Four Seasons, Bora Bora

Francouzská Polynésie / Bora Bora

Destinace

Na mytickém ostrově Bora Bora Vás do krásy Jižního Pacifiku zasvětí luxusní resort Four Seasons. Jeho nádherné okolí sestává z tyrkysové průzračné laguny, bělostných pláží a majestátných vrcholků, v čele s posvátnou horou Otemanu. Transfer z letiště na Bora Bora je zajištěn privátní lodí a trvá přibližně 15 minut.

Zájezd v detailech

Doprava

Letecky

Strava

Snídaně

Hotel

Nádherné ubytování najdete ve 100 nadvodních bungalovech a 7 plážových vilách na pobřeží.
Prostorné Otemanu nadvodní bungalovy 147 m² nabídnou obývací pokoj, který se otvírá na dřevěnou terasu, z ložnice je pak přístup k soukromému bazénu. Menší nadvodní bungalovy 104 m² poskytnou také komfort vlastního bazénu a nerušený výhled na lagunu. Dále jsou v nabídce bungalovy o rozloze 100 m² buď s výhledem na horu (Mountain View), lagunu (Lagoon View), bílou pláž (Beach View) nebo celý resort (Resort View).
Pro rodiny s dětmi nebo skupinky přátel jsou připraveny dvouložnicové plážové vily s bazénem o rozloze 300 m². Nádherné výhledy na lagunu Vás okouzlí. Tyto vily mají dvě koupelny, bazén s vířivkou a vlastní zahradu s kokosovými palmami, kde si v klidu polenošíte v houpacích sítích.
Vrcholem luxusu a prostoru je tříložnicová Otemanu Luxury Beachfront vila s bazénem 500 m², která se nachází přímo na pláži a je obklopena tropickou zelení. Nádherné venkovní stolování nabídne výhled na čarovný západ slunce.
Všechny druhy ubytování jsou vybaveny postelí velikosti king a rozkládací sofa, koupelnou s vanou a sprchovým koutem, fénem, klimatizací, minibarem, CD a DVD přehrávačem, satelitní TV, WIFI, sadou k přípravě kávy a čaje, žehličkou, chladničkou a sejfem.
V romantické restauraci Arii Moana s výhledem na překrásné vody laguny si vychutnáte mix francouzské a polynéské kuchyně, který doplní sklenka skvělého vína.

Stravování

Tere Nui obklopená tropickou zelení servíruje čerstvé snídaně, lahodné obědy a tematické večeře (např. oblíbené grilované nebo středomořské pochoutky).
Faré Hoa Beach Bar, který se nachází vedle bazénu na pláži pohostí čerstvými saláty, sendviči a výbornými deserty. V neformální Sunset Restaurant & Bar si při Asií inspirovaných jídlech a skvělém sushi skvěle popovídáte s přáteli.
K dispozici je také jedinečná možnost stolování v soukromí vašeho bungalovu nebo vily. Pro výjimečné romantické chvíle jsou připraveny speciální večeře, které se mohou uskutečnit pod svitem hvězd na pláži, nad lagunou, nebo na terase Vašeho privátního ubytování.

Sport a night life

Four Seasons Resort je rájem mnoha sportů, aktivit i exkurzí, stačí si jen vybrat a plnými doušky vychutnat jeho rajskou atmosféru. Zaplavte si s mořskými želvami v největším lagunáriu v Polynésii. Lagoon Sanctuary poslouží nejen jako ideální místo pro šnorchlování, ale také pro poznávání jedinečného ekosystému. Vedoucí biolog Oliver Martin Vás vezme za více než 100 druhy podmořských živočichů, zážitkem bude např. krmení chobotnic.
Z vodních sportů jistě vyzkoušejte potápění na nádherných místech ostrova Bora Bora, kde možná zahlédnete i obrovské manty, hlubokomořský rybolov, kitesurfing, windsurfing, parasailing, jízdy na kanoích, šlapadlech a katamaránech. Z pozemních sportů je připraven tenis, plážový volejbal a badminton. Milovníci nového a dosud nepoznaného budou nadšeni z rozmanitých exkurzí, které Vás zavedou například na posvátná místa Marae, na opuštěné motu ostrůvky, kde si vychutnáte lahodný BBQ oběd nebo Vám dají prohlédnout si ostrov z jedinečné ptačí perspektivy – helikoptéry. Naučte se polynéské tance, přihlížejte ukázce tradičních řemesel nebo jen pozorujte zářící hvězdy teleskopem – vše se stane nezapomenutelné.

Relaxace a zdraví

Pro lenošení a plavání využijte 40 metrů dlouhý bazén s nekonečnými okraji, který jakoby splýval s oceánem. Nechybí ani moderně vybavené fitness centrum ochlazované mořským vzduchem.
V resortu s nebudou nudit ani Vaše děti, pro které je připraveno šnorchlování s mořským biologem, lekce potápění, krabí závody, chytání ryb nebo barvení parea či kokosových ořechů. Dospívající mohou zkusit jízdu na kajku, podvodní honbu za pokladem, turnaj ve stolním tenise a volejbale anebo si užít večerní promítání filmů či BBQ party.
Po všech těchto aktivitách a dobrodružstvích nechte své tělo hýčkat v místních Spa, kde Vás při mnoha různých masážích pohladí vůně vanilky a mandlí. Vaše dovolená snů právě začíná.

Cena za 1 noc od 14.650,- / osoba

Výše uvedená cena je pouze orientační. Cena zájezdu se mění v závislosti na těchto proměnných:

  • aktuální kurz cizí měny
  • vámi zvolený typ pokoje
  • vámi zvolený termín dovolené
  • počet osob (zaplatíte méně, sdílí-li pokoj více osob)
  • cena letenky (mění se na denní bázi podle aktuální obsazenosti letu a ceny paliva)
  • speciální nabídky (hotel poskytne slevu při včasné rezervaci, dlouhém pobytu, nebo sezónní nabídky)

Každý z vás je originál, a každý má jinou představu o vysněné dovolené. My jsme tu od toho, abychom vám vaše představy splnili! Kontaktujte nás pomocí formuláře níže, nebo na email office@unitravelgroup.cz. My vaši zprávu uvidíme hned a obratem vás kontaktujeme.

Mapa pobytu

Kontaktní formulár

Poptávka je nezávazná. Budeme se těšit na vaše dotazy.