Intercontinental Resort, Tahiti

Francouzská Polynésie / Tahiti

Destinace

Intercontinental Tahiti je jedním z nejkrásnějších resortů, kde můžete strávit dovolenou Vašich snů. Ostrov Tahiti je největším z polynéských ostrovů a otvírá bránu k poznání dalších zajímavých míst v Polynésii. Resort je uhnízděn v těsné blízkosti laguny v květinové zahradě o rozloze 12 hektarů a nachází se jen pět minut cesty od letiště Tahiti-Faa´a Airport. Nádherným zakončením každého dne Vaší dovolené budou nádherné výhledy na ohnivý západ slunce za vrcholky hor sousedního ostrova Moorea.

Zájezd v detailech

Doprava

Letecky

Strava

Snídaně

Hotel

Ubytovat se můžete v celkem 257 pokojích a bungalovech, které nabídnou klimatizaci, TV s plochou obrazovkou, sejf, lednici, sadu na přípravu čaje a kávy, fén, terasu nebo soukromý balkon a koupelnu s vanou a sprchou.
Základní kategorií je 18 Standard pokojů s postelí o velikosti King a dřevěnou podlahou. Výhled do pestrobarevní zahrady nebo na tyrkysovou lagunu poskytne 62 Garden View a 85 Lagoon View pokojů o rozloze 34 m². 60 prostorných Panoramic View pokojů 47 m² v hlavní budově Vás okouzlí výhledem na celé širé okolí.
Nadvodní bungalovy jsou postaveny na kůlech přímo nad vodní hladinou a velmi se podobají tradičním polynéským domům. Jedná se o nejromantičtější a nejintimnější místa, odkud je přímý vstup do tyrkysové laguny. Na výběr je 16 Motu Overwater Bungalov 46 m² postavených okolo vlastního malého ostrůvku či 14 Lagoon Overwater Bungalov 50 m².
Jedna prostorná Panoramic Suite 75 m² umístěná v hlavní budově hotelu představuje naprostý luxus. Najdete zde ložnici, koupelnu, obývací pokoj, bar a terasu, z které Vás ohromí okouzlující výhled na celý hotel, lagunu a sesterský ostrov Moorea. V klidu a soukromí Motu Owervatar Villy 93 m² se budete cítit jako jediní lidé na světě. Jedná se o ideální volbu pro zamilované dvojice.

Typ ubytování
- Garden View pokoj
- Lagoon View pokoj
- Panoramic View pokoj
- Panoramic Suite
- Motu Overwater Bungalow
- Lagoon Overwater Junior Suite Bungalow
- Motu Overwater Junior Suite Villa

Stravování

Hlavní restaurace Te Tiare umístěna v srdci resortu Vás přiláká otevřenou kuchyní, kde na vlastní oči uvidíte přípravu lehkých snacků, zdravých salátů, rybích specialit i vybraných mas z Nového Zélandu. Třikrát do týdne Vás pobaví tematické večery s ukázkou unikátních tahitských tanců.
Na odloučeném konci resortu je nad vodní hladinou vystavěna elegantní Le Lotus , která si Vás získá svou romantickou atmosférou doprovázenou jemnými tóny piana. Gurmánská jídla inspirovaná jídelníčkem francouzské restaurace L'Auber ge de l'Il, která byla ohodnocena prestižním oceněním Michaelin, doplní vybraná vína původem ze stejné země.
V Tiki Baru si při západu slunce za vrcholky ostrova Moorea vychutnáte exotický drink podávaný v ananasu nebo kokosové schránce. Lobby Bar otevřený celou noc pak uspokojí všechna Vaše přání. K relaxaci využijte Lotus bazén o rozloze 800 m² s písčitým dnem, plovoucím barem a jacuzzi anebo větší bazén 1200 m² s vodopádem a jacuzzi, který se nachází blízko restaurace Te Tiare.

Polopenze v hotelu
- polopenze zahrnuje: snídani formou bufetu a 3 chodovou večeři
*nápoje nejsou zahrnuty

Plná penze v hotelu
- plná penze zahrnuje: snídani formou bufetu, 2 chodový oběd a 3 chodovou večeři
*nápoje nejsou zahrnuty

Sport a night life

Ze sportů, které resort nabízí, jistě vyzkoušejte, tenis, jogging, volejbal či vodní sporty z nabídky Bathys Diving centra v srdci hotelu, jako je šnorchlování, kajaky, vodní lyže, hloubkové potápění, aqua gymnastika či hlubokomořský rybolov. Velkým zážitkem jistě bude plavba za západem slunce, pozorování delfínů či let helikoptérou nad okolními ostrovy. Unikátní atrakcí resortu je přírodní lagunárium, které je domovem více než 200 druhů korálů, mušlí a ryb různých velikostí i tvarů. Dvakrát denně zde zažijete krmení papouščích ryb rejnoků i žraloků křídlatých.

Prozkoumejte také kulturní bohatství Polynésie, zkušení řemeslníci, kteří barví oděvy - parea, pletou košíky nebo vyrábí věnce z mušlí a květin, se Vám představí při ukázkách tradičních řemesel. Jedinečné suvenýry z cest si můžete nakoupit ve dvou resortních buticích nebo na barevném a rušném trhu v nedalekém městě Papeete.

Relaxace a zdraví

Naprostou relaxaci a uvolnění těla i mysli zažijete v Deep Nature Spa značky Algotherm, které se nachází v rozkvetlé zahradě poblíž laguny. Čeká na vás parní lázeň, dešťová sprcha, osvěžující bazének, čajový koutek, moderní fitness a hlavně pozorná péče profesionálů, kteří se postarají o vyplnění každého Vašeho přání.

Cena za 1 noc od 4.260,- / osoba

Výše uvedená cena je pouze orientační. Cena zájezdu se mění v závislosti na těchto proměnných:

 • aktuální kurz cizí měny
 • vámi zvolený typ pokoje
 • vámi zvolený termín dovolené
 • počet osob (zaplatíte méně, sdílí-li pokoj více osob)
 • cena letenky (mění se na denní bázi podle aktuální obsazenosti letu a ceny paliva)
 • speciální nabídky (hotel poskytne slevu při včasné rezervaci, dlouhém pobytu, nebo sezónní nabídky)

Každý z vás je originál, a každý má jinou představu o vysněné dovolené. My jsme tu od toho, abychom vám vaše představy splnili! Kontaktujte nás pomocí formuláře níže, nebo na email office@unitravelgroup.cz. My vaši zprávu uvidíme hned a obratem vás kontaktujeme.

Cena zahrnuje

 • ubytování ve standard pokoji pro 1 osobu na jednu noc
 • snídani

Cena nezahrnuje

 • zpáteční letenku
 • transfer z letiště do hotelu a zpět (cena bude přidána k celkové částce za ubytování)
 • cestovní pojištění vč. pojištění storna zájezdu
 • volitelný příplatek za polopenzi nebo plnou penzi

Mapa pobytu

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.