Paradisus Varadero

Kuba / Varadero

Destinace

Pětihvězdičkový hotel Paradisus Varadero s nabídkou Ultra All inclusive se nachází na jedné z nejkrásnějších pláží Varadera a je obklopen bujnou tropickou zelení. Ekologicky přátelský resort, který je součástí rezervace Varadero nabízí eleganci, pohodlí a soukromí pro rodiny s dětmi, zamilované dvojice, golfisty i hosty hledající skvělé wellness a Spa. Letiště je odsud vzdáleno pouhých 20 km.

Zájezd v detailech

Doprava

Letecky

Strava

All Inclusive

Hotel

Ubytování je zajištěno v 510 komfortních a prostorných Suites a vilách.
344 Junior Suites 40 m² nabídne prosvětlené pokoje v prvním a druhém patře s výhledem do zahrady nebo na oceán. Harmonicky zde splynete s přírodou a užijete si výhled na oceán. Zároveň máte garantovanou možnost rezervace v a la carte restauracích a po příjezdu uvítací balíček Pack Clubamigos.
6 elegantních Deluxe Ocean View Suite 80 m² je unikátních velikostí, pohodlím i moderním designem. Po příjezdu Vás čeká osobní komorník, láhev šampaňského, 1 golfový Green Feee zdarma a rezervace na potápěcí lekce bez omezení ponorů.
48 okouzlujících Master Junior Suite Royal Service 83 m² potěší nádherným výhledem na okolí, vanou s hydromasáží, balinéskou postelí na terase, sluneční sprchou a CD a DVD přehrávačem. 26 Master Junior Suite Ocan View Royal Service umístěných v přízemí a vyšších patrech nabídne stejné pohodlí a vybavení, jen s výhledem na oceán.
Všechny vily a Suites jsou vybaveny klimatizací, terasou či balkonem, minibarem, satelitní TV, fénem, sadou na přípravu čaje a kávy, sejfem, polštářovým menu a neustále čerstvou vodou na pokoji. Na požádání je možnost přistýlky.
Všichni hosté pokojů s Royal Service a Garden vil mají neomezený přístup na golfové hřiště.

Typy pokojů:
- Junior Suite s výhledem na moře (kapacita 3 osoby nebo 2 osoby a 2 děti)
- Master Junior Suite (kapacita 2 osoby)
- Master Junior Suite s výhledem na moře (kapacita 2 osoby)

Stravování

Labužníci budou spokojeni v sedmi resortních restauracích.
Ara s konceptem all inclusive bufetové restaurace nabídne kubánskou i mezinárodní kuchyni a ta nejlepší vína. Bella Mar je a la carte restaurace s nabídkou mezinárodních dobrůtek, přístupná jen pro hosty ubytované v pokojích s Royal Service. Na pláži umístěná Chiringuito "Siboney" servíruje grilované mořské plody, zatímco v Las Brazas si pochutnáte na těch nejlepších plátcích masech. Japonská Sakura má i sushi bar, kde hosté ochutnají saké a canapé.
Stella di Mare potěší delikatesní středozemní kuchyní, zatímco v romantické Turey si při svitu svíček a hudbě houslí pochutnáte na mezinárodních pokrmech.
Na skleničku vína, piva, pravého kubánského rumu nebo ovocné koktejly zaskočte do některého ze šesti barů.

Sport a night life

Resort nabízí pro své hosty neuvěřitelně rozmanitou nabídku pozemních i vodních sportů. Vyzkoušejte basketbal, aerobic, šachy, billiard, šipky, plážový fotbal, mini bowling, petanque, ping pong, tenis, lukostřelbu volejbal, plážový volejbal, jógu či meditace. K dispozici jsou také trekingové, joggingové a cyklistické trasy. Mezi oblíbené vodní sporty v resortu patří
vodní aerobic, vodní basketbal, vodní kola, pólo, plavba na kanoích, katamaránech, kajacích, jízda na šlapadlech, dále šnorchlování či windsurfing. Také se můžete zúčastnit rozmanitých kurzů, např. vaření, tance, španělštiny či tenisu.
V resortu se nachází butik s řemeslnými výrobky i dárkovými předměty pro Vaše blízké z cest, autopůjčovna a business centrum.

Relaxace a zdraví

YHI Spa & Fitness jsou lázně umístěné mezi bujnou vegetací a nekonečným oceánem. Najdete zde čtyři pohodlné kabinky a 2 prostorné Suites pro masáže jak párů, tak jednotlivců. Dále si užijte saunu, parní místnost, koupel pro unavené nohy, salon krásy, tělocvičnu, balinéskou sprchu a relaxační terasu. Kubánské vůně zcela omámí Vaše smysly a speciální terapie a masáže zrelaxují tělo i duši.
Večer se pobavte ve Fun Pub Areito, kde protančíte noci za rytmu divoké kubánské i jiné hudby.
Pro milovníky lenošení je připraven rekreační bazén o rozloze 2400 m², plavce potěší další bazén určený speciálně pro ně. Kromě možnosti koupání a opalování u bazénů je zde 1,5 km dlouhá pláž Varadero.

Cena za 1 noc od 4.010,- / osoba

Výše uvedená cena je pouze orientační. Cena zájezdu se mění v závislosti na těchto proměnných:

 • aktuální kurz cizí měny
 • vámi zvolený transfer (VIP transfer, pronájem auta na celý pobyt, minivan...)
 • vámi zvolený typ pokoje
 • vámi zvolený termín dovolené
 • počet osob (zaplatíte méně, sdílí-li auto a pokoj více osob)
 • cena letenky (mění se na denní bázi podle aktuální obsazenosti letu a ceny paliva)
 • speciální nabídky (hotel poskytne slevu při včasné rezervaci, dlouhém pobytu, nebo sezónní nabídky)

Každý z vás je originál, a každý má jinou představu o vysněné dovolené. My jsme tu od toho, abychom vám vaše představy splnili! Kontaktujte nás pomocí formuláře níže, nebo na email office@unitravelgroup.cz. My vaši zprávu uvidíme hned a obratem vás kontaktujeme.

Cena zahrnuje

 • ubytování pro 1 osobu na 1 noc v Junior Suite
 • all inclusive

Cena nezahrnuje

 • zpáteční letenku
 • zpáteční transfer z letiště do hotelu (bude přičten k celkové ceně zájezdu)
 • cestovní pojištění vč. pojištění storna zájezdu

Mapa pobytu

Kontaktujte specialistu

Martina Vachelova

Bla bla bla

E-mail

martina@unitravelgroup.cz

Telefon

+420723808452

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.