Kia Ora Resort & Spa

Francouzská Polynésie / Rangiora

Destinace

Atol Rangiroa, který se nachází asi 350 km severozápadně od Tahiti, je největším, nejpopulárnějším a turisticky nejatraktivnějším atolem Francouzské Polynésie. Právě tady, mezi výběžky Tiputa a Avatoru, se skví vzácný klenot v podobě elegantního a stylového resortu Kia Ora. Uhnízděn v srdci kokosové plantáže, ohraničen jednou z nejkrásnějších lagun v Polynésii a skvěle dotvořen bělostnou pláží, tvoří nádhernou harmonii s okolní přírodou. Láká příznivce vodního živlu, potápěči zde budou nadšeni.

Zájezd v detailech

Doprava

Letecky

Strava

Snídaně

Hotel

Resort prošel roku 2011 kompletní rekonstrukcí, která ještě více pozdvihla výjimečné kouzlo celkem 60 vil a bungalovů rozmístěných v kokosovém háji.
Nadvodní bungalovy se nacházejí mezi barvami hrající oblohou a mořem a skýtají nezapomenutelný zážitek. Hlavní místnost vede do ložnice, je zde také koupelna a prostor na posezení, při kterém se můžete kochat skrze skleněnou podlahu lagunou pod Vámi. Bungalovy nabídnou také terasu, na které si můžete pohovět ve vkusně zdobených lehátkách nebo Vás schůdky zavedou přímo do tyrkysové nádhery, která je ideální pro lenošení i plavání.
Vily uprostřed zahrady kokosových palem se dělí do tří kategorií. Luxusní vila s bazénem představuje luxus a komfort současného stylu ubytování s tradičním polynéským dotekem vřelosti a pohostinnosti. K relaxaci jsou určeny venkovní prostory s bazénem a vanou, která je umístěna uprostřed omamně vonící zahrady. Na terase si při svitu svíček můžete vychutnat labužnickou večeři. Junior Suite s bazénem a prostornějším interiérem je ideální pro rodiny s dětmi hledající soukromí. Sestává z oddělené ložnice s manželskou postelí, salonkem, který ubytuje třetího hosta a koupelny, která se otvírá do zahrady. V zahradě najdete romantickou vanu pod širým nebem pro chvíle odpočinku, na jejím druhém konci pak stíněný altánek pro poklidné stolování a samozřejmě bazén. Nejprostornější a nejelegantnější kategorii vil v resortu představuje Executive Suite s bazénem. Ve dvou prostorných ložnicích, dvou koupelnách a obývacím pokoji se zcela vyjevuje neskutečný luxus a harmonické souznění moderního stylu a přírodní krásy. Na zahradě se ponořte za zpěvu ptačích trylek do vany pod širým nebem, zaplavte si v bazénu nebo si dejte drink na stinné terase.
Pokud chcete ubytování přímo na pobřeží v jednom z designově dokonalých bungalovů, máte možnost se ubytovat v klenotech tří typů. Plážový bungalov postavený přímo naproti laguně nabídne soukromou venkovní jacuzzi s výhledem na neustále se měnící odstíny křišťálové laguny. Ložnice i obývací pokoj se otvírají na terasu, koupelna je vkusně dekorována korály.
Plážová Suite s jacuzzi je dvoupatrovou originální stavbou, kde na Vás z použitého přírodního materiálu dýchne skutečné, exotické kouzlo Polynésie. Je jako stvořena pro luxusní pobyt s přáteli nebo rodinou. V prvním patře najdete ložnici s postelí o velikosti King a nádherným výhledem, v přízemí se nachází druhá ložnice a obývací pokoj, jež se otvírá na terasu s horkou lázní. Koupelně dominuje nádherné zraclo zdobené perleťovými mušlemi.
Sofistikované plážové Deluxe bungalovy poskytují díky stěnám z mléčného skla naprostý pocit prostoru. Místnosti zdobí obrazy s tradičními polynéskými motivy, které uklidňují a nabíjejí energií. Ložnice je vybavena postelí o velikosti King, pohovkou a několika skříňkami. Z terasy máte okouzlující výhled na pláž a soukromý parní bazén. Za bungalovem oceníte relxační vanu pod širým nebem, kterou lemují tropické voňavé květiny.

