Paradisus Princesa del Mar Resort & Spa

Kuba / Varadero

Destinace

Luxusní pětihvězdičkový resort Paradisus Princesa del Mar Resort & Spa leží přímo na krásné pláži Varadero a zažijete zde skutečný odpočinek bez kompromisů. Resort poskytuje program Ultra All inclusive, nepřijímá děti do 18 let a neposkytuje přistýlky. Vaše snová kubánská dovolená plná relaxace a klidu může začít. Letiště ve Varadero je vzdáleno asi 10 minut cesty.

Zájezd v detailech

Doprava

Letecky

Strava

All Inclusive

Hotel

Celkem 434 Suites poskytne dočasný sladký domov pro dvojice hledající prostor, vzdušnost a pohodlí.
218 Junior Suite 43 m² umístěných v prvním a druhém patře poskytne výhled do zahrady nebo na bazén, zatímco 115 Junior Suite Superior 43 m² ve druhém patře je s výhledem na oceán nebo bazén. Z 27 Junior Suite Ocean View 43 m² se též pokocháte výhledem na nekonečně modrou nádheru. 8 Suite Deluxe 69 m² v přízemí nabídne hydromasážní sprchu, jacuzzi, VIP minibar, dle obsazenosti i možnost pozdního check outu, při příjezdu na Vás bude čekat láhev šampaňského a ovoce.
16 Deluxe Romance Suite 69 m² na nejvyšším patře věnuje maximální pozornost romantickým detailům, které potěší zamilované dvojice. Také na Vás při příjezdu čeká láhev šampaňského a ovoce. 8 Suite Royal Service 69 m² s výhledem do zahrady poskytne speciální výhody služby Royal Service. Užijete si neomezeného golfu, možnosti pozdního checkoutu, přednosti při rezervaci SPA procedur a potápění, americké snídaně na pokoj, osobních služeb komorníka a uvítacího drinku složeného z tříletého kubánského rumu a kávy. 16 Suite Ocean View 69 m² potěší výhledem na oceán. 8 elegantních Luxury Suite Royal Service m² nabídne whirlpool, venkovní jacuzzi na balkóně a výhled do zahrady, zatímco
16 Luxury Suite Ocean View Royal Service 69 m² na devátém patře výhled na oceán.
Vrcholem přepychu a luxusu jsou jedinečné prezidentské vily s barem naplněným prémiovými značkami, houpací sítí na terase, soukromou zahradou, jacuzzi, službami osobního komorníka, garantovanými rezervacemi, soukromým transferem a večeří z humrů a garnátů v a la restauraci. Užijte si dosud nevídané zážitky.
Všechny Suites jsou vybaveny klimatizací, koupelnovými přípravky, balkonem nebo terasa, sejfem, menu polštářů, minibarem, CD a DVD přehrávačem, satelitní TV a fénem.
Všichni hosté ubytované v Suites s Royal Service mají zajištěn neomezený golf.
Kapacita všech pokojů jsou 2 dospělé osoby.

Typy pokojů:
- Junior Suite s výhledem na moře
- Suite DELUXE
- Junior Suite Royal Service
- Junior Suite s výhledem na moře Royal Service
- Junior Suite Garden-Swim-Up Pool
- Suite Royal Service

Stravování

Nádherné kulinářské zážitky si odnesete z osmi restaurací, pěti barů a jedné kavárny.
Restaurace Bamboo Vás potěší exotickou chutí orientálních pokrmů, zatímco japonská Sakura nabídne to nejlepší ze země vycházejícího slunce. Firenze servíruje italské dobrůtky a bufetová restaurace Gran Terraza Vás potěší kubánskými specialitami. Hill Top Hideway s mezinárodní nabídkou pokrmů je určena pouze pro hosty s Royal Service. Marseille se specializuje na francouzskou kuchyni, v Port Royal at Beach Grill se občerstvíte grilovaným masem a saláty, zatímco v tropických keřích umístěné Rock House si pochutnáte na karibských lahůdkách. V noci se zajděte pobavit do disko nočního klubu Captain Morgan.

Sport a night life

V resortu je připravena široká nabídka aktivit, mezi nimi také kola, aerobic, billiard, ping pong, tenis, volejbal, plážový volejbal, vodní kola či plavba na katamaránech nebo plachetnicích. Pro milovníky vodních radovánek a plavání je připraven bazén se třemi sekcemi a krásná pláž Varadero.
Součástí resortu je také tělocvična se saunou a parní lázní, dále také plně vybavené Spa, mini market a butiky. Samozřejmostí je možnost exkurzí na zajímavá místa Kuby.

Cena za 1 noc od 3.780,- / osoba

Výše uvedená cena je pouze orientační. Cena zájezdu se mění v závislosti na těchto proměnných:

 • aktuální kurz cizí měny
 • vámi zvolený transfer (VIP transfer, pronájem auta na celý pobyt, minivan...)
 • vámi zvolený typ pokoje
 • vámi zvolený termín dovolené
 • počet osob (zaplatíte méně, sdílí-li auto a pokoj více osob)
 • cena letenky (mění se na denní bázi podle aktuální obsazenosti letu a ceny paliva)
 • speciální nabídky (hotel poskytne slevu při včasné rezervaci, dlouhém pobytu, nebo sezónní nabídky)

Každý z vás je originál, a každý má jinou představu o vysněné dovolené. My jsme tu od toho, abychom vám vaše představy splnili! Kontaktujte nás pomocí formuláře níže, nebo na email office@unitravelgroup.cz. My vaši zprávu uvidíme hned a obratem vás kontaktujeme.

Cena zahrnuje

 • ubytování pro 1 osobu na 1 noc v Junior Suite
 • all inclusive

Cena nezahrnuje

 • zpáteční letenku
 • zpáteční transfer z letiště do hotelu (bude připočten k celkové ceně zájezdu)
 • cestovní pojištění vč. storno pojištění zájezdu

*Tento resort je určen pouze pro dospělé osoby, děti nejsou akceptovány.

Mapa pobytu

Kontaktujte specialistu

Martina Vachelova

Bla bla bla

E-mail

martina@unitravelgroup.cz

Telefon

+420723808452

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.