Pearl Beach Resort & Spa, Bora Bora

Francouzská Polynésie / Bora Bora

Destinace

Vznešený a luxusní Bora Bora Pearl Beach Resort & Spa se nachází na soukromém ostrůvku Motu Tevairoa, který je vzdálen asi 10 minut lodí z Bora Bora. Tento pětihvězdičkový resort určený pro náročné cestovatele je obklopen bujnými zelenými svahy porostlými ibišky, sněhobílými plážemi a snovou lagunou, která hraje tisíci odstíny modré. Hora Otemanu, jenž tvoří dokonalou kulisu, se téměř dotýká blankytného nebe. Toto místo je vyhlášeno jako romantické útočiště pro dvojice na líbánkách a jistě si ho zamilujete na první pohled.

Zájezd v detailech

Doprava

Letecky

Strava

Snídaně

Hotel

Celkem 80 bungalovů je vybaveno klimatizací, stropním větrákem, satelitní TV, fénem, minibarem, sadou na přípravu čaje a kávy, CD přehrávačem a sejfem.
20 Garden Pool Suites s bazénem umístěných ve velké tropické zahradě navodí autentickou náladu polynéského stylu. 10 Beach Suite se nachází na okraji pláže, v zahrádce je do dřevěné paluby vestavěna venkovní jacuzzi. Pohodlí a luxus je zajištěn ve velké, napůl venkovní koupelně, prostorné ložnici a obývacím pokoji, který se otevírá přímo na pláž. Pohovka v obývacím pokoji pohodlně ubytuje třetí osobu.
50 Overwater (nadvodních) bungalovů s velkou dřevěnou terasou a pohodlnými křesílky nabídne přímý vstup do laguny a kouzlo pohledu do podmořského světa díky skleněným průhledům v podlaze koupelny a ložnice. Některé z nich jsou označeny jako Premium díky lepšímu výhledu na bájnou horu Otemanu.

Typ ubytování
- Premium Garden Pool Bungalow
- Otemanu View Beach Suite s vířivkou
- Overwater Bungalow
- Lagoon View Premium Overwater Bungalow
- Otemanu View Premium Overwater Bungalow
- End of Pontoon Overwater Bungalow

Stravování

Mlsné jazýčky uspokojí dvě resortní restaurace. Tevairoa s mezinárodní kuchyní trůní přímo nad vodní hladinou, dokonalý výhled je tedy zaručen. Užijete si zde tematické večery, zatímco si budete pochutnávat na terase přímo pod zářivými hvězdami. Miki Miki restaurace se nachází vedle bazénu a zajišťuje polední menu. Bar Taurearea je skvělým místem pro pozorování čarovného západu slunce se skleničkou starého portského, rumu či lahodného koktejlu.

Polopenze v hotelu
- americká snídaně a 3-chodová večeře
*nápoje nejsou zahrnuty

Plná penze v hotelu
- americká snídaně, 2-chodový oběd a 3-chodová večeře
*nápoje nejsou zahrnuty

Sport a night life

Přímo u pláže je umístěn bazén o rozloze 485 m² s vlastním vodopádem a jacuzzi. Zdarma hotel nabízí možnost plavby na kajacích, šlapadlech, minigolf, ping pong, šnorchlování či tenis. Mezi placené aktivity patří plavba katamaránem, vodní lyže, jet ski, parasailing, loďky se skleněným dnem, rybaření či safari. Nenechte si ujít ani projížďku na koňských hřbetech na motu Roa, výšlap na horu Pahia, krmení rejnoků a žraloků či exkurzi po ostrově doprovázenou výkladem o historii a legendách ostrova Bora Bora. Pět až patnáct minut cesty lodí od resortu se nacházejí skvělá místa pro potápění, kde můžete zahlédnout manty (od srpna do listopadu), dále mnoho druhů žraloků, barakudy nebo želvy.
Resort si je vědom přírodního bohatství, které se nachází bezprostředně kolem něj, proto se zapojil do aktivní ochrany životního prostředí. Založil korálovou školku, která má za cíl chránit korály a poskytovat domov pro více než 70 druhů ryb. Hosté resortu mohou na tomto nezapomenutelném místě šnorchlovat zcela zdarma.
V resortu se nacházejí také dva butiky – jeden nabídne suvenýry v podobě originálních řemeslných výrobků, v druhém zakoupíte polynéské klenoty – černé perly.

Relaxace a zdraví

Nádhernou úlevu poskytnou jedny z největších lázní na ostrově Bora Bora - Manea Spa.

Cena za 1 noc od 7.260,- / osoba

Výše uvedená cena je pouze orientační. Cena zájezdu se mění v závislosti na těchto proměnných:

 • aktuální kurz cizí měny
 • vámi zvolený typ pokoje
 • vámi zvolený termín dovolené
 • počet osob (zaplatíte méně, sdílí-li pokoj více osob)
 • cena letenky (mění se na denní bázi podle aktuální obsazenosti letu a ceny paliva)
 • speciální nabídky (hotel poskytne slevu při včasné rezervaci, dlouhém pobytu, nebo sezónní nabídky)

Každý z vás je originál, a každý má jinou představu o vysněné dovolené. My jsme tu od toho, abychom vám vaše představy splnili! Kontaktujte nás pomocí formuláře níže, nebo na email office@unitravelgroup.cz. My vaši zprávu uvidíme hned a obratem vás kontaktujeme.

Cena zahrnuje

 • ubytování v Garden Pool Bungalowu pro 1 osobu na jednu noc
 • snídani

Cena nezahrnuje

 • zpáteční letenku
 • transfer z letiště do hotelu a zpět (cena bude přidána k celkové částce za ubytování)
 • cestovní pojištění vč. pojištění storna zájezdu
 • volitelný příplatek za polopenzi či plnou penzi

Mapa pobytu

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.