JUMEIRAH VITTAVELI MALDIVES

Maledivy / Maledivy

Destinace

Skvělý rezort, milý a ochotný personál, perfektní plážové vily, potápění bez nutnosti dlouhého cestování lodí, výborné jídlo, široká nabídka stravování, pětihvězdičkové potápěcí centrum, velký dětský klub a hezké vilky. 30% sleva a zdarma upgrade ze snídaně na polopenzi při rezervaci do 31.3.2017 platí pro pobyty od 1.3. do 30.4.2017.

Zájezd v detailech

Doprava

Letecky

Strava

Snídaně / Polopenze

Hotel

Jumeirah Vittaveli nabízí rozsáhlé volnočasové a wellness zázemí včetně 5hvězdičkového potápěčského centra PADI, wellness centra Talise Spa i fitness centra Talise Fitness. Wellness centrum Talise Spa je obklopené bujnými přírodními zahradami a poskytuje procedury v asijském stylu využívající přírodní a bio produkty.

Luxusní resort vhodný pro náročnou klientelu vyžadující klid a soukromí. Resort známé sítě Jumeirah otevřel tento resort na Maledivách v říjnu 2011. Je vybudován na ostrůvku zvaný Bolifushi, který se pyšní nádhernými plážemi. Zázemí pro děti formou dětského klubu a animačních programů, hlídání dětí, klub pro teenagery. Vittaveli Jumeirah nabízí 5hvězdičkové vily s otevřeným uspořádáním, díky kterému se můžete kochat krásným výhledem na moře a užívat si přitom chladný vánek. Všechny vily mají k dispozici také soukromý bazén a přímý vstup na pláž nebo k laguně. Nechybí ani bezplatné Wi-Fi. Rodinný rezort pro náročného klienta. Vittaveli Jumeirah odpovídá 6*.

Exkluzivní nabídkou rezortu Jumeirah Vittaveli je to, že vám zajistí 20minutovou dopravu luxusním motorizovaným katamaránem z mezinárodního letiště v Malé. Vzdálenost od letiště 15km.

TYPY POKOJŮ:
20 plážových vil, 16 plážových vil (západní strana), 8 plážových suitů- 2 ložnice, 23 vodních vil,16 vodních vil (západní strana) 7 vodních suite, 1 presidentská vodní vila

Stravování

Polopenze (zdarma upgrade ze snídaně, platí pro termín od 1.3. do 30.4.)
V restauraci Samsara můžete ochutnat široký výběr specialit asijské i maledivské kuchyně a v restauraci Fenesse si lze dopřát intimní večeři s výhledem na lagunu. Večerní koktejly pak nabízí Bar-Ee a Mu Beach Bar and Grill.

Sport a night life

V rezortu najdete rovněž dětský klub Kuda Koli Kid’s Klub, který patří k největším na Maledivách. Tento rezort dále nabízí šnorchlovací vybavení a nemotorizované vodní sporty zdarma.

Relaxace a zdraví

Pro své hosty poskytuje rezort také každodenní hodiny jógy a fitness i individuální wellness programy.

Cena na osobu ve dvoulůžkovém pokoji

1.-31.3.2017 1.-30.4.2017
Beach Villa with Pool Sun rise (plážová vila s bazénem) 89.990,-Kč 95.290,-Kč

Cena zahrnuje:

Zpáteční letenka Praha - Maledivy - Praha (s jedním přestupem v nejnižší třídě)
5 nocí ubytování plážové vile s bazénem (max. obsazenost 2 dospělí + 2 děti do 12ti let). Je možný libovolně dlouhý pobyt na vyžádání
Zpáteční transfer rychlolodí, Male - hotel - Male
Česky mluvící delegát na místě, asitence během pobytu
Uplatněné slevy:
Zdarma upgrade se snídaně na polopenzi
30% sleva na pobyt
20% sleva na SPA ošetření (masáže, kosmetika) při rezervaci předem
Zdarma nemotorizované vodní sporty
Až dvě děti do 12ti let obdrží zdarma ubytování, plnou penzi (dětské menu) + zdarma zpáteční transfer z Malé do hotelu rychlolodí, zdarma vstup do dětského klubu během celého pobytu

Cena nezahrnuje:

Business class letenku (cena na vyžádání)
Cestovní pojištění Allianz včetně storno pojištění: 878,-Kč na osobu
Výlety (objednávají se přímo na hotelu, na vyžádání zašleme seznam pořádaných výletů)
Sleva neplatí pro termín od 8. do 16.4.2017.

Mapa pobytu

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.