 2 patra a každá ze 4 ložnic má výhledy na oceán a pláž. K dispozici dále 2 jídelny, obývací pokoj, vlastní posilovna a spa místnost, venkovní posezení.

SUNRISE WATER POOL VILA (nadvodní vila na kůlech)
Celkem 8 vil, každá nabízí výhledy na nekonečný oceán a má vlastní bazén. Sestává z ložnice, obývacího pokoje, jídelny, koupelny a vlastní terasy s bazénem. V podlaze vily je skleněné okénko, kterým můžete pozorovat podmořský život.

SUNSET DELUXE WATER POOL VILA (nadvodní vila na kůlech)
Celkem 8 vil s výhledem na nekonečný oceán. Situovány na západě, takže zde můžete pozorovat nádherné západy slunce. Vybavení stejné jako u předchozího typu vily. Navíc zde najdete vlastní bar a lednici s výběrem vín.

OCEAN POOL HOUSE (nadvodní dům na kůlech)
Pouze 1 jednotka. Prestižní umístění na samém výběžku ostrova, má 2 ložnice, obývací pokoj, jídelnu, 2 koupelny, terasu a vlastní bazén.

ROMANTIC POOL RESIDENCE (nadvodní vila na kůlech)
Pouze 1 jednotka. Nachází se zcela stranou a je přístupná pouze lodí. Má 1 ložnici a je perfektní volbou pro zamilované páry na líbánkách. Po celou dobu máte k dispozici vlastního kuchaře a butlera, kteří jsou připraveni splnit všechna vaše přání. Ze všech pokojů vstupy na terasu. Rezidence má vířivku, bazén, jídelní altánek nad oceánem, vlastní posilovnu a spa místnost.

Stravování

Resort má v základní ceně ubytování standardně zahrnutou snídani. Nelze dokoupit polopenzi, plnou penzi ani all inclusive.

Speciální nabídka - POLOPENZE ZDARMA!!!!:
Na všechny pobyty od 20.5. do 15.10. platí speciální nabídka, v rámci které obdržíte k rezervaci polopenzi zdarma.
Polopenze platí pro stravování v restauraci Athiri. Večeře jsou formou 3 chodového menu á la carte (nelze vyměnit za oběd). Nápoje nejsou zahrnuty. Prémiová jídla (například humr, lanýže či kaviár) jsou za příplatek.
Večeři lze také vybrat v jiné restauraci - v tomto případě je uplatněn kredit ve výši 100 USD na osobu.
Stravování ve vile dle platného ceníku (nelze použít kredit 100 USD).

Hotelové restaurace

Hotelové restaurace jsou velmi kvalitní a stravování přináší opravdový kulinářský zážitek. Těšit se můžete na mistrovská díla připravená místní šéfkuchařkou - Adeline Grattard - držitelkou Michelinské hvězdy.
K DISPOZICI JSOU ZDE 3 RESTAURACE, 2 BARY A VINNÝ SKLÍPEK.

Aragu restaurace
Nachází se v nadvodním pavilonu a nabízí vytříbenou moderní kuchyni.

Cru bar
Bar přiléhající k restauraci Aragu, nabízí jedinečný výběr Šampaňského.

Tavaru restaurace a vinný sklep
Leží uprostřed ostrova v moderní charismatické stavbě, vystavěné jakoby do tvaru ptačího hnízda. Celá stavba je velmi vzdušná a zajímavá sama o sobě. Jídla jsou zde připravována formou "live cooking", přímo před zraky hostů. Rovněž se zde nachází úžasný vinný sklep, který skrývá ty největší vinné skvosty. Milovníci vína zde budou jako v ráji. Samotný vinný lístek má 30 stran!

Athiri restaurace
Restaurace Athiri leží přímo na pláži a nabízí celodenní stravování. V tradičních kamnech je připravována vynikající domácí pizza, kterou si nemůžete nechat ujít!

Avi bar
Příjemný bar u bazénu s uvolněnou atmosférou a nádhernými výhledy na moře. Servíruje lahodné koktejly a večer se tu o zábavu stará živá hudba či DJ.

Speciální příležitosti

Pro speciální příležitosti vám šéfkuchaři připraví výbornou večeři při svíčkách na vámi vybraném místě. Ať už na pláži, nadvodním pavilonu, uprostřed tropického porostu, ve vaší vile, nebo třeba na nedalekém opuštěném ostrůvku...

Sport a night life

Vodní sporty:

 • vodní skútry, vodní lyže
 • windsurfing, kite surf
 • plachetnice, katamarány
 • kajaky
 • stand up paddle, seabobs
 • potápění s přístrojem

Pozemní sporty:

 • posilovna
 • jóga
 • tenis, squash, stolní tenis
 • lezecká stěna
 • plážový volejbal, fotbalové hřiště

Relaxace a zdraví

Další aktivity:
K dispozici nejrůznější výlety (za potápěním, okružní lodní výlety, výlety za delfíny, pronájem lodi, rybaření...).
V hotelu je knihovna a luxusní butiky k nakupování.
Dokonalé relaxace a odpočinku dosáhnete v hotelovém SPA, které je umístěno v nadvodních pavilonech.

Golf:
Na ostrově je k dispozici vlastní 9 jamkové golfové hřiště a golfová akademie.

Speciální nabídka 20% SLEVA a polopenze zdarma

Cenu vám rádi zašleme na vyžádání dle zvolené délky pobytu a vybraného typu vily.

Mapa pobytu

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.