Le Meridien, Tahiti

Francouzská Polynésie / Tahiti

Destinace

Nově zrekonstruovaný a velmi autentický resort Le Meridien se nachází na jedné z nejkrásnějších písečných pláží na Tahiti. Perfektně zapadá do okolní tropické zahrady, která je zároveň i botanickou zahradou s více než 300 druhy rostlin, kde můžete nejen odpočívat, ale také se dozvědět mnoho zajímavého o polynéské flóře. Stylovou a relaxovanou atmosféru doplňuje bazén s písečným dnem, který je unikátem svého druhu v celém Jižním Pacifiku. Resort Le meridien se nachází jen zhruba 10 minut cesty od letiště Faa'a International Airport of Tahiti a 15 minut od hlavního města Papeete.

Zájezd v detailech

Doprava

Letecky

Strava

Snídaně

Hotel

Sladký domov Vám poskytne celkem 138 pokojů a Suites, které nabídnou výhled na modravou lagunu, hluboký oceán, bujné zahrady či sesterský ostrov Moorea. Všechny druhy luxusního ubytování jsou vybaveny klimatizací, minibarem, sadou na přípravu čaje a kávy, sejfem, LCD TV, WIFI, i-Pod připojením a koupelnou s oddělenou vanou a sprchou.
Pokoje Garden View, Deluxe Ocean View a Panoramic View (v nejvyšším patře) o rozloze 48 m2 využívají teplé barvy, přírodní materiály a tradiční nábytek, aby tak vytvořily typickou polynéskou atmosféru.
Exkluzivní Overwater Bungalow - nadvodní bungalovy 56 m2 s doškovými střechami se majestátně tyčí nad vodní hladinou a poskytují velmi moderní, ale stále ještě tradiční způsob ubytování. V bungalovech najdete romantickou postel s nebesy, přilehlou šatnu, dřevěnou podlahu a terasu s přímým vstupem do vody. Uchvátí Vás výhled na korálovou zahradu a barevný mořský život.
Junior Suites 84 m2, které jsou kombinací luxusu a tradice, jsou ideálně umístěny v centrální části resortu a nabízí výhled do exotické zahrady a na křišťálovou lagunu. Vybavení navíc zahrnuje Illy espreso machine, 2 LCD TV a prostornou terasu.
Senior Suites 131 m2 poskytují dramatické pohledy na lagunu a ostrov Moorea, vybavení navíc jako u Junior Suites.
Velmi prostorná Presidential Suite 179 m2 se nachází v horním podlaží a najdete zde vybavenou terasu, ložnici, šatnu a oddělený obývací pokoj.

Typy pokojů:
- Panoramic Ocean Front pokoj
- Junior Suite
- Senior Suite
- Presidential Suite
- Overwater Bungalow

Stravování

Resort se plně věnuje také kulinářským zážitkům svých hostů. Le Carré je gurmánská restaurace s chutnou a kreativní kuchyní, kterou navíc doplňuje velký výběr vín, čarokrásný výhled na sesterský ostrov Moorea a příjemná hudba vln a zpěvu tropických ptáků.
Open air restaurace La Plantation s výhledem na jezírko plné kaprů nabízí variaci polynéských a mezinárodních specialit. Několikrát týdně se zde konají tematické večeře formou bufetu, v pátek si zde můžete užít taneční show a během víkendu živou zábavu.
Pro ověžení zavítejte do dvou barů resortu. Exotické koktejly u svitu svíček si vychutnejte v L´Astrolabe baru, který je designován ve světlých odstínech a přírodním dřevu. U bazénu pak oceníte Le Pool Bar s osvěžujícími drinky, chutnými snacky a výtečnou zmrzlinou.

Plná penze v hotelu
- plná penze zahrnuje: snídani formou bufetu, 2-chodový oběd a 3-chodovou večeři
*nápoje nejsou zahrnuty

All inclusive v hotelu
- all inclusive program zahrnuje: snídani formou bufetu, 2-chodový oběd, 3-chodovou večeři, nápoje během jídel (vodu, nealkoholické drinky, místní pivo a domácí víno) a neomezeně během celého dne na baru - vodu, nealkoholické nápoje a pivo. Nezahrnuje jídla na pokoj a minibar.

Sport a night life

V resortu se nachází také L ´Atelier, kde se nejen můžete pokochat díly místních umělců, ale můžete je také pozorovat přímo u práce - a prožít tak jedinečný okamžik, kdy vzniká nové umělecké dílo. Velmi oblíbené jsou také lekce vaření s šéfkuchařem Sebastienem Philizotem.
Ve volném čase zdarma vyzkoušejte šnorchlování, kajaky, kanoe, jógu, stolní tenis, plážový volejbal či tenis. Velkým dobrodružstvím jistě bude potápění, 4x4 safari, pozorování delfínů skotačících u pobřeží, hlubokomořské rybaření, plavba za západem slunce či surfování. Pro milovníky koupání se kromě bělostné pláže přímo u resortu nabízí také možnost koupání na pláži Point Venus s černým pískem. Resort nabízí také mnoho zajímavých exkurzí do okolí, okouzlující je pohled na Tahiti z ptačí perspektivy při letu helikoptérou. Milovníci historii ocení exkurzi s průvodcem po hlavním městě Tahiti – Papeete, kde navštívíte místní trh, muzea, botanické zahrady a galerie.
Resort je ideální také pro rodiny s dětmi, k dispozici je možnost babysittingu.

Cena za 1 noc od 5.340,- / osoba

Výše uvedená cena je pouze orientační. Cena zájezdu se mění v závislosti na těchto proměnných:

 • aktuální kurz cizí měny
 • vámi zvolený typ pokoje
 • vámi zvolený termín dovolené
 • počet osob (zaplatíte méně, sdílí-li pokoj více osob)
 • cena letenky (mění se na denní bázi podle aktuální obsazenosti letu a ceny paliva)
 • speciální nabídky (hotel poskytne slevu při včasné rezervaci, dlouhém pobytu, nebo sezónní nabídky)

Každý z vás je originál, a každý má jinou představu o vysněné dovolené. My jsme tu od toho, abychom vám vaše představy splnili! Kontaktujte nás pomocí formuláře níže, nebo na email office@unitravelgroup.cz. My vaši zprávu uvidíme hned a obratem vás kontaktujeme.

Cena zahrnuje

 • ubytování v Garden pokoji pro 1 osobu na jednu noc
 • snídani

Cena nezahrnuje

 • zpáteční letenku
 • transfer z letiště do hotelu a zpět (cena bude přidána k celkové částce za ubytování)
 • cestovní pojištění vč. pojištění storna zájezdu

Mapa pobytu

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.