Constance Tsarabanjina resort

Madagaskar / Madagaskar

Destinace

Nádherné nedotčené pláže s bílým pískem, tropická bujná vegetace plná vzácných druhů rostlin i zvířat, křišťálově čisté laguny plné bohatého podmořského života a soukromý ostrůvek nabízející naprosté soukromí a klid... To vše najdete v Constance Tsarabanjina.

Nachází se na vlastním ostrůvku severně od ostrova Nosy Be (nedaleko severozápadního pobřeží Madagaskaru). Nejlépe se sem dostanete letecky, z Milána létá přímý let na Nosy Be 1x týdně s leteckou společností Meridiana. Z Nosy Be vás poté bude čekat osvěžující 1 - 1,5 hodinová plavba lodí. A že stojí za to!

Rádi vám pobyt zkombinujeme s poznáním Madagaskaru, který je rájem pro milovníky nedotčené přírody. Madagaskar je stále téměř nedotčen turismem, a můžete zde pozorovat obrovské množství endemických druhů rostlin i zvířat.

POČASÍ:
Teploty jsou v této oblasti Madagaskaru velmi vyrovnané po celý rok, pohybují se stále okolo 30 stupňů. Teplota vody se pohybuje mezi 26 - 29 stupni. Nejkrásnější počasí zde panuje od poloviny května do října, to zde minimálně prší a obloha bývá jasná. V listopadu poté začíná období dešťů a monzunů, které končí začátkem května.

Zájezd v detailech

Doprava

Letecky

Strava

All Inclusive

Hotel

Constance Tsarabanjina přímo dýchá tradiční madagaskarskou atmosférou, a možná si tu dokonce budete připadat jako z filmu Robinson Crusoe. Ubytování je totiž ve velmi přírodních ekologických vilách s doškovou střechou, obklopených bujnou zelení. Interiéry jsou zařízeny ve velmi autentickém a specifickém stylu, aby bylo dosaženo co největší spojení s přírodou.

V tomto hotelu zažijete unikátní souhru uvolněné přírodní atmosféry a autenticity, s luxusem a prvotřídními službami. Ve většině prostor můžete chodit jen tak naboso, a užívat si hřejivého písku na chodidlech. Velikou výhodou je program Crystal all inclusive, nemusíte se během svého pobytu o nic starat.

Vily:
Na ostrově najdete pouhých 25 vilek, které leží přímo u pláže. Pomyslně se dělí na North Beach vily (situované u severní pláže) a na South Beach vily (situované u jižní pláže). Všechny vily jsou však identické co se týče velikosti a vybavení. Nabízí prostor o velikosti 47 m2, a jsou vybaveny: stropním větrákem, klimatizací, minibarem, sejfem, kimonem. Vlastní koupelna má velmi zajímavou dešťovou sprchu utvořenou z kmene stromu, a vlastní toaletu. Součástí každé vily je vlastní terasa s lehátky. Kromě toho ke každé vile patří 2 lehátka a slunečník na pláži. Maximální kapacita vily jsou 2 dospělé osoby (popř. 1 dospělý a 1 dítě).

Restaurace a stravování:
V ceně ubytování je Crystal all inclusive balíček, zahrnuto máte tedy jak stravování, tak veškeré nápoje. Vzhledem k velikosti hotelu, je zde pouze 1 restaurace - Tsarabanjina Restaurant, která se nachází u pláže. Servíruje vynikající místní kuchyni bohatou na čerstvé ryby a mořské plody. Snídaně od 07:00, oběd 13:00 - 14:30 (snídaně i oběd formou bufetu). Večeře jsou servírované, 3 chodové menu (začínají od 20:00). Mezitím si zde můžete ještě vychutnat odpolední svačinku okolo 17:00. Vše je zahrnuto v Crystal all inclusive balíčku. Oblečení (dress code): ležérní, můžete sem bez bot, "písková podlaha".

Kromě toho je zde bar, který je otevřen nepřetržitě. Servíruje osvěžující koktejly a drinky, opět "písková podlaha" (tzn. není zde žádná podlaha, můžete chodit naboso).

Video:
Zde se můžete pokochat krásným videem: https://www.constancehotels.com/media/5004/constance_tsarabanjina_madagascar.mp4

Sport a night life

Resort je určen především pro milovníky klidu a soukromí. Na své si zde přijdou ti, kteří touží po odpočinkové dovolené na nádherné pláži a krásném koupání v moři (spolu s jedinečným podmořským životem).

Rádi vám pobyt zkombinujeme s poznáním krás Madagaskaru - vydejte se objevovat vzácné druhy lemurů a baobabů, a mnohem více! Madagaskar je země s nádhernou a výjimečnou přírodou, plná vzácných druhů rostlin a zvířat. Zároveň zde turismus stále není téměř rozvinut, a tak budete mít příležitost zažít autentickou atmosféru.

Cena za 1 noc od 7.150,- / osoba

Výše uvedená cena zahrnuje ubytování pro 1 osobu na 1 noc s all inclusive v období hlavní sezóny (kromě 16.7. - 31.8.). V ceně není zahrnuta letenka, doprava lodí z letiště v Nosy Be (lze i helikoptérou), a cestovní pojištění.

Jelikož má resort pouze 25 vil, je nutné rezervovat s velikým předstihem, o pobyt zde je veliký zájem!

Výše uvedená cena je pouze orientační. Cena zájezdu se mění v závislosti na těchto proměnných:

  • aktuální kurz cizí měny
  • vámi zvolený transfer (VIP transfer, pronájem auta na celý pobyt, minivan...)
  • vámi zvolený typ pokoje
  • vámi zvolený termín dovolené
  • počet osob (zaplatíte méně, sdílí-li auto a pokoj více osob)
  • cena letenky (mění se na denní bázi podle aktuální obsazenosti letu a ceny paliva)
  • speciální nabídky (hotel poskytne slevu při včasné rezervaci, dlouhém pobytu, nebo sezónní nabídky)

Každý z vás je originál, a každý má jinou představu o vysněné dovolené. My jsme tu od toho, abychom vám vaše představy splnili! Kontaktujte nás pomocí formuláře níže, nebo na email office@unitravelgroup.cz. My vaši zprávu uvidíme hned a obratem vás kontaktujeme.

Mapa pobytu

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.