Pro cestovatele, kteří touží po zážitku ve stylu Robinsona Crusoe, má resort na malém soukromém ostrůvku, připraven 5 tradičních bungalovů. Cesta sem trvá z resortu přibližně hodinu. Kia Ora Sauvage je skutečně zmenšený ráj, jehož kouzlo je rezervováno pouhým deseti hostům. Právě zde můžete objevit pravý polynéský způsob života, který naprosto dokonale souzní s přírodou. Na stavbu, vybavení a výzdobu bungalovů byly použity pouze přírodní materiály jako exotické dřevo, bambus či pandánové listy. Na ostrově se můžete najíst ve vlastní restauraci a osvěžit lahodným koktejlem ve vlastním baru. Stačí jen počkat až vyjdou hvězdy a představa lahodného ráje na konci světa na sebe nenechá dlouho čekat.

Stravování

Resort se může pyšnit dvěma restauracemi, v kterých se mísí mezinárodní chutě a vůně s dotekem místních receptur. Z velkých oken restaurace Te Rairoa se pokocháte výhledem na bazén a lagunu. Začněte den nesčetnými dobrotami servírovanými v místním bufetu, na oběd ochutnejte speciality inspirované Polynésií i okolním světem a k večeři se nechte zlákat kuchyní jížních a tropických zemí. Každou středu a neděli se zde koná barbecue bufet, následovaný přehlídkou tradičních tanců.
Gurmánská restaurace Te Poerava umístěná blízko laguny Vás potěší panoramatickým výhledem skrze prosklené stěny. Večeře je inspirována asijskými vlivy, doplněná skvělými víny z místního vinného sklípku.
Na kůlech nad lagunou umístěný Miki Miki Bar zchladí Vaši žízeň, po setmění bar dokonale ožívá dramatickou hrou světel a stínů.

Sport a night life

Pro udržení skvělé kondice a dobré nálady je připraveno klimatizované Aito fitness centrum umístěné v resortních zahradách.
Atol Rangiroa je úžasným místem pro potápění, šnorchlování a rybaření, společníkem při těchto aktivitách Vám bude jedna z nejkrásnějších lagun v Polynésii. Potápění vyzkoušejte v lokalitách Tiputa a Avatoru. Začátečníci si dosyta užijí ponor v laguně, zatímco pokročilí budou nadšeni proudovými ponory, které je zavedou do míst hlubokých kaňonů s bohatým vodním životem. Tematické ponory Vám ukáží například žraločí jeskyni obývanou stovkami žraloků nebo přátelské delfíny.
Na atolu Rangiroa si nenechte ujít ani zajímavé exkurze, např. „Blue Lagoon“, která Vás zavede do žraločího města a jeho podmořského akvária nebo „Reef Island“, při které si prohlédnete krásné korálové útvary vystupující nad mořskou hladinu. Nejdelším a zároveň nejkrásnějším výletem je tzv. „Pink Sands“, který Vás zavede na místo, kde se snoubí barvy blankytné oblohy, růžového písku a tyrkysové laguny.

Relaxace a zdraví

Naprostou relaxaci a dokonalou oázu pro Vaše tělo i smysly nabídnou Poekura Spa, které si lenošivě velebí v kokosovém háji. Většina masáží je dostupná v lázeňských bungalovech, pro zamilované dvojice na líbánkách jsou masáže dostupné i v soukromí vily. Některé procedury si užijete v tzv. Vaimiti – přístřešku s korálovými zdmi a dvěma polynéskými sprchami. Vaše tělo budou hýčkat orientální či balinéské masáže, masáže horkými lávovými kameny, tradiční polynéské masáže taurumi, japonské zkrášlovací procedury či reflexní terapie. Terapeuté používají kosmetiku značky Sothys a oleje z tamanu, manga, mučenky, vanilky či kokosu, které Vás zahalí do líbezných vůní.

Cena za 1 noc od 7.022,- / osoba

Výše uvedená cena je pouze orientační. Cena zájezdu se mění v závislosti na těchto proměnných:

  • aktuální kurz cizí měny
  • vámi zvolený typ pokoje
  • vámi zvolený termín dovolené
  • počet osob (zaplatíte méně, sdílí-li pokoj více osob)
  • cena letenky (mění se na denní bázi podle aktuální obsazenosti letu a ceny paliva)
  • speciální nabídky (hotel poskytne slevu při včasné rezervaci, dlouhém pobytu, nebo sezónní nabídky)

Každý z vás je originál, a každý má jinou představu o vysněné dovolené. My jsme tu od toho, abychom vám vaše představy splnili! Kontaktujte nás pomocí formuláře níže, nebo na email office@unitravelgroup.cz. My vaši zprávu uvidíme hned a obratem vás kontaktujeme.

Mapa pobytu

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.