St Regis

Francouzská Polynésie / Bora Bora

Destinace

O ostrovu Bora Bora se často říká, že je jedním z nejkrásnějších ostrovů světa. Právě zde, jihovýchodně od tohoto skvostu, je na malém privátním ostrůvku vystavěn snový resort St Regis. Je ztělesněním skutečného přepychu a polynéské elegance. Jako romantická kulisa Vašeho pobytu se představí opojná laguna, která umělecky rozehrává modré a zelené tóny, dále bujná údolí posetá ibišky a palmami, bájná hora Otemanu a nakonec také okouzlující písečná pláž, na které prožijete sluncem políbené chvíle.

Zájezd v detailech

Doprava

Letecky

Strava

Snídaně

Hotel

Ubytujte se v Beach vilách 151 m² s bazénem, přímým přístupem na pláž a soukromou zahradou nebo v nadvodních vilkách. Ty se nabízejí hned v několika kategorií: Over Water vily 151 m² přímo nad prosluněnou lagunou se soukromou terasou a altánkem, o něco prostornější Superior Over Water vily 144 m², dále Deluxe Overwater vily 144 m² přímo naproti hlavnímu ostrovu Bora Bora a prostorné Premium Overwater vily 177 m² se soukromou terasou, whirlpoolem, altánkem a denním lůžkem.
Pokud toužíte po ubytování přímo u laguny a zároveň si chcete užít soukromý bazén, připraveny jsou Oceanfront Pool vily 251 m². Dvouložnicová Royal Oceanfront vila 265 m² se soukromým bazénem a zahradou Vás okouzlí dokonalým soukromím a nádherným výhledem na ostrovy Raiatea a Taha'a. Ještě o něco prostornější dvouložnicová Royal Overwater Pool vila 320 m² se nachází na samém okraji laguny a nabídne dvě koupelny a dvě soukromé terasy. Vrcholem a skutečným zážitkem je pobyt v Royal Estate vile s rozlohou 1200 m², která sestává ze tří pavilonů, jež obklopují soukromý bazén uprostřed. Tato vila Vás pohostí ve třech stylových ložnicích, dvou obývacích místnostech, profesionální kuchyni a jídelně se sluneční terasou. Dokonalou pohodu a komfort zajišťuje komorník. Ke vile náleží i soukromé Spa se saunou, houpací sítí a whirlpoolem, samozřejmostí je soukromá pláž.
Všechny typy ubytování jsou vybaveny klimatizací, stropním větrákem, prémiovým ložním prádlem, 42“ plazmovou televizí, CD a DVD přehrávačem, kávovarem, fénem, minibarem, WIFI a venkovní sprchou. Pro absolutní pohodlí můžete 24 hodin denně využít služby komorníka.

Stravování

K dokonalému ubytování náleží i dokonalé stolování. Restaurace Te Pahu Vám v pravé náladě Středomoří připraví grilovaného tuňáka s čerstvými bylinkami, mečouna ve vlastní šťávě a olivovým olejem, či jehněčí steak. Třešničkou za skvělým jídlem budou ostrovní deserty, jako např. grapové želé s marinovaným pomerančem. Restaurace Lagoon by Jean Georges se pochlubí francouzskými a asijskými specialitami. Právě zde si s výhledem na horu Otemanu pochutnáte na těch nejčerstvějších rybích úlovcích. Milovníky japonské kuchyně nadchne Sushi Take, první sushi restaurace a bar na ostrově. Vítané občerstvení a zchlazení horkých dnů najdete v baru Aparima, kam si můžete zaplavat pro tropický drink.

Sport a night life

Ve volných chvílích se ponořte do nádherných tyrkysovo-zelenkavých odstínů laguny, potápějte se, zašnorchlujte si nebo se při západu slunce vydejte na čarovnou plavbu lodí. Připraveny jsou i další sporty jako plachtění, vodní lyžování, lekce jógy či vycházky do hor a k úpatí hory Otemanu. Na výlet po ostrově si můžete půjčit kolo, moped nebo skútr. Krásný bude jistě také let helikoptérou. Děti od 5 do 12 let se pobaví v Dětském klubu.
Resort St Regis je skvělou destinací nejen k úžasné dovolené, ale také k pořádání konferencí a výjimečných setkání. Konferenční místnost postačí pro zhruba 100 lidí, s jedinečnou kulisou modravé laguny v pozadí.

Relaxace a zdraví

Miri Miri Spa o rozloze 1200², které patří k jedněm z nejlepších na ostrově, protkají Váš den relaxací, uvolněním a nebesky příjemným zážitkem. Tahitské a pacifické masáže nabídne sedm přepychových lázeňských místností. Na přání si jich ale můžete užít i v soukromí vlastní vily. K lázním patří také prvotřídně vybavené fitness centrum.

Cena za 1 noc od 14.381,- / osoba

Výše uvedená cena je pouze orientační. Cena zájezdu se mění v závislosti na těchto proměnných:

  • aktuální kurz cizí měny
  • vámi zvolený typ pokoje
  • vámi zvolený termín dovolené
  • počet osob (zaplatíte méně, sdílí-li pokoj více osob)
  • cena letenky (mění se na denní bázi podle aktuální obsazenosti letu a ceny paliva)
  • speciální nabídky (hotel poskytne slevu při včasné rezervaci, dlouhém pobytu, nebo sezónní nabídky)

Každý z vás je originál, a každý má jinou představu o vysněné dovolené. My jsme tu od toho, abychom vám vaše představy splnili! Kontaktujte nás pomocí formuláře níže, nebo na email office@unitravelgroup.cz. My vaši zprávu uvidíme hned a obratem vás kontaktujeme.

Mapa pobytu

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.