Bathala Island Resort Maledivy

Maledivy / Maledivy

Destinace

Jsme potěšeni, že Vám můžeme nabídnout níže uvedenou speciální letní nabídku na letovisku Bathala Island Resort Maledivy. Cena od 2.300,-Kč za noc s plnou penzí platí pro pobyty do 31.10.2017.

Zájezd v detailech

Doprava

Letecky

Strava

All inclusive / Plná penze

Hotel

Bathala resort Maledivy se nachází na Ari Atolu. Resort je obklopený třpitící se bílou pláží a úžasným vlastním reefem - korálovým útesem, který nabízí krásný zážitek ze šnorchlování.

Bathala je rájem pro potápěče a vyznavače šnorchlování. Tento rezort se může pochlubit jedním z nejlepších útesů v oblasti navštěvované řadou vzrušujících mořských živočichů včetně žraloků šedých, žraloků nurse a mant. Existuje šest vstupních a výstupních míst pro přímý přístup z velkolepé pláže s bílým pískem. A co víc, je zde více než 50 míst pro potápění, které můžete prozkoumat. Začněte svůj den potápěním se šedými útesovými žraloky na korálovém útesu, prozkoumáním korálových jeskyní a převisů nebo s doprovodem při ranní vyjížďce lodí se skleněným dnem na fascinující thilu nebo vrak.

Pokud jste již certifikovaným potápěčem, přátelský tým Werner Lau Dive Center vás může vybavit vybavením a poté se můžete volně potápět s vaším kamarádem, nebo pokud jste nováček, můžete se naučit potápět s námi. Možná chcete rozšířit své zkušenosti, dovednosti a znalosti kurzem potápění, který vás přivede na další úroveň certifikace. Nabízíme komplexní nabídku kurzů SSI, CMAS a PADI pro všechny úrovně, od kurzů pro začátečníky až po úroveň master dive. Ať už je vaše úroveň dovedností a požadavků jakákoliv, má rezort Bathala k dispozici dostatek potápěčských zážitků každý den, které Vás budou bavit. Bathala také pořádá každodenní výlet lodí potápění na neuvěřitelná místa v okolí Ari Atoll.

Bathala je okouzlující a svěží tropický ostrov. Tento rustikální rezort se vrací do prvních dnů turistiky na Maledivách, kdy dobrodružní cestující mohli vychutnat přírodní krásy svého okolí bez touhy po nejmodernějších zařízeních. Dnes, jak to bylo tehdy, Bathala je eco rezort, který nabízí vynikající hodnotu za velmi dobré peníze.

Jednoduché vily se otevírají na bílou písečnou pláž s výhledem na tyrkysovou hladinu oceánu. Během několika vteřin můžete být v křišťálově čisté vodě obklopené kolárovými útesy, korálovými rybami, korálovými žraloky a želvami.

Stravování

Hlavní restaurací je okouzlující budova ve tvaru kokosu, která se nachází na jižní straně ostrova..

V hlavní restauraci můžete při snídani, obědu a večeři objevit řadu chutných mezinárodních bufetů. Tým šikovných a přátelských šéfkuchařů připravuje čerstvé kuchařské pokrmy a dokáže se přizpůsobit vašemu osobnímu vkusu.

Soukromý romantický oběd či večeře je k dispozici na vyžádání. Můžete si užít romantickou večeři nebo BBQ na pláži přímo pod hvězdami.

Sport a night life

Zatímco potápění je nejoblíbenější aktivitou na atolu Bathala, najdete zde také spoustu dalších aktivit a výletů na Maldivách. Mezi další aktivity patří volejbal, stolní tenis, šipky a stolní hry.

Kromě toho také Bathala nabízí řadu vzrušujících výletů, jako je noční rybolov, šnorchlování, návštěvy místních ostrovů, sledování delfínů, výlety na písečné pláže a nákupy v hlavním městě Male ".

Speciální letní nabídka

29.7. - 30.10.
Cena na osobu ve dvoulůžkovém pokoji s plnou penzí a rychlolodí 39.790,-
Cena na osobu ve dvoulůžkovém pokoji s all inclusive a rychlolodí 44.990,-
Cena na osobu ve dvoulůžkovém pokoji s plnou penzí a hydroplánem 46.690,-
Cena na osobu ve dvoulůžkovém pokoji s all inclusive a hydroplánem 49.890,-Kč
Cena za dítě s plnou penzí, rychlolodí 32.000,-Kč
Cena za dítě s all inclusive, rychlolodí 37.000,-Kč
Cena za dítě s plnou penzí, hydroplánem 38.590,-Kč
Cena za dítě s all inclusive, hydroplánem 43.590,-

Cena zahrnuje:

Zpáteční letenku Praha - Male - Praha
7 nocí pobytu s plnou penzí nebo all inclusive
Zpáteční transfer z Male na rezort Bathala rychlolodí nebo hydroplánem
Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku
Asistenční služby během pobytu

Cena nezahrnuje:

Cestovní pojištění včetně storno pojištění: 324,-Kč

Mapa pobytu

Kontaktujte specialistu

Martina Vachelova

Bla bla bla

E-mail

martina@unitravelgroup.cz

Telefon

+420723808452

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.