Intercontinental Resort & Spa, Moorea

Francouzská Polynésie / Moorea

Destinace

Na severozápadě inspirativního ostrově Moorea se nachází luxusní resort Intercontinental Moorea, který je uhnízděn mezi posvátnými horami a křišťálovou lagunou. 11 hektarů bujné tropické zeleně je domovem pro téměř 200 druhů exotických rostlin a stromů.

Zájezd v detailech

Doprava

Letecky

Strava

Snídaně

Hotel

Sladké útočiště poskytne celkem 144 luxusních pokojů a bungalovů. 48 Lanai pokojů 37 m² (2 z nich jsou přizpůsobeny handicapovaným hostům) nabídne terasu se stolkem a židlemi a koupelnu s vanou a vestavěnou sprchou.
17 Garden Pool Junior Suite 67 m², 17 Beach Junior Suite Bungalov 60 m² s přímým vstupem na pláž a 11 Premium Beach Junior Suite Bungalov 60 m² s extra výhledem na otevřený oceán nabídnou ložnici, obývací pokoj, pohovku pro dvě děti, terasu se slunečními postelemi a altánek s doškovou střechou a jídelním stolem. 21 Overwater Junior Suite Bungalovů a 29 Premium Overwater Junior Suite Bungalovů 65 m² poskytne komfort přímého vstupu do laguny.
Všechny druhy ubytování jsou vybaveny klimatizací, WIFI, sadou na přípravu čaje a kávy, sejfem, žehlicím prknem, žehličkou a fénem.

Typ ubytování
- Garden Pool Junior Suite Bungalow
- Premium Beach Junior Suite Bungalow
- Overwater Junior Suite Bungalow
- Premium Overwater Junior Suite Bungalow
- Teremoana Lanai Suite

Stravování

Pro labužníky jsou připraveny dvě resortní restaurace a bar.
Gurmánská restaurace Fare Nui Vás pohostí bohatými snídaněmi, lahodnými obědy a gurmánskými večeřemi za doprovodu živé zábavy. Mix delikátní francouzské kuchyně a místních exotických ingrediencí vytvoří tříchodový kulinářský zázrak. Při západu slunce hlouběji prozkoumejte taje polynéské kultury, které Vám odkryjí např. tradiční tahitské tance. Třikrát týdně se dle počasí konají tematické noci buď na pláži pod hvězdami nebo v restauraci. V pondělí zažijete polynéskou noc, ve středu barbecue párty a v sobotu velkou polynéskou show, tance s ohni a hojnost pokrmů z mořských plodů.
Neformální a přátelská restaurace Fare Hana má pro Vás připraveny místní recepty jako je salát Ceasar s tuňákem, grilovaná masa, vegetariánské i exotické pochoutky, sendviče a mnoho druhů pizzy.
Motu Iti bar je lenošivé místečko s krásným výhledem na lagunu, kde je nejoblíbenějším tropickým koktejlem Mai Tai s kousky čerstvého kokosu nebo kořeněných oliv.

Polopenze v hotelu
- polopenze zahrnuje: snídani formou bufetu a 3- nebo 2-chodovou večeři (počet chodů závisí na vybrané restauraci)
*nápoje nejsou zahrnuty

Plná penze v hotelu
- plná penze zahrnuje: snídani formou bufetu, 2-chodový oběd a 3- nebo 2-chodovou večeři (počet chodů závisí na vybrané restauraci)
*nápoje nejsou zahrnuty

Sport a night life

V resortu Intercontinental Moorea se rozhodně nudit nebudete – zažijte perfektní den vyplněný mnoha sporty jako jsou kajaky, kanoe, katamarány, vodní lyžování, potápění v Bathys Diving Centru či šnorchlování. V resortu je k dispozici také non-stop tělocvična.
Ráno se můžete vydat katamaránem k překrásné Cookově a Opunohu zátoce, poté si zasurfovat na pacifických vlnách, kde potkáte delfíny nebo dokonce velryby. Na malém ostrůvku si skvěle zašnorchlujte a počkejte si, jak místní otevřou kokosový ořech a připraví z něj ten nejlepší salát, jaký jste kdy jedli.
Odpoledne je vyhrazeno pro 4X4 safari terénním jeepem, který Vám představí krásy ostrova a vyveze Vás také na starý vulkanický kráter ostrova Moorea.
Večer je věnován poznávání polynéské kultury. Vesnice Tiki Village je rekonstrukcí starobylé polynéské osady, kde Vám tatéři, tanečníci a další řemeslníci ukáží svoje nenapodobitelné umění. Místní Vám uvaří tradiční jídlo, zatímco se budete toulat nádhernou vesničkou. Večeře je doprovázena hudbou místní kapely oblečené do typických barev a kostýmů.

Relaxace a zdraví

Jistě nezapomeňte navštívit místní Dolphin centrum, kde si můžete pohrát, zaplavat nebo se jen pomazlit s okouzlujícími a hravými delfíny skákavými. Za prohlídku stojí také rehabilitační centrum pro mořské želvy, kde si můžete prohlédnout, jak se tým veterinářů a vědců stará o ohrožené druhy želv.
Kompletně renovované lázně Héléne´s Spa umístěné v provoněných bujných zahradách jsou rájem harmonie, klidu a potěšení. Byly oceněny jako jedny z nejkrásnějších lázní na světě. 9 pohodlných a luxusních Suite nabídne tradiční léčebné metody Polynésie spojené s masážemi. Použití místních ingrediencí z ostrova Moorea jako jsou panenské oleje, čerstvé květiny, tahitská vanilka, kokosovník, listy banánovníku, ananas, mango či tropický grapefruit bude dokonalou tečkou Vašeho lázeňského zážitku.

Cena za 1 noc od 4.990,- / osoba

Cena za 1 osobu za 1 noc

Výše uvedená cena je pouze orientační. Cena zájezdu se mění v závislosti na těchto proměnných:

 • aktuální kurz cizí měny
 • vámi zvolený typ pokoje
 • vámi zvolený termín dovolené
 • počet osob (zaplatíte méně, sdílí-li pokoj více osob)
 • cena letenky (mění se na denní bázi podle aktuální obsazenosti letu a ceny paliva)
 • speciální nabídky (hotel poskytne slevu při včasné rezervaci, dlouhém pobytu, nebo sezónní nabídky)

Každý z vás je originál, a každý má jinou představu o vysněné dovolené. My jsme tu od toho, abychom vám vaše představy splnili! Kontaktujte nás pomocí formuláře níže, nebo na email office@unitravelgroup.cz. My vaši zprávu uvidíme hned a obratem vás kontaktujeme.

Cena zahrnuje

 • ubytování pro 1 osobu na jednu noc
 • snídani

Cena nezahrnuje

 • zpáteční letenku
 • transfer z letiště do hotelu a zpět (cena bude přidána k celkové částce za ubytování)
 • cestovní pojištění vč. pojištění storna zájezdu
 • volitelný příplatek za polopenzi či plnou penzi

Mapa pobytu

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.