PER AQUUM Niyama Maledives

Maledivy / Maledivy

Destinace

NIYAMA je tropický ráj nabízející klidnou soukromou pláž, služby komorníka a bezplatné Wi-Fi dostupné v pokojích i ve všech ostatních prostorách. Hotel se může pochlubit nepřetržitě otevřeným wellness centrem a prvním podvodním nočním klubem na světě.
Hotel PER AQUUM Niyama poskytuje ubytování v prostorných moderně zařízených studiích umístěných přímo na pláži nebo vystupující nad křišťálově čistou lagunu. Součástí všech je TV s plochou 40palcovou obrazovkou a zahraničními TV programy, systém prostorového zvuku značky Bose i dobře zásobený minibar. K dispozici je také venkovní koupelna s vanou a relaxačními dešťovými sprchami. Ve střešním baru Fahrenheit s nádherným výhledem na západ slunce se konají živá vystoupení dýdžejů. Bar Sub Six se vyznačuje prosklenými stěnami umožňujícími pohled na podvodní mořský život, globální hudbou a širokým sortimentem nápojů.
Hotel PER AQUUM Niyama je vzdálený 40 minut letu hydroplánem od mezinárodního letiště Male.

Zájezd v detailech

Doprava

Letecky

Strava

All Inclusive

Hotel

Luxusní resort, pyšnící se několika unikáty, např. prvním podmořským klubem, restaurací a konferenčním sálem či dětským klubem pro děti mladší tří let. Vhodný pro náročnou klientelu s malými dětmi, se širokou škálou aktivit jak pro děti (ve věku od 1 do 12let), tak pro dospělé (music club, noční šnorchlování, tai - či, kurzy tance, golfový a fotbalový simulátor atd.)

TYPY POKOJŮ:
22 plážových studií, 20 plážových studií se bazénem, 22 vodních studií s bazénem, 14 deluxe vodních studií s bazénem, 4 plážové pavilony s bazénem, 2 vodní pavilony s bazénem, 2 ocean pavilony s bazénem.

Jeden z našich bestsellerů v destinaci Kudahuvadhoo!
Luxusní hotel PER AQUUM Niyama je tropický ráj nabízející klidnou soukromou pláž, služby komorníka a bezplatné Wi-Fi dostupné v pokojích i ve všech ostatních prostorách. Hotel se může pochlubit nepřetržitě otevřeným wellness centrem a prvním podvodním nočním klubem na světě.

Hotel PER AQUUM Niyama poskytuje ubytování v prostorných moderně zařízených studiích umístěných přímo na pláži nebo vystupující nad křišťálově čistou lagunu. Součástí všech je TV s plochou 40palcovou obrazovkou a zahraničními TV programy, systém prostorového zvuku značky Bose i dobře zásobený minibar. K dispozici je také venkovní koupelna s vanou a relaxačními dešťovými sprchami. Nechybí rychlovarná konvice, přezůvky ani bezplatné toaletní potřeby.

Hotel PER AQUUM Niyama je vzdálený 40 minut letu hydroplánem od mezinárodního letiště Male. Transfer hydroplánem je zahrnutý v ceně.

Maledivy jsou jedinečným dovolenkovým místem obdařeným stovkami úchvatných korálových ostrovů. Maledivské ostrovy jsou omývány tyrkysovým mořem, jenž nenaleznete nikde jinde na světě. Slunce, jemný bílý písek, kokosové palmy, pestře kvetoucí a krásně vonící květiny. Maledivy jsou samostatným státem, jehož 90% území je tvořeno vodou a pouhých 10% pevninou. Jedny z nejlepších podmínek pro potápění na světě jsou právě ty na Maledivách. Podmořský život je zde opravdu výjimečně bohatý a nedotčený. V maledivských vodách můžete vidět přes 700 nejrůznějších druhů ryb. Maledivy tvoří přes 1 190 korálových ostrůvků, ale pouhých 200 z nich je obydlených.

Stravování

Polopenze. Za příplatek je možná plná penze, na plnou penzi se nevztahuje sleva 40%.
V restauraci Edge, která vystupuje nad vodní hladinu a je přístupná člunem, se podávají čerstvé plody moře a prvotřídní vína. V plážové restauraci Epicure s proskleným vinným sklípkem lze vybírat z pokrmů mezinárodní kuchyně. K dispozici je také restaurace Tribal s jihoamerickým a africkým menu, kavárna Dune umístěná u bazénu a podnik The Deli prodávající jídla s sebou. Těšit se můžete i na asijské snídaně.

Sport a night life

Ve střešním baru Fahrenheit s nádherným výhledem na západ slunce se konají živá vystoupení dýdžejů. Bar Sub Six se vyznačuje prosklenými stěnami umožňujícími pohled na podvodní mořský život, globální hudbou a širokým sortimentem nápojů.

Relaxace a zdraví

Ve wellness centru Lime se provádějí relaxační masáže a různé kosmetické procedury. Komorníci pro vás mohou zajistit šnorchlování s průvodcem, vyjížďky na člunu při západu slunce i rybářské výlety. Přímo na místě můžete rovněž hrát nejnovější videohry, koupat se v hlavním bazénu, nebo cvičit v posilovně. Personál restaurace i wellness centra vám je plně k dispozici.

Cena za osobu včetně 40% slevy

28.5.-27.7. 28.7.-19.12. 20.12. - 26.12.
Beach studio 72.990,-Kč 76.490,-Kč 142.990,-Kč
Beach studio s bazénem 79.990,- 84.890,-Kč 169.000,-Kč

Cena na osobu zahrnuje:

  • Zpáteční letenku v economy class v nejnižším tarifu
  • 4 noci ubytování s 40% slevou (na vyžádání Vám pošleme kalkulaci na jakýkoliv počet nocí)
  • Přelet hydroplánem z Male na hotel a zpět
  • Polopenzi (40% sleva)

CENA NEZAHRNUJE:

-cestovní pojištění včetně storno pojištění: 878,-Kč (na vyžádání)
- prodloužení pobytu (na vyžádání)

Let na Maledivy trvá přibližně 10 hodin. V uvedené době nejsou započítány čekací doby na přestupech. Z Prahy v současné době nejsou provozovány žádné přímé lety na Maledivy.

Přímý let na Maledivy
Přímý let na Maledivy je možný z Mnichova, Frankfurtu, Düsseldorfu, Vídně nebo Londýna. Let trvá přibližně 10 hodin.

Let na Maledivy s přestupem
Většina letů z Prahy na Maledivy je s jedním přestupem. Z Prahy létá na Maledivy několik leteckých společností. Např. Emirates (přes Dubaj), Turkish airlines (přes Istanbul), Qatar airlines (přes Dóhá) nebo Swiss Air (přes Curych). Rozdíly jsou kromě ceny ve frekvenci letů v rámci týdne a v délce čekacích dob na přestupech.

Doporučujeme nákup letenek na Maledivy s dostatečným předstihem, protože levné letenky a letenky s krátkými čekacími dobami na přestupech jsou vyprodány nejdříve. Kontaktujte nás - najdeme vám nejvýhodnější letenky na Maledivy za nejnižší ceny.

Mapa pobytu

Kontaktujte specialistu

Martina Vachelová

Minulost nemůžeme ovládat, ale co můžeme ovládat, je to, kam se vydáme příště.

E-mail

martina@unitravelgroup.cz

Telefon

+420 723 808 452

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.