Sofitel la Ora Beach Resort, Moorea

Francouzská Polynésie / Moorea

Destinace

Na ostrově, který se pyšní nejkrásnějšími plážemi světa, je umístěn nově zrekonstruovaný, pětihvězdičkový Sophitel Moorea la Ora Beach Resort. Na okraji zářivé laguny, s výhledem na ostrov Tahiti a rozeklané vrcholky hor zapomenete na všechny starosti a shon všedního dne. Navíc jen pár kilometrů odsud čeká 18 jamkové golfové hřiště Moorea Green Pearl Golf Course.

Zájezd v detailech

Doprava

Letecky

Strava

Snídaně

Hotel

Celkem 118 luxusních bungalovů rozdělených do pěti kategorií je umístěno přímo nad vodou, na pláži nebo uprostřed tropických voňavých zahrad. Snoubí se zde ultramoderní vybavení s tradičním polynéským designem, který využívá přírodních materiálů.
Luxury Beach Bungalovy 47 m² Vás potěší nádherným výhledem na lagunu a přímým vstupem na pláž, Superior a Luxury Garden Bungalovy 47 m² okouzlí omamnou vůní tropické zeleně. Ze Superior Lagoon View Bungalovů 31 m² se ze soukromé terasy pokocháte pestrobarevnou paletou laguny. Luxury Overwater Bungalovy 52 m² a Superior Overwater Bungalovy 31 m² nabídnou ubytování přímo nad lagunou, sluneční pohovky a přímý vstup do moře.
Všechny typy ubytování jsou vybaveny klimatizací, pohodlným denními lůžky s měkkými polštářky, kamennou dešťovou sprchou, oddělenou toaletou, satelitní LCD TV, WIFI, minibarem, sejfem a patentovanou edicí lůžkovin MyBed.

Možnosti ubytování
- Luxury Garden Bungalow
- Superior Lagoon View Bungalow
- Luxury Beach Bungalow
- Superior Overwater Bungalow
- Luxury Overwater Bungalow
- Luxury 2-ložnicová Villa

Stravování

V resortu Sophitel se jídlo a jeho příprava stává uměleckou formou. Ve dvou restauracích resortu si můžete vychutnat francouzskou kuchyni kombinovanou s těmi nejlepšími inspiracemi z celého světa. Pure současného designu nabídne relaxovanou atmosféru a vybrané pochoutky mezinárodní kuchyně. Mytický pohled na černající lagunu si v podvečer dokonale užijete v intimní a romantické restauraci K, kde se navíc pobavíte tanečními vystoupeními. Na baru Vue se můžete osvěžit exotickým pacifickým koktejlem či lahodnou zmrzlinou, zatímco se budete kochat výhledem na bazén a lagunu.

Sport a night life

Resort pro Vás připravil také mnoho druhů volnočasových aktivit a sportů, stačí si jen vybrat z pestré nabídky: windsurfing, šnorchlování, potápění, jízda na kajaku, kanoi či šlapadle či rybaření. Velký zážitek přinese také krmení žraloků, pozorování delfínů nebo plavba za romantickým západem oranžového kotouče. Poznat ostrov můžete na některé z exkurzí, jedinečný pohled z ptačí perspektivy zažijete z helikoptéry.

Součástí hotelu je také půjčovna aut a skútrů či obchod se suvenýry, kde můžete svým blízkým nakoupit vzácné perly.

Relaxace a zdraví

Výjimečné uvolnění a naprostý klid naleznete v luxusních lázních, které sestávají ze sedmi lázeňských místností, dvou jacuzzi, nevyhřívaného venkovního bazénu a solária. Všechny ingredience používané pro uvolnění Vašeho těla i mysli jsou naprosto přírodní, pocházejí z vlastních zahrad ostrova Moorea.

Cena za 1 noc od 4.340,- / osoba

Výše uvedená cena je pouze orientační. Cena zájezdu se mění v závislosti na těchto proměnných:

 • aktuální kurz cizí měny
 • vámi zvolený typ pokoje
 • vámi zvolený termín dovolené
 • počet osob (zaplatíte méně, sdílí-li pokoj více osob)
 • cena letenky (mění se na denní bázi podle aktuální obsazenosti letu a ceny paliva)
 • speciální nabídky (hotel poskytne slevu při včasné rezervaci, dlouhém pobytu, nebo sezónní nabídky)

Každý z vás je originál, a každý má jinou představu o vysněné dovolené. My jsme tu od toho, abychom vám vaše představy splnili! Kontaktujte nás pomocí formuláře níže, nebo na email office@unitravelgroup.cz. My vaši zprávu uvidíme hned a obratem vás kontaktujeme.

Cena zahrnuje

 • ubytování v Superior Garden Bungalowu pro 1 osobu na jednu noc
 • snídani

Cena nezahrnuje

 • zpáteční letenku
 • transfer z letiště do hotelu a zpět (cena bude přidána k celkové částce za ubytování)
 • cestovní pojištění vč. pojištění storna zájezdu
 • lze také přikoupit polopenzi či plnou penzi (na vyžádání)

Mapa pobytu

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.