Hilton Moorea Lagoon Resort & Spa

Francouzská Polynésie / Moorea

Destinace

Uhnízděn mezi dvěma okouzlujícími zátokami na „ostrově lásky“, s výhledem na majestátné vrcholky hor a průzračně čistou lagunu – to je Hilton Lagoon Moorea. Nedotčená krása a vůně tohoto ráje, který se stal inspirací mnoha impresionistů, Vám učaruje. Resort je obklopen bohatými tropickými zahradami a nachází se pouhých 17 km od tahitského hlavního města Papeete, kde zažijete pravou polynéskou atmosféru.

Zájezd v detailech

Doprava

Letecky

Strava

Snídaně

Hotel

Hilton Moorea Lagoon Resort nabízí celkem 106 moderních bungalovů, vybrat si můžete mezi ubytováním v bohatých zahradách nebo nad oslnivě modrou lagunou. Garden Bunglaovy (Zahradní bungalovy) s bazénem 75 m² a Deluxe Garden Bungalovy (deluxe zahradní bungalovy) s bazénem 88 m² nabídnou krásný výhled ze soukromé terasy a jacuzzi. K dispozici jsou také prostorné Garden Pool Suites s bazénem 159 m² v zahradě.
Nadvodní bungalovy spojené pouze dřevěnými chodníčky mají moderní vybavení, přímý vstup do vody a svým soukromím a romantickou náladou jsou ideální pro zamilované dvojice na líbánkách.
Overwater Bungalov 62 m² nabízejí luxus ubytování přímo nad lagunou. Můžete využít šnorchlovací vybavení nebo jen tak lenošit s knihou v ruce a pozorovat podmořský život prosklenou podlahou pod vámi. Panoramic Overwater Bungalovy 62 m² navíc nabídnou ničím nerušený výhled na nekonečnou dálku oceánu.

Typy pokojů:
- Deluxe Garden Pool Bungalow
- Lagoon Bungalow
- Overwater Bungalow
- Panoramic Overwater Bungalow
- Garden Pool Suite

Stravování

Ochutnejte lahodný mix polynéské a mezinárodní kuchyně, k dispozici je výběr z tematických menu, bufety i a la carte pokrmy, večery si užijete typickou polynéskou zábavu formou tradičních tanečních show a hudebních vystoupení místních kapel.
Noblesní restaurace Arii Vahine s může pyšnit panoramatickým výhledem na oceán a nabídkou místní i mezinárodní kuchyně. Paprsky vycházejícího slunce Vás doprovodí u bohaté snídaně, den pak zakončíte skvělou večeří v doprovodu taneční show.
Jedinečným zážitkem bude posezení v neformálním a relaxovaném Rotui Grillu u bazénu, kde si v tradičním polynéském designu užijete lehčí jídla a exotické drinky.
V duchu exotiky jsou zařízeny i bary, kde Vás pošimrají paprsky zapadajícího slunce a Vy se můžete oddat svůdnému večeru v ráji. Trendy Toatea bar postavený přímo nad přírodním akváriem Vás okouzlí výhledem na vrcholky ostrova Moorea a v útulném Eimeo baru si přímo nad bazénem vychutnáte široký výběr pestrobarevných koktejlů.

Polopenze v hotelu
- polopenze zahrnuje americkou snídani a 3-chodovou večeři
*nápoje nejsou zahrnuty

Plná penze v hotelu
- plná penze zahrnuje americkou snídani, 2-chodový oběd a 3-chodovou večeři
*nápoje nejsou zahrnuty

Sport a night life

Neváhejte a plně využijte drahocenného volného času – na výběr je mnoho vodních sportů jako hloubkové potápění, šnorchlování, vodní lyžování, windsurfing či rybaření, na své si ale přijdou i milovníci pozemních sportů (tenis, cyklistika, driving range, kulečník). Součástí resortu je i bohatě vybavené fitness centrum a bazén.

Relaxace a zdraví

Pokud chcete poznat okolní přírodu, nabízejí se poznávací výlety s průvodcem např. k vodopádům či na banánové a ananasové plantáže. Pro zamilované dvojice je ideální plavba na osamělý ostrůvek (motu), kde na ně čeká romantická a intimní večeře ve dvou.
Vítaný odpočinek najdete v místních lázních, které po náročném dni zklidní Vaši mysl a relaxují Vaše tělo.
Resort je přátelsky nakloněn rodinám s dětmi, na požádání nabízí možnost babysittingu, postýlky v bungalovech, dětské menu a vysoké židličky v restauracích.
V areálu resortu se nachází také dárkový obchod, kde můžete zakoupit originální suvenýry pro Vaše blízké, salon krásy a business centrum.

Cena za 1 noc od 6.650,- / osoba

Výše uvedená cena je pouze orientační. Cena zájezdu se mění v závislosti na těchto proměnných:

 • aktuální kurz cizí měny
 • vámi zvolený typ pokoje
 • vámi zvolený termín dovolené
 • počet osob (zaplatíte méně, sdílí-li pokoj více osob)
 • cena letenky (mění se na denní bázi podle aktuální obsazenosti letu a ceny paliva)
 • speciální nabídky (hotel poskytne slevu při včasné rezervaci, dlouhém pobytu, nebo sezónní nabídky)

Každý z vás je originál, a každý má jinou představu o vysněné dovolené. My jsme tu od toho, abychom vám vaše představy splnili! Kontaktujte nás pomocí formuláře níže, nebo na email office@unitravelgroup.cz. My vaši zprávu uvidíme hned a obratem vás kontaktujeme.

Cena zahrnuje

 • ubytování v Garden Pool Bungalowu pro 1 osobu na jednu noc
 • snídani

Cena nezahrnuje

 • zpáteční letenku
 • transfer z letiště do hotelu a zpět (cena bude přidána k celkové částce za ubytování)
 • cestovní pojištění vč. pojištění storna zájezdu

Mapa pobytu

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.