Half Moon Golf & Spa Resort

Jamajka / Jamajka

Destinace

Jamajka je ostrovní stát ležící ve střední Americe, Velkých Antilách, omýván Karibským mořem. Je největším anglicky mluvícím ostrovem v Karibiku a má 3 kraje: Cornwall, Middlesex a Surrey. Tyto kraje jsou dále rozděleny na okrsky a ten nejmenší ze 14 - Kingston je zároveň hlavním městem.

Jamajka má bohatou historii. Od objevení v roce 1494, přes kolonizace až po získání nezávislosti, které se podařilo roku 1962. Mimo Kryštofa Kolombuse a rastafariánství je známá díky sprinterovi Usianovi Boltovi, který drží 3 běžecké světové rekordy.

Kromě tabáku, rumu a nádherných pláží, zde můžete obdivovat také místní přírodu. Za zmínku stojí Národní park Blue and John Crow Mountains (BJCMNP) - je největším národním parkem na ostrově a od letošního roku je zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO. Je situován na východním cípu Jamajky, má rozlohu 486 km² a představuje necelých 4,5 % povrchu Jamajky.

Zájezd v detailech

Doprava

Letecky

Strava

Snídaně

Hotel

Hotel se nachází na severním pobřeží ostrova přímo uprostřed soukromého pozemku. Objevujte krásné zahrady a přírodní rezervaci v divočině. Všech 197 pokojů a Suite roztroušených v bílých domečkách, a 31 vilek leží blízko soukromé pláže, která je 2 kilometry dlouhá a je jednou z nejoblíbenějších na Jamajce. V resortu je 6 příjemných restaurací, 18 jamkové golfové hřiště, 13 tenisových kurtů, připravena je i zábava pro děti a mnoho vodních i pozemních aktivit, které najdete u půvabné soukromé laguny s delfíny.

Ať už cestujete sami, ve dvou, s rodinou, přáteli, nebo s někým jiným hotel Half Moon vám nabídne přesně to, co potřebujete. V pokojích se prolíná starý světový šarm spolu s dnešním moderním stylem luxusu. Všechny ložnice, Suite a vily jsou nekuřácké a mají vlastní balkón, nebo terasu.

Vybírat můžete celkem ze 2 typů klasických pokojů, 5 typů Suite, dále jsou v nabídce domečky (west cottage) a vily.

Stravování

Jíst v Half Moon je cesta za kulinářským průzkumem těch nejrůznějších dobrot. Místní talentovaný tým uznávaných kuchařů v čele s vynikajícím šéfkuchařem Giorgiem Rusconi dodává svým zaměstnancům inspiraci z hojnosti zdejšího vypěstovaného ovoce a zeleniny v kombinaci s příchutí Jamajky a světového repertoáru.

K dispozici je na výběr buď polopenze, plná penze nebo all inclusive (tzv. Half Moon plan). All inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře v jakékoli hotelové restauraci a neomezenou konzumaci nápojů (alko, nealko a místní rozlévané víno). Hosté se zakoupeným all inclusive mají slevu ve výši 20 USD na vína z vinného lístku.
Všechny restaurace jsou nekuřácké.

Restaurace a bary:
- Sugar Mill, Seagrape Terrace, Il Giardino, Pepperpot, Beach Barbecue, Mystic India
- Lester's Bar, Cedar Bar, Oleander Bar, Hibiscus Swim-up Pool Bar, 19th Hole Bar

Sport a night life

 • Jízda na koni - Equestrian Centre
 • 18 jamkové mistrovské golfové hřiště
 • Plavání s delfíny v soukromé laguněSwimming with dolphins in the private Dolphin Lagoon
 • Spinning Studio
 • 13 osvětlených tenisových kurtů
 • 4 kurty na squash
 • Motorizované a nemotorizované vodní sporty
 • Kroket, šachy, jóga
 • Pro děti: Anancy Children’s Village, Hype Zone
 • Camp Half Moon
 • Zdarma shuttle do exklusivního nákupního centra Rose Hall

Relaxace a zdraví

Fern Tree Spa

Zapomeňte na starosti a okolní svět. Užijte si péči ve Fern Tree Spa, které jsou bezvadným útočištěm pro mysl i tělo. Ochotný personál se vám bude plně věnovat a poskytne vám nejrůznější jamajská ošetření a nabídne velký výběr z wellness vybavení.

Za zmínku stojí zahrady, které obklopují celý lázeňský areál. Najdete zde několik ovocných stromů - Otaheiti Apple, June Plum, Sour Sop, Sweet Sop, grep a Naseberry. Mezi nimi jsou zasazeny ananasy, zázvor, nové koření, šalvěj a levandule. Všechny jsou využívány pro výrobu ošetřujících přípravků.

Cenu vám rádi připravíme na vyžádání

Mapa pobytu

Kontaktujte specialistu

Martina Vachelová

Minulost nemůžeme ovládat, ale co můžeme ovládat, je to, kam se vydáme příště.

E-mail

martina@unitravelgroup.cz

Telefon

+420 723 808 452

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.