JUMEIRAH VITTAVELI MALDIVES

Maledivy / Maledivy

Destinace

Skvělý rezort, milý a ochotný personál, perfektní plážové vily, potápění bez nutnosti dlouhého cestování lodí, výborné jídlo, široká nabídka stravování, pětihvězdičkové potápěcí centrum, velký dětský klub a hezké vilky. 30% sleva a zdarma upgrade ze snídaně na polopenzi při rezervaci do 31.3.2017 platí pro pobyty od 1.3. do 30.4.2017.

Zájezd v detailech

Doprava

Letecky

Strava

Snídaně / Polopenze

Hotel

Jumeirah Vittaveli nabízí rozsáhlé volnočasové a wellness zázemí včetně 5hvězdičkového potápěčského centra PADI, wellness centra Talise Spa i fitness centra Talise Fitness. Wellness centrum Talise Spa je obklopené bujnými přírodními zahradami a poskytuje procedury v asijském stylu využívající přírodní a bio produkty.

Luxusní resort vhodný pro náročnou klientelu vyžadující klid a soukromí. Resort známé sítě Jumeirah otevřel tento resort na Maledivách v říjnu 2011. Je vybudován na ostrůvku zvaný Bolifushi, který se pyšní nádhernými plážemi. Zázemí pro děti formou dětského klubu a animačních programů, hlídání dětí, klub pro teenagery. Vittaveli Jumeirah nabízí 5hvězdičkové vily s otevřeným uspořádáním, díky kterému se můžete kochat krásným výhledem na moře a užívat si přitom chladný vánek. Všechny vily mají k dispozici také soukromý bazén a přímý vstup na pláž nebo k laguně. Nechybí ani bezplatné Wi-Fi. Rodinný rezort pro náročného klienta. Vittaveli Jumeirah odpovídá 6*.

Exkluzivní nabídkou rezortu Jumeirah Vittaveli je to, že vám zajistí 20minutovou dopravu luxusním motorizovaným katamaránem z mezinárodního letiště v Malé. Vzdálenost od letiště 15km.

TYPY POKOJŮ:
20 plážových vil, 16 plážových vil (západní strana), 8 plážových suitů- 2 ložnice, 23 vodních vil,16 vodních vil (západní strana) 7 vodních suite, 1 presidentská vodní vila

Stravování

Polopenze (zdarma upgrade ze snídaně, platí pro termín od 1.3. do 30.4.)
V restauraci Samsara můžete ochutnat široký výběr specialit asijské i maledivské kuchyně a v restauraci Fenesse si lze dopřát intimní večeři s výhledem na lagunu. Večerní koktejly pak nabízí Bar-Ee a Mu Beach Bar and Grill.

Sport a night life

V rezortu najdete rovněž dětský klub Kuda Koli Kid’s Klub, který patří k největším na Maledivách. Tento rezort dále nabízí šnorchlovací vybavení a nemotorizované vodní sporty zdarma.

Relaxace a zdraví

Pro své hosty poskytuje rezort také každodenní hodiny jógy a fitness i individuální wellness programy.

Cena na osobu ve dvoulůžkovém pokoji

1.-31.3.2017 1.-30.4.2017
Beach Villa with Pool Sun rise (plážová vila s bazénem) 89.990,-Kč 95.290,-Kč

Cena zahrnuje:

Zpáteční letenka Praha - Maledivy - Praha (s jedním přestupem v nejnižší třídě)
5 nocí ubytování plážové vile s bazénem (max. obsazenost 2 dospělí + 2 děti do 12ti let). Je možný libovolně dlouhý pobyt na vyžádání
Zpáteční transfer rychlolodí, Male - hotel - Male
Česky mluvící delegát na místě, asitence během pobytu
Uplatněné slevy:
Zdarma upgrade se snídaně na polopenzi
30% sleva na pobyt
20% sleva na SPA ošetření (masáže, kosmetika) při rezervaci předem
Zdarma nemotorizované vodní sporty
Až dvě děti do 12ti let obdrží zdarma ubytování, plnou penzi (dětské menu) + zdarma zpáteční transfer z Malé do hotelu rychlolodí, zdarma vstup do dětského klubu během celého pobytu

Cena nezahrnuje:

Business class letenku (cena na vyžádání)
Cestovní pojištění Allianz včetně storno pojištění: 878,-Kč na osobu
Výlety (objednávají se přímo na hotelu, na vyžádání zašleme seznam pořádaných výletů)
Sleva neplatí pro termín od 8. do 16.4.2017.

Mapa pobytu

Kontaktujte specialistu

Martina Vachelova

Bla bla bla

E-mail

martina@unitravelgroup.cz

Telefon

+420723808452

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